Uitslag Klundert, 17 jun

PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 16 juni 2012 23:00

Uitslag van de wedstrijd in Klundert op 17 juni

Jury: Susanne Rovers, Rita Schrooten en Marij Voets

 


 

  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
63,6 Kimberly van Ruiten The Rainbows Roosendaal
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
73,7 Mylene van den Broek The Kopergirls Leiden
73,0 Romy Laterveer The Kopergirls Leiden
  Twirling 1 baton Pre-teen Advance  
81,3 Evy Reijers The Rainbows Roosendaal
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,9 Amy-Lynn Hunting The Sunflowers Ossendrecht
67,2 Demi Geilvoet The Sunflowers Ossendrecht
64,5 Els van Wingen The Sunflowers Ossendrecht
64,2 Esther de Moor The Sunflowers Ossendrecht
62,2 Sanne Mylle The Sunflowers Ossendrecht
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
78,0 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
  Twirling 1 baton Junior Advance  
82,4 Kelly Wagtmans The Rainbows Roosendaal
80,1 Rachelle van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
66,7 Inge de Mey The Sunflowers Ossendrecht
65,3 Marjolijn Stigter The Sunflowers Ossendrecht
64,3 Angelique Langenberg The Sunflowers Ossendrecht
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
79,2 Kimberley Heijnen The Rainbows Roosendaal
78,5 Ilse van Werkhoven The Rainbows Roosendaal
78,2 Alinda Kaufman The Rainbows Roosendaal
78,0 Sandra Verseput The Kopergirls Leiden
77,0 Larissa Bak The Rainbows Roosendaal
75,4 Shamirah Traets Les Fleurs Stampersgat
75,3 Ilona Moerkens The Sunflowers Ossendrecht
74,5 Kelly de Koning The Rainbows Roosendaal
73,9 Esmée de Meulder Expression Breda
  Twirling 1 baton Senior Advance  
87,3 Marjolein van Beeck The Rainbows Roosendaal
86,0 Cindy de Prenter The Rainbows Roosendaal
85,8 Leana Reijers The Rainbows Roosendaal
84,6 Bo van den Broek The Rainbows Roosendaal
83,9 Deborah van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
82,3 Kevin Bergmans The Rainbows Roosendaal
82,0 Dennis Bergmans The Rainbows Roosendaal
80,4 Marissa Rijpers The Rainbows Roosendaal
  Twirling 2 baton Pre-teen Intermediate  
75,5 Romy Laterveer The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
75,0 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Junior Advance  
84,3 Kelly Wagtmans The Rainbows Roosendaal
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
67,0 Denise Roelands Expression Breda
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
80,0 Kevin Bergmans The Rainbows Roosendaal
73,9 Sandra Verseput The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Senior Advance  
86,0 Dennis Bergmans The Rainbows Roosendaal
85,5 Marjolein van Beeck The Rainbows Roosendaal
82,2 Marissa Rijpers The Rainbows Roosendaal
82,1 Deborah van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Duo twirling Junior Intermediate  
78,9 Rachelle van Broekhoven Evy Reijers The Rainbows Roosendaal
  Duo twirling Senior Beginner  
67,1 Daniëlla Oosterbeek Samirah Traets Les Fleurs Stampersgat
  Duo twirling Senior Intermediate  
80,0 Marjolein van Beeck Deborah van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
77,6 Cindy de Prenter Leana Reijers The Rainbows Roosendaal
76,7 Marissa Rijpers Ilse van Werkhoven The Rainbows Roosendaal
  Super-X-Strut Pre-teen Intermediate  
78,5 Mylene van den Broek The Kopergirls Leiden
  Super-X-Strut Pre-teen Advance  
82,0 Evy Reijers The Rainbows Roosendaal
  Super-X-Strut Junior Beginner  
68,5 Rachelle van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
77,5 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
  Super-X-Strut Senior Beginner  
68,0 Larissa Bak The Rainbows Roosendaal
  Super-X-Strut Senior Advance  
85,0 Leana Reijers The Rainbows Roosendaal
84,6 Marjolein van Beeck The Rainbows Roosendaal
  Small team twirling Junior Advance  
81,8 Team B The Rainbows Roosendaal
  Small team twirling Senior Beginner  
59,5 Team 1 Vlijt en Volharding Alphen
  Small team twirling Senior Advance  
84,8 Team A The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
65,5 Kimberly van Ruiten The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
66,5 Babette Maas The Rainbows Roosendaal
65,9 Myrthe Kuipers The Rainbows Roosendaal
65,8 Fabiënne Maas The Rainbows Roosendaal
63,7 Soraya Eekhout The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
79,1 Mylene van den Broek The Kopergirls Leiden
78,3 Romy Laterveer The Kopergirls Leiden
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
84,2 Evy Reijers The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
69,4 Daniëlla Oosterbeek Les Fleurs Stampersgat
66,2 Dominique Maas The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
77,6 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
76,6 Kelly Wagtmans The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Junior Advance  
80,1 Rachelle van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
68,2 Denise Roelands Expression Breda
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
76,2 Kimberley Heijnen The Rainbows Roosendaal
74,6 Larissa Bak The Rainbows Roosendaal
74,3 Shamirah Traets Les Fleurs Stampersgat
73,5 Alinda Kaufman The Rainbows Roosendaal
71,8 Kelly de Koning The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Senior Advance  
86,7 Leana Reijers The Rainbows Roosendaal
86,2 Cindy de Prenter The Rainbows Roosendaal
86,0 Marjolein van Beeck The Rainbows Roosendaal
85,4 Bo van den Broek The Rainbows Roosendaal
84,9 Marissa Rijpers The Rainbows Roosendaal
84,7 Dennis Bergmans The Rainbows Roosendaal
83,8 Ilse van Werkhoven The Rainbows Roosendaal
83,6 Deborah van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
83,4 Kevin Bergmans The Rainbows Roosendaal
  Small team dance twirl Junior Beginner  
65,2 A-Team Les Fleurs Stampersgat
62,0 Team D The Rainbows Roosendaal
  Small team dance twirl Junior Intermediate  
80,1 Team B The Rainbows Roosendaal
  Small team dance twirl Senior Advance  
82,1 Team A The Rainbows Roosendaal
  Large team Peewee Beginner  
63,3 B-Groep Les Fleurs Stampersgat
  Large team Pre-teen Beginner  
62,2 Team C The Rainbows Roosendaal
  Large team Senior Advance  
84,9 Team A The Rainbows Roosendaal
  Pompon team Junior  
65,8 Pompon Team The Rainbows Roosendaal
  Solo - sectie A Jeugd 1  
64,4 Nina van Oevelen The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,1 Kirsten Verhagen Doskonale Breda
66,3 Xanthe van Sprundel Unity Hoogerheide
66,0 Lindsay Haneveer Doskonale Breda
65,8 Rianne Balogh Unity Hoogerheide
65,6 Amber Donkers Doskonale Breda
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
66,4 Lisa van Gils Doskonale Breda
66,3 Faith Snepvangers Unity Hoogerheide
66,1 Shelsey Nordsiek The Sunflowers Ossendrecht
65,1 Michelle Puts Unity Hoogerheide
65,0 Evelien Jacobs De Rode Parels Ossendrecht
64,8 Sammy Angeliek de Kreek Doskonale Breda
64,7 Isa Aarden Unity Hoogerheide
64,5 Lotte Mylle The Sunflowers Ossendrecht
63,2 Kristel Balogh Unity Hoogerheide
  Solo - sectie A Junior Basis  
70,2 Naomi Speekenbrink Doskonale Breda
70,1 Bianca van der Vorst Doskonale Breda
64,8 Lizzy Buijk Twinkle Stars Zegge
63,1 Laura van der Meij De Rode Parels Ossendrecht
63,1 Sandra Zoontjens Vlijt en Volharding Alphen
62,0 Imke Dilven Vlijt en Volharding Alphen
  Solo - sectie A Junior Midden  
70,1 Amy-Lynn Hunting The Sunflowers Ossendrecht
69,3 Demi Geilvoet The Sunflowers Ossendrecht
68,2 Esther de Moor The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,3 Femke Teeuwisse Doskonale Breda
67,7 Rowena van Pelt Doskonale Breda
65,9 Shirley Foesenek Doskonale Breda
65,7 Cindy de Peijper Expression Breda
65,3 Daniella Roelands Expression Breda
65,1 Amanda van den Broek Unity Hoogerheide
64,5 Daniëlle Baardemans Expression Breda
64,4 Femke Posthuma De Rode Parels Ossendrecht
62,8 Iris Herreygers Twinkle Stars Zegge
  Solo - sectie A Senior Midden  
71,4 Lindsay van der Sluis The Sunflowers Ossendrecht
71,0 Angelique Langenberg The Sunflowers Ossendrecht
70,5 Inge de Mey The Sunflowers Ossendrecht
70,0 Marjolijn Stigter The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - sectie A Senior Top  
75,1 Esmée de Meulder Expression Breda
74,1 Ilona Moerkens The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - Accessorie Junior Gevorderd  
75,3 Naomi Speekenbrink Doskonale Breda
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
73,6 Esmée de Meulder Expression Breda
  Duo - sectie A Jeugd 2  
66,3 Renate de Baat Lize de Crom Unity Hoogerheide
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
66,0 Deborah van Bruggen Quincy van Sprundel Unity Hoogerheide
  Duo - sectie A Junior Midden  
70,6 Esther de Moor Sanne Mylle The Sunflowers Ossendrecht
69,4 Anita van Wingen Els van Wingen The Sunflowers Ossendrecht
  Duo - sectie A Senior Basis  
65,6 Carolien de Jong Cindy de Peijper Expression Breda
  Duo - Accessorie Senior Basis  
67,2 Denise Roelands Daniella Roelands Expression Breda
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
64,5 Marijke Dockx Patricia Hereijgers Pascalle de Hoorn St. Martinus Achtmaal
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
64,8 Ancilla Antens Ilse Jochems Joyce Hereijgers St. Martinus Achtmaal
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
70,6 Shirley Foesenek Rowena van Pelt Femke Teeuwisse Doskonale Breda
  Ensemble - Accessorie Jeugd 1  
65,6 Franske Foesenek Zita Godrie Kira Hereijgers Alycia Kloezeman St. Martinus Achtmaal
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,4 C-team Unity Hoogerheide
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,1 Smallteam 2 St. Martinus Achtmaal
  Team - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,0 Team B Doskonale Breda
  Team - sectie A Junior Basis  
66,4 A Team Unity Hoogerheide
65,5 B-Team The Sunflowers Ossendrecht
63,4 Smallteam 1 St. Martinus Achtmaal
  Team - sectie A Junior Midden  
71,5 Team C Doskonale Breda
  Team - sectie A Senior Basis  
63,4 A Team Twinkle Stars Zegge
  Team - sectie A Senior Midden  
71,5 Team 1 Vlijt en Volharding Alphen
70,5 A-Team The Sunflowers Ossendrecht
  Team - Accessorie Jeugd 2  
67,8 Smallteam 3 St. Martinus Achtmaal
66,0 Team A Doskonale Breda
  Team - Accessorie Jeugd 3 Basis  
69,1 B Team Unity Hoogerheide
  Team - Accessorie Junior Basis  
68,3 Team D Doskonale Breda
  Peloton - Accessorie Corps Junior Basis  
68,9 Groep St. Martinus Achtmaal
Laatst aangepast op zondag 17 juni 2012 21:47
 
top