Uitslag 's-Gravenzande 16 jun

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag voor de wedstrijd in 's-Gravenzande op 16 juni

Jury: Marion Ketelaars en Karin de Jong

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
63,3 Amber Buis Twirl Inc. Zoetermeer
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
67,7 Chantal Verschoor Liberté Barendrecht
64,5 Dione Schooonderwoerd Twirl Inc. Zoetermeer
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
70,7 Anouk Cornet T.V.L. Leidschendam
69,5 Teddie van Dusschoten Twirl Inc. Zoetermeer
67,0 Priscilla de Looze Liberté Barendrecht
66,3 Liske Tjio O&V Nuenen Nuenen
66,2 Anouk van Asten O&V Nuenen Nuenen
64,7 Melanie Meerman The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
62,9 Tessa Grootendorst Illusion Waddinxveen
62,5 Caitlin Stikkelorum Twirl Inc. Zoetermeer
61,8 Sanne Zeeman Twirl Inc. Zoetermeer
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
75,1 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
73,3 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,6 Romy Kellevink Twirl Inc. Zoetermeer
67,2 Larissa Risseeuw Liberté Barendrecht
67,0 Loes van Mulken O&V Nuenen Nuenen
66,8 Fabiënne van Leeuwen Twirl Inc. Zoetermeer
66,1 Inge van der Wijst O&V Nuenen Nuenen
65,9 Kelly Jansen T.V.L. Leidschendam
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
77,4 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
77,1 Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
73,5 Jessica Knot Twirl Inc. Zoetermeer
73,1 Scarlett Stamper Twirl Inc. Zoetermeer
72,0 Shauny Brinkel Twirl Inc. Zoetermeer
  Twirling 1 baton Junior Advance  
77,6 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
70,4 Cynthia van Huizen O&V Nuenen Nuenen
70,1 Tatiana Stoop Liberté Barendrecht
69,6 Angelica Paans O&V Nuenen Nuenen
66,3 Eloise van Wijngaarden De Marchito’s Rhoon
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
75,3 Chantal Bor Liberté Barendrecht
75,0 Tamara Verbeek O&V Nuenen Nuenen
74,4 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
74,3 Nikita Eicker Liberté Barendrecht
74,0 Chantal van den Tillaart Twirl Inc. Zoetermeer
73,8 Daphne van Helden Liberté Barendrecht
73,3 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
73,1 Nicole Vlassak O&V Nuenen Nuenen
72,4 Patricia Spruijt Liberté Barendrecht
72,2 Serena de Leng Liberté Barendrecht
70,6 Anne van der Wijst O&V Nuenen Nuenen
  Twirling 1 baton Senior Advance  
84,6 Dominique de Bruijn The Rainbows Roosendaal
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
67,5 Madelon van Velden The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
62,4 Madelon van Harten Stefanie Hoogendoorn Illusion Waddinxveen
  Duo twirling Pre-teen Intermediate  
75,3 Naomi van der Drift Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Duo twirling Junior Beginner  
68,2 Larissa Risseeuw Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
63,0 Loes van Mulken Anne van Nistelrooij O&V Nuenen Nuenen
  Duo twirling Junior Intermediate  
75,1 Janneke Heijboer Serena de Leng Liberté Barendrecht
74,2 Shauny Brinkel Jessica Knot Twirl Inc. Zoetermeer
  Duo twirling Senior Beginner  
69,6 Nikita Eicker Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
  Duo twirling Senior Intermediate  
78,1 Chantal Bor Kimberley Langerveld Liberté Barendrecht
73,6 Fabiënne Boon Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
72,1 Patricia Spruijt Tatiana Stoop Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
71,0 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
65,5 Lysanne Schoolenberg Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Pre-teen Intermediate  
77,0 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
75,8 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
69,8 Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Junior Advance  
81,5 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Senior Beginner  
70,6 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
69,7 Maaike Luijendijk Illusion Waddinxveen
68,3 Ilona Blootshoofd Liberté Barendrecht
67,0 Daphne van Helden Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Senior Intermediate  
77,5 Renske Luijendijk Illusion Waddinxveen
  Super-X-Strut Senior Advance  
82,8 Kimberly Langerveld Liberté Barendrecht
82,0 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
  Basic strut Peewee  
7,5 Lily van Antwerpen Twirl Inc. Zoetermeer
7,3 Nathalie Willems The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Basic strut Juvenile  
8,2 Nancy van Kooij Twirl Inc. Zoetermeer
8,0 Mabel van Antwerpen Twirl Inc. Zoetermeer
7,7 Lisette Luiten The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Basic strut Pre-teen  
8,5 Valerie van Leeuwen Con Brio Alphen ad Rijn
8,3 Maaike Aardman Con Brio Alphen ad Rijn
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
62,6 Twirlteam Twirl Inc. Zoetermeer
  Small team twirling Junior Beginner  
68,8 Smallteam B O&V Nuenen Nuenen
  Small team twirling Junior Intermediate  
74,0 Twirlteam junior Liberté Barendrecht
  Small team twirling Senior Intermediate  
75,7 Twirlteam senior Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
66,4 Megan Steenbergen Liberté Barendrecht
64,5 Chantal Verschoor Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
69,1 Miranda Wesstein The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
68,2 Liske Tjio O&V Nuenen Nuenen
67,6 Priscilla de Looze Liberté Barendrecht
65,2 Sylvie Stolk Twirl Inc. Zoetermeer
65,1 Melanie Meerman The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
63,9 Irine Kleiweg Illusion Waddinxveen
63,6 Dione van der Greft Illusion Waddinxveen
63,4 Marianka Knobbout Liberté Barendrecht
62,7 Demi Venneman Twirl Inc. Zoetermeer
62,2 Lindsay Sip Illusion Waddinxveen
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
68,9 Anouk Cornet T.V.L. Leidschendam
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
78,2 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
77,3 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
75,7 Romy Kellevink Twirl Inc. Zoetermeer
75,6 Shauny Brinkel Twirl Inc. Zoetermeer
73,4 Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
73,3 Jessica Knot Twirl Inc. Zoetermeer
71,3 Larissa Risseeuw Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Junior Advance  
81,1 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
79,6 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
70,8 Jody van Zwet Liberté Barendrecht
69,0 Patricia Spruijt Liberté Barendrecht
68,2 Nicole Vlassak O&V Nuenen Nuenen
66,5 Cindy de Boer Adencia Schiedam
65,2 Cynthia van Huizen O&V Nuenen Nuenen
65,1 Maaike Luijendijk Illusion Waddinxveen
64,7 Eloise van Wijngaarden De Marchito’s Rhoon
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
79,4 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
75,8 Anne van der Wijst O&V Nuenen Nuenen
75,1 Nikita Eicker Liberté Barendrecht
75,0 Renske Luijendijk Illusion Waddinxveen
73,8 Tamara Verbeek O&V Nuenen Nuenen
68,5 Chantal van den Tillaart Twirl Inc. Zoetermeer
  Rhythmic twirl Senior Advance  
86,5 Dominique de Bruijn The Rainbows Roosendaal
79,7 Chantal Bor Liberté Barendrecht
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
65,2 Selectie C The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
64,4 Team A Illusion Waddinxveen
58,2 Team 3 Twirl Inc. Zoetermeer
  Small team dance twirl Senior Beginner  
70,0 Smallteam A O&V Nuenen Nuenen
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
70,9 Team 1 Twirl Inc. Zoetermeer
  Large team Pre-teen Beginner  
65,9 Jeugdgroep Liberté Barendrecht
61,7 Team B Illusion Waddinxveen
  Pompon team Senior  
78,1 Pompon groep Liberté Barendrecht
  Solo - sectie A Jeugd 2  
66,6 Anouk Meyvogel Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,9 Fleur Meyvogel Melrose Katwijk
70,3 Chantal Ravensbergen Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Junior Basis  
66,8 Valery Kapoen Adencia Schiedam
62,1 Michelle Schuit The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Solo - sectie A Junior Midden  
70,7 Wendy Kwestroo Melrose Katwijk
70,1 Sharon Riethoven Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Senior Midden  
74,4 Cindy de Boer Adencia Schiedam
73,7 Jeanine Vletter Melrose Katwijk
71,9 Michella Kralt Melrose Katwijk
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,3 Rachel Plaizier Miranda Wesstein The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,0 Kelly van Egmond Sacha Vletter Melrose Katwijk
  Duo - sectie A Senior Basis  
67,5 Cindy de Boer Joyce Vis Adencia Schiedam
  Duo - sectie A Senior Midden  
72,2 Suzanne van der Leeden Jody van Zwet Liberté Barendrecht
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
64,7 Jennifer Glasbergen Fleur Meyvogel Pam Pieterse Sascha Vletter Melrose Katwijk
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
66,7 Michella Kralt Wendy Kwestroo Sharon Riethoven Jeanine Vletter Melrose Katwijk
  Team - sectie A Jeugd 2  
64,7 Team A Melrose Katwijk
61,8 Maranto Kids The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
63,8 Team A De Marchito’s Rhoon
  Team - sectie A Jeugd 3 Midden  
67,7 Team B Melrose Katwijk
  Peloton - Parade Corps Jeugd 2 Basis  
63,3 Groep The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
Laatst aangepast op zaterdag 16 juni 2012 22:00
 
top