Uitslag Elburg 1 sept

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 31 augustus 2012 23:00

Uitslag van de wedstrijd in Elburg op 1 september

 

Jury: Angelique Hees en Ellen Ranzijn



  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
60,0 Quinty Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
72,9 Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
63,0 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
62,3 Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
60,0 Alice Plakke Harmonie Nunspeet
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
64,7 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
75,3 Eline Dokter Volharding Kampen
73,1 Julia van Enk Majofique Wezep
71,6 Kim Spaan Excelsior Oostendorp
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
69,6 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
69,2 Aniek van de Beek Majofique Wezep
64,9 Ilse Lamberink Ambition Zwolle
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,0 Alien Bril Ambition Zwolle
73,1 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
67,3 Angelique van Gelder Majofique Wezep
66,6 Henriëtte van Wezep K.M.D. Elburg
64,4 Linda Bril Ambition Zwolle
62,2 Lianne Spijkerman Ambition Zwolle
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
76,4 Carla Possel Prins Hendrik Scheemda
75,8 Esther Vlieger Majofique Wezep
75,0 Diejanne Buitink Alectricity Almere
74,6 Danique v.d. Roest Alectricity Almere
72,1 Mariska v.d. Schootbrugge K.M.D. Elburg
70,0 Lena Krone Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
71,9 Fleur Bakker Volharding Kampen
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
75,3 Jelly Wiersma Release Dokkum
70,2 Christine Krone Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
68,1 Lena Krone Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Twirling 2 baton Senior Advance  
76,9 Carolin Elskamp Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
63,1 Fabiola Opladen Lea Weigel Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Duo twirling Junior Beginner  
60,3 Kim Blumenrath Phyllis Weinen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Duo twirling Senior Beginner  
71,5 Karin Bos Annette Possel Prins Hendrik Scheemda
68,0 Carola Bos Mariëlle Hofmeijer Concordia Elburg
64,4 Christine Krone Leonie Siemen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Duo twirling Senior Intermediate  
73,2 Henrieke Nagelhout Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
63,8 Nadia Zoet Harmonie Nunspeet
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
75,5 Baukje de Jong Release Dokkum
75,2 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Super-X-Strut Junior Advance  
88,5 Celina Vogelaar K.N.A. Noordwijk
  Super-X-Strut Senior Beginner  
67,0 Lyanna Oostra Oranje Bolsward
  Basic strut Peewee  
8,5 Carlijn de Bruin Harmonie Nunspeet
8,2 Lieke Witteveen Harmonie Nunspeet
8,0 Tara Klinker LuMa Stars Lunteren
7,8 Bibi Beukhof LuMa Stars Lunteren
7,8 Robine van de Vliert LuMa Stars Lunteren
7,7 Liselotte van Zalk Harmonie Nunspeet
7,7 Zoe van den Bosch LuMa Stars Lunteren
7,6 Lianne Stomphorst LuMa Stars Lunteren
7,5 Alicia Brouwer LuMa Stars Lunteren
7,5 Femke Trouw LuMa Stars Lunteren
7,0 Hennie van Rinsum LuMa Stars Lunteren
  Basic strut Juvenile  
8,0 Odette de Bruin Harmonie Nunspeet
7,9 Vera Holstege Harmonie Nunspeet
7,8 Amber Stroosma LuMa Stars Lunteren
6,0 Jolinde Berendsen LuMa Stars Lunteren
  Basic strut Pre-teen  
8,0 Diane Versteeg LuMa Stars Lunteren
7,8 Dianne Koudijs LuMa Stars Lunteren
7,7 Selva Scholtens LuMa Stars Lunteren
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
66,3 Alja Hofman Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
67,7 Katja Terhart Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
67,2 Rianne Sollie Surprise Pijnacker
67,0 Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
65,5 Alice Plakke Harmonie Nunspeet
64,9 Kiona Vierhout Harmonie Nunspeet
63,1 Eline Evertsen Harmonie Nunspeet
62,9 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
65,3 Fardau Jorritsma Release Dokkum
65,0 Kim Stroosma LuMa Stars Lunteren
64,3 Desiree de Ruiter Harmonie Nunspeet
63,9 Nadia Zoet Harmonie Nunspeet
63,6 Eva Terhart Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
62,3 Shanna van Putten Harmonie Nunspeet
61,5 Lisa Heebink LuMa Stars Lunteren
  Noa Vierhout Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
65,2 Denice Altena LuMa Stars Lunteren
64,6 Sharon Riethoven Melrose Katwijk
64,4 Phyllis Weinen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
63,0 Fabiola Opladen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
77,6 Baukje de Jong Release Dokkum
73,1 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
64,1 Aline Lagerweij LuMa Stars Lunteren
62,9 Karlijn Bekke LuMa Stars Lunteren
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
79,2 Carla Possel Prins Hendrik Scheemda
76,5 Diejanne Buitink Alectricity Almere
75,0 Henrieke Nagelhout K.M.D. Elburg
74,5 Danique v.d. Roest Alectricity Almere
74,3 Carolin Elskamp Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Sarah Beiwinkel Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Small team dance twirl Senior Beginner  
70,1 Senior A Team Prins Hendrik Scheemda
  Solo - sectie A Jeugd 1  
66,1 Quinty Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
65,9 Lieke Kragt Majofique Wezep
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,8 Lisanne van den Brink Excelsior Oostendorp
67,3 Lysanne Ewouds Oranje Bolsward
66,6 Gabriëlle Weeren Concordia Elburg
66,3 Emma v.d. Berg Excelsior Oostendorp
  Anouk Meyvogel Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
69,3 Miriam Veldema Release Dokkum
69,0 Aylaine Spaan Excelsior Oostendorp
68,7 Elianne van Lohuizen Majofique Wezep
68,3 Corine Marije Boorsma Release Dokkum
67,3 Melissa Ringnalda Concordia Elburg
67,0 Ilona van Dieren Concordia Elburg
66,1 Joyce Bos K.M.D. Elburg
66,1 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
65,9 Melanie Schoonhoven Excelsior Oostendorp
64,2 Susanne van Doorn Excelsior Oostendorp
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
73,4 Fiona Dorenbos Release Dokkum
72,4 Tjitske Stellema Release Dokkum
72,3 Marije Kok Release Dokkum
  Solo - sectie A Jeugd 3 Top  
77,4 Kim Spaan Excelsior Oostendorp
77,1 Eline Dokter Volharding Kampen
75,0 Julia van Enk Majofique Wezep
  Solo - sectie A Junior Basis  
67,4 Melissa van Enk Majofique Wezep
     
72,0 Aniek van de Beek Majofique Wezep
70,8 Sharon Riethoven Melrose Katwijk
70,5 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
70,4 Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
70,0 Wendy Kwestroo Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Senior Basis  
70,0 Rianna van der Goot Oranje Bolsward
68,6 Mariëlle Hofmeijer Concordia Elburg
65,7 Jolanda van Gelder Majofique Wezep
  Solo - sectie A Senior Midden  
72,6 Jeanine Vletter Melrose Katwijk
71,9 Michella Kralt Melrose Katwijk
70,0 Angelique van Gelder Majofique Wezep
  Solo - sectie A Senior Top  
78,6 Ilse Reekers Harmonie Nunspeet
78,2 Jelly Wiersma Release Dokkum
76,4 Esther Vlieger Majofique Wezep
76,2 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
75,7 Diejanne Buitink Alectricity Almere
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Gevorderd  
70,6 Danique Visser Release Dokkum
  Solo - Accessorie Senior Basis  
61,8 Soraya de Koter The Devils Alkmaar
61,3 Daniele Schrijver The Devils Alkmaar
60,0 Laura van Balen The Devils Alkmaar
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
76,0 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
  Duo - sectie A Jeugd 1  
66,5 Anouk Doornewaard Marit Doornewaard Concordia Elburg
65,8 Marrit Hoitinga Gea ten Pas Oranje Bolsward
  Duo - sectie A Jeugd 2  
66,5 Anne Knol Sanne van Pijkeren Concordia Elburg
65,8 Ilza Dokter Lucinda Hengeveld Concordia Elburg
65,6 Alice Plakke Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,6 Kelsey Wiessenberg Eva Zandbergen Excelsior Oostendorp
68,5 Ilona van Dieren Melissa Ringnalda Concordia Elburg
66,1 Laura van Loo Aylaine Spaan Excelsior Oostendorp
65,9 Noa Holstege Melanie Schoonhoven Excelsior Oostendorp
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
71,1 Thirza Holstege Kim Spaan Excelsior Oostendorp
71,0 Kelly van Egmond Sacha Vletter Melrose Katwijk
  Duo - sectie A Junior Basis  
66,1 Jessy van Bruggen Daphne Roseboom Excelsior Harskamp
66,0 Danique van den Bosch Janienke Mol Harmonie Nunspeet
65,1 Lisa Flier Danique Visser Excelsior Oostendorp
  Duo - sectie A Junior Midden  
72,8 Fleur Bakker Eline Dokter Volharding Kampen
69,7 Joke van Dorp Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Duo - sectie A Senior Basis  
68,1 Carola Bos Mariëlle Hofmeijer Concordia Elburg
68,0 Rianna van der Goot Yvonne Roskam Oranje Bolsward
  Duo - sectie A Senior Top  
75,1 Esther Vlieger Gemma Vlieger Majofique Wezep
  Duo - Accessorie Senior Basis  
61,8 Soraya de Koter Daniele Schrijver The Devils Alkmaar
60,0 Priscilla Roukema Fransisca Schrijver The Devils Alkmaar
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
66,0 Yara Hussein Anna Lootsma Esther van der Veer Marleen van der Veer Oranje Bolsward
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
68,4 Jessy van Bruggen Sabine v.d. Krol Daphne Roseboom Sterre van Zwetselaar Excelsior Harskamp
66,7 Thirza Holstege Angela Mulder Kim Spaan Excelsior Oostendorp
65,8 Jennifer Glasbergen Fleur Meyvogel Pam Pieterse Sascha Vletter Melrose Katwijk
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
68,1 Michella Kralt Wendy Kwestroo Sharon Riethoven Jeanine Vletter Melrose Katwijk
64,1 Herlinde Bovendorp Margriet Hop Bianca Kappers Melissa Visscher Excelsior Oostendorp
  Team - sectie A Jeugd 1  
67,0 Jeugdteam Concordia Elburg
62,4 Team C LuMa Stars Lunteren
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,6 Team A Melrose Katwijk
63,5 Minirette C-Team Excelsior Oostendorp
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,4 Team Excelsior Harskamp
65,8 Team C Jubal Dedemsvaart
65,7 Minirette B-Team Excelsior Oostendorp
65,4 Team B LuMa Stars Lunteren
  Team - sectie A Jeugd 3 Midden  
72,0 A-Team Excelsior Oostendorp
70,1 Team B Melrose Katwijk
  Team - sectie A Senior Basis  
62,7 Team A Jubal Dedemsvaart
61,6 Team B Jubal Dedemsvaart
Laatst aangepast op zaterdag 01 september 2012 19:19
 
top