Uitslag Eindhoven 24 jun

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag van de verplichte wedstrijd in Eindhoven op 24 juni

Jury: Susanne Rovers en Marion Ketelaars

 


 

  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
66,6 Samantha van Stijn Spirit Alphen a/d Rijn
64,4 Apolline Diepenhorst K.N.A. Noordwijk
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,0 Rachel Huigevoort Rizado Waalwijk
65,8 Anke Smeekens The Butterflies Rucphen
65,7 Daniëlle Verpaalen The Butterflies Rucphen
64,9 Nelleke Geleijnse The Butterflies Rucphen
63,1 Sabine Cooijmans The Butterflies Rucphen
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
76,5 Celine van der Wiel Rizado Waalwijk
75,3 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
75,0 Jamila Robbeson The Butterflies Rucphen
74,7 Silke de Koning K.N.A. Noordwijk
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
69,4 Yaela Heyblom D-votion Eindhoven
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
75,2 Shamirah Traets Les Fleurs Stampersgat
74,5 Monique v.d. Wiel Rizado Waalwijk
73,6 Els van Vugt D-votion Eindhoven
73,4 Mandy Stalenhoef Rizado Waalwijk
73,2 Deborah Huls D-votion Eindhoven
72,4 Linda Bisschop Liberation Lelystad
70,5 Jaimy Stalenhoef Rizado Waalwijk
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
74,5 Jelly Wiersma Release Dokkum
73,3 Linda Bisschop Liberation Lelystad
  Duo twirling Junior Beginner  
67,0 Merel Dedding Anouschka Franzen K.N.A. Noordwijk
  Duo twirling Senior Beginner  
68,8 Daniëlla Oosterbeek Samirah Traets Les Fleurs Stampersgat
  Duo twirling Senior Intermediate  
69,6 Deborah Huls Els van Vugt D-votion Eindhoven
  Small team twirling Junior Beginner  
67,0 Twirlteam 3 Rizado Waalwijk
  Small team twirling Senior Beginner  
67,1 Groep A K.N.A. Noordwijk
  Small team twirling Senior Intermediate  
72,8 Twirlteam 1 Rizado Waalwijk
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
64,0 Jelka Weemers D-votion Eindhoven
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
66,4 Emmaly Bakker Release Dokkum
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
69,4 Daniëlla Oosterbeek Les Fleurs Stampersgat
69,0 Jolanda Duindam K.N.A. Noordwijk
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
79,5 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
74,0 Anne Bierman K.N.A. Noordwijk
73,2 Anouschka Franzen K.N.A. Noordwijk
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
68,7 Yaela Heyblom D-votion Eindhoven
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
76,1 Nicole Nederstigt K.N.A. Noordwijk
75,5 Shamirah Traets Les Fleurs Stampersgat
75,2 Els van Vugt D-votion Eindhoven
75,1 Vicky Huigevoort Rizado Waalwijk
75,0 Linda Bisschop Liberation Lelystad
74,5 Mandy Stalenhoef Rizado Waalwijk
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
75,9 Dance Team 1 Rizado Waalwijk
  Solo - sectie A Jeugd 1  
68,8 Lynn van der Zanden K.N.A. Noordwijk
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,3 Isabel van Bohemen K.N.A. Noordwijk
65,8 Tara van de Raad K.N.A. Noordwijk
65,6 Isabel Hartevelt K.N.A. Noordwijk
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
69,7 Demi van der Meer K.N.A. Noordwijk
  Solo - sectie A Jeugd 3 Top  
74,5 Demi van Brunschot Rizado Waalwijk
  Solo - sectie A Junior Basis  
68,9 Demi Versteeg Rizado Waalwijk
67,6 Zoë ten Thije Rizado Waalwijk
  Solo - sectie A Junior Midden  
73,1 Rachel Huigevoort Rizado Waalwijk
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,4 Isaura de Gouw Sparkling Rainbow Kaatsheuvel
67,6 Ramona Mellema D.O.V. Geldermalsen
65,8 Kelly van Duin K.N.A. Noordwijk
  Solo - sectie A Senior Midden  
74,0 Daphne Trimbach Rizado Waalwijk
70,9 Jaimy Stalenhoef Rizado Waalwijk
70,2 Kim van Zwietering Rizado Waalwijk
  Solo - sectie A Senior Top  
77,2 Monique v.d. Wiel Rizado Waalwijk
77,0 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
75,8 Jelly Wiersma Release Dokkum
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
66,5 Tessa Pekx Madrukro Kronenberg
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
68,5 Kim Tielemans Musis Sacrum Bakel
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Gevorderd  
73,8 Minke Coort Musis Sacrum Bakel
  Solo - Accessorie Junior Basis  
67,5 Charlotte Uffelie Destiny Hoorn
  Solo - Accessorie Junior Gevorderd  
85,1 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
83,6 Jesse Muijsenberg Younique Maasbree
80,8 Jamila Robbeson The Butterflies Rucphen
74,1 Naomi Speekenbrink Doskonale Breda
73,8 Laura Versteegh D.O.V. Geldermalsen
72,3 Froukje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Solo - Accessorie Senior Basis  
63,8 Christel van der Wiel Sparkling Rainbow Kaatsheuvel
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
73,0 Jolijn Seel The River Girls Amsterdam
72,0 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
70,4 Manon van Acqouy D.O.V. Geldermalsen
70,0 Denise Roelands Expression Breda
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
69,5 Anniek van Berkel Ilona Maas Rizado Waalwijk
68,6 Marit v.d. Linden Mabel Meter Rizado Waalwijk
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
68,0 Jytte de Graaf Dominique Kramer K.N.A. Noordwijk
  Duo - sectie A Junior Basis  
72,4 Demi van Brunschot Demi Versteeg Rizado Waalwijk
64,6 Lizzy van Iersel Zoë ten Thije Rizado Waalwijk
  Duo - sectie A Junior Midden  
69,7 Anne Bierman Silke de Koning K.N.A. Noordwijk
  Duo - sectie A Senior Basis  
67,9 Jaimy Stalenhoef Monique v.d. Wiel Rizado Waalwijk
  Duo - sectie A Senior Midden  
76,5 Vicky Huigevoort Daphne Trimbach Rizado Waalwijk
  Duo - sectie A Senior Top  
73,3 Michelle v.d. Meulen Cynthia Schuurman Volharding Kampen
  Duo - Accessorie Jeugd 2  
64,4 Rowena van Dijk Medina Ramovic Revolution Delfzijl
  Duo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
69,1 Joëlle Hoeijmakers Linda Verstappen Mèhlse Dörskes Meijel
67,3 Dominique Joosten Kaylee Siroen Musis Sacrum Bakel
66,7 Emmaly Bakker Willianne de Jong Release Dokkum
  Duo - Accessorie Junior Basis  
68,8 Bente Gielen Pien Peeters Mèhlse Dörskes Meijel
  Duo - Accessorie Junior Gevorderd  
71,9 Kessie Daniëls Brenda van Rooij Mèhlse Dörskes Meijel
71,6 Melissa Koppe Sefanja Lallhit Destiny Hoorn
71,0 Benthe Jansen Fenne Vereijken Musis Sacrum Bakel
  Duo - Accessorie Senior Gevorderd  
78,3 Suzanne van Heugten Stefanie Verstappen Mèhlse Dörskes Meijel
75,5 Lincy van Bree Maud Broens Mèhlse Dörskes Meijel
74,4 Laura Versteegh Nadia Waasdorp D.O.V. Geldermalsen
73,4 Aafke van der Schaaf Trientsje Torensma DoMuKo Dokkum
71,1 Melissa Broeks Isaura de Gouw Sparkling Rainbow Kaatsheuvel
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
67,0 Larissa van Gestel Marit v.d. Linden Mabel Meter Shirley van Moergastel Rizado Waalwijk
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Midden  
70,4 Aniek van Berkel Karlijn van Hoof Lizzy van Iersel Zoë ten Thije Rizado Waalwijk
  Ensemble - Accessorie Jeugd 2  
65,7 Femke van Elven Marly Houtepen Nikki Sprenkels Naomi Indy Uitdewillegen The Butterflies Rucphen
  Ensemble - Accessorie Jeugd 3 Gevorderd  
72,9 Iris Smeekens Jouke Struijs Sarah Tuyl The Butterflies Rucphen
  Ensemble - Accessorie Junior Gevorderd  
73,4 Nelleke Geleijnse Emmy v.d. Klundert Sanne Mol Anke Smeekens The Butterflies Rucphen
  Team - sectie A Jeugd 1  
63,9 Team B The Butterflies Rucphen
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,2 Groep D K.N.A. Noordwijk
66,2 Team 5 Rizado Waalwijk
  Team - sectie A Junior Basis  
67,0 A-Team The Butterflies Rucphen
  Team - sectie A Junior Top  
75,5 Team 3 Rizado Waalwijk
  Team - sectie A Senior Midden  
68,2 Team 2 Rizado Waalwijk
  Team - Accessorie Jeugd 2  
60,3 Team 6 Rizado Waalwijk
  Peloton - Exhibition Corps Jeugd 2 Gevorderd  
73,95 Minirettes A The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Exhibition Corps Junior Gevorderd  
68,10 Juniorgroep Exh Desiree N.N.O. Katwijk
  Peloton - Exhibition Corps Senior Gevorderd  
81,55 Exh Corps Senior The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Accessorie Corps Junior Gevorderd  
76,05 Groep B Mèhlse Dörskes Meijel
71,55 A-Groep The Butterflies Rucphen
  Peloton - Accessorie Corps Senior Gevorderd  
79,95 Groep A Mèhlse Dörskes Meijel
  Peloton - Parade Corps Jeugd 2 Gevorderd  
71,55 Groep B D.O.V. Geldermalsen
  Peloton - Parade Corps Junior Gevorderd  
74,35 Paradegroep jun The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Parade Corps Senior Gevorderd  
79,40 Paradegroep sen The Flying Stars Katwijk
Laatst aangepast op zondag 24 juni 2012 22:09
 
top