Uitslag Barneveld 16 jun

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 15 juni 2012 23:00

Uitslag teams/pelotonswedstrijd in Barneveld op 16 juni

 

Jury: Susanne Rovers, Ellen Ranzijn, Marie-Christine Nooijen, Nicole Bredewold


  Small team twirling Senior Beginner  
64,20 Twirlteam St. Caecilia Twello
  Small team twirling Senior Intermediate  
68,90 Twirlteam Excelsior Bunschoten
  Pompon team Junior  
71,40 Pomteam Desiree Desiree N.N.O. Katwijk
  Team - sectie A Jeugd 1  
64,30 C Team Release Dokkum
63,60 Team A UNI Katwijk aan Zee
63,50 C-Team Majofique Wezep
63,10 D Team Parade Girls Arnhem
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,40 D-Team St. Caecilia Twello
67,10 B-Team Majofique Wezep
65,90 Minirettes A Volharding Kampen
63,60 Mini’s Esmeralda Barneveld
63,10 D-Team Wilhelmina Sleeuwijk
61,20 Minirette C-Team Excelsior Oostendorp
60,00 Minirettes Crescendo-Excelsior Nieuwleusen/Balkbruk
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,70 A-Team Majofique Wezep
68,20 Team Oranje IJsselmuiden
67,30 Junior Team Volharding Kampen
66,70 C-Team Wilhelmina Sleeuwijk
65,40 C Team Excelsior Bunschoten
65,10 C Team Parade Girls Arnhem
64,00 Team C UNI Katwijk aan Zee
63,80 Minirette B-Team Excelsior Oostendorp
62,30 B Peloton Crescendo-Excelsior Nieuwleusen/Balkbruk
62,20 B-Team M.S.N. Nijkerk
61,90 Groep 2 Sint Martinus Greffelkamp Didam
  Team - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,30 A-Team Excelsior Oostendorp
  Team - sectie A Junior Basis  
63,90 Groep 3 Sint Martinus Greffelkamp Didam
  Team - sectie A Senior Basis  
67,10 B-Team St. Caecilia Twello
66,50 B Team Parade Girls Arnhem
65,20 Selectieteam Excelsior Oostendorp
64,20 C Team Crescendo-Excelsior Nieuwleusen/Balkbruk
  Team - sectie A Senior Midden  
72,50 Selectieteam Majofique Wezep
71,30 Team M.S.N. Nijkerk
70,80 Showteam Esmeralda Barneveld
68,50 A-Team Wilhelmina Sleeuwijk
  Team - sectie A Senior Top  
75,90 A Team Excelsior Bunschoten
  Peloton - Exhibition Corps Jeugd 2 Gevorderd  
72,85 B Peloton Release Dokkum
72,55 Minirettes A The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Exhibition Corps Junior Gevorderd  
73,50 Exh Corps Junior The Flying Stars Katwijk
72,50 Juniorgroep Exh Desiree N.N.O. Katwijk
  Peloton - Exhibition Corps Senior Gevorderd  
77,80 Exh Corps Senior The Flying Stars Katwijk
77,00 Seniorgroep Exh Desiree N.N.O. Katwijk
75,55 Majorettes Oranje IJsselmuiden
74,75 Exh Corps Release Dokkum
  Peloton - sectie A Jeugd 1  
66,00 Minirettes B The Flying Stars Katwijk
63,50 Minirettes B Desiree N.N.O. Katwijk
61,95 C-Peloton Excelsior Bunschoten
  Peloton - sectie A Jeugd 2 Basis  
70,35 Minirettes A Desiree N.N.O. Katwijk
68,45 Minirettes Oranje IJsselmuiden
63,10 Groep UNI Katwijk aan Zee
62,90 B-Peloton Excelsior Bunschoten
  Peloton - sectie A Junior Basis  
60,05 Peloton Excelsior Dalfsen
  Peloton - sectie A Junior Midden  
67,15 Majorettes 2 Excelsior Losser
  Peloton - sectie A Junior Top  
70,10 A Peloton Release Dokkum
  Peloton - sectie A Senior Basis  
67,30 Majorette-A Excelsior Oostendorp
66,20 A-Peloton Esmeralda Barneveld
  Peloton - sectie A Senior Midden  
70,00 Majorettes 1 Excelsior Losser
  Peloton - sectie A Senior Top  
78,70 Showteam Release Dokkum
75,55 A-Peloton Excelsior Bunschoten
  Peloton - Parade Corps Junior Gevorderd  
73,40 Paradegroep jun The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Parade Corps Senior Gevorderd  
78,25 Seniorgroep Parade Desiree N.N.O. Katwijk
76,30 Paradegroep sen The Flying Stars Katwijk
71,15 Parade Corps Excelsior Bunschoten
Laatst aangepast op zaterdag 16 juni 2012 22:53
 
top