Uitslag Leiden 24 jun

PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 24 juni 2012 23:00

Uitslag van de twirlwedstrijd in Leiden op 24 juni

Jury: Rita Schrooten en Gerben van Helden

 



  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
67,8 Romy van den Hoogen The Kopergirls Leiden
67,3 Emma van der Pijl Vivace Oude Tonge
66,5 Mireille Bosman Arti Langeraar
62,1 Jamie Schreuder The Kopergirls Leiden
61,4 Maureen Brussee The Kopergirls Leiden
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
69,0 Samantha van Solingen Vitality Alkmaar
61,2 Esther Blokker Da Capo Lisse
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
78,3 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
74,7 Mylene van den Broek The Kopergirls Leiden
74,2 Kim Nederstigt SV Omnia Aalsmeer
74,1 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
73,7 Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
73,1 Nina Copier The Kopergirls Leiden
73,0 Romy Laterveer The Kopergirls Leiden
72,8 Kesia Jorissen Vitality Alkmaar
  Twirling 1 baton Pre-teen Advance  
85,6 Romy de Cuba The Kopergirls Leiden
81,5 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
81,1 Dennis Oudshoorn The Kopergirls Leiden
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
71,5 Melissa Beentjes Da Capo Lisse
70,2 Chelsey Provence T.V.L. Leidschendam
67,5 Cathy Kramer Vitality Alkmaar
67,2 Larissa Wagemaker Vivace Oude Tonge
64,5 Verena Holkamp Vivace Oude Tonge
63,4 Saskia van den Berg Da Capo Lisse
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,4 Jennifer Wiegman T.V.L. Leidschendam
73,0 Tanya Boon Inspiration Voorhout
72,3 Zoë Ebelties Vitality Alkmaar
70,7 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
  Twirling 1 baton Junior Advance  
83,1 Zekye ’t Gilde The Kopergirls Leiden
81,6 Sanne Copier The Kopergirls Leiden
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
64,6 Nadine Langedijk Vitality Alkmaar
63,1 Liza van der Linden The Moonlight Stars Nieuwveen
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
79,1 Cynthia Broeders Vivace Oude Tonge
78,2 Denise Guijt The Kopergirls Leiden
76,9 Carmen Knoope Vivace Oude Tonge
76,5 Susanne van de Wier Vitality Alkmaar
73,8 Sandra Verseput The Kopergirls Leiden
73,2 Chantal Valentijn The Moonlight Stars Nieuwveen
70,5 Nathalie Hoffman Vitality Alkmaar
70,0 Wendy van der Wiel Vitality Alkmaar
  Twirling 1 baton Senior Advance  
82,0 Shanna Slagwater Vitality Alkmaar
76,7 Sharon Goossens The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
61,7 Mylene van den Broek The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Pre-teen Intermediate  
81,7 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
77,4 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
76,3 Kesia Jorissen Vitality Alkmaar
75,9 Romy Laterveer The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Pre-teen Advance  
82,1 Dennis Oudshoorn The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Junior Beginner  
65,3 Larissa Wagemaker Vivace Oude Tonge
64,4 Zoë Ebelties Vitality Alkmaar
63,6 Kelly Goedemans Da Capo Lisse
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
70,3 Sabine Janmaat The Moonlight Stars Nieuwveen
69,4 Verena Holkamp Vivace Oude Tonge
65,0 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Junior Advance  
82,5 Zekye ’t Gilde The Kopergirls Leiden
80,0 Jennifer Wiegman T.V.L. Leidschendam
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
70,4 Denise Guijt The Kopergirls Leiden
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
75,5 Marloes Heijboer Vitality Alkmaar
73,3 Sandra Verseput The Kopergirls Leiden
73,1 Carmen Knoope Vivace Oude Tonge
  Twirling 2 baton Senior Advance  
80,2 Sharon Goossens The Kopergirls Leiden
  Duo twirling Juvenile Beginner  
67,9 Mireille Bosman Bo van Vliet Arti Langeraar
67,6 Kyenne Groenendijk Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
61,4 Dyanne Metzelaar Kim Verboom The Moonlight Stars Nieuwveen
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
68,8 Jetske van de Pol Willeke van de Pol Vitality Alkmaar
66,0 Melissa Beentjes Esther Blokker Da Capo Lisse
62,6 Fleur van den Berg Zoë Bosman Da Capo Lisse
  Duo twirling Pre-teen Intermediate  
75,7 Selina Kok Kim Nederstigt SV Omnia Aalsmeer
74,1 Romy van den Hoogen Romy Laterveer The Kopergirls Leiden
  Duo twirling Junior Beginner  
66,0 Moniek de Boer Sabine Janmaat The Moonlight Stars Nieuwveen
64,4 Saskia van den Berg Kirsten Meulemans Da Capo Lisse
  Duo twirling Senior Beginner  
65,9 Lotte Ruhrup Wendy van der Wiel Vitality Alkmaar
  Duo twirling Senior Intermediate  
78,2 Sabrina Harms Marloes Heijboer Vitality Alkmaar
77,6 Femke Duyvestijn Nina Lek T.V.L. Leidschendam
67,6 Nathalie Hoffman Susanne van de Wier Vitality Alkmaar
  Duo twirling Senior Advance  
79,0 Talitha Balder Shanna de Jong Vitality Alkmaar
  Super-X-Strut Juvenile Beginner  
64,5 Bo van Vliet Arti Langeraar
64,0 Romy van den Hoogen The Kopergirls Leiden
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
65,5 Danique Arlar Veronica Utrecht
60,0 Fleur van de Berg Da Capo Lisse
  Super-X-Strut Pre-teen Intermediate  
78,0 Mylene van den Broek The Kopergirls Leiden
77,9 Nina Copier The Kopergirls Leiden
  Super-X-Strut Pre-teen Advance  
84,5 Romy de Cuba The Kopergirls Leiden
82,5 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
79,4 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
  Super-X-Strut Junior Advance  
85,5 Sanne Copier The Kopergirls Leiden
  Super-X-Strut Senior Intermediate  
71,5 Sabrina Harms Vitality Alkmaar
  Basic strut Peewee  
8,0 Renske van de Heuvel Da Capo Lisse
7,5 Nina van den Berg Da Capo Lisse
7,4 Cynthia Wetselaar The Kopergirls Leiden
7,3 Nina Seijsener Da Capo Lisse
7,2 Caithlinn Acda KnA Uithoorn
  Basic strut Juvenile  
7,5 Femke van de Heuvel Da Capo Lisse
7,3 Wendy Teiwes KnA Uithoorn
7,2 Ninoska Timmermans KnA Uithoorn
7,0 Chantal Blokker Da Capo Lisse
6,9 Ilse Teiwes KnA Uithoorn
  Basic strut Pre-teen  
8,0 Lotte Tolenaars KnA Uithoorn
7,8 Esmee Daalhuizen KnA Uithoorn
6,8 Macy van den Berg KnA Uithoorn
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
72,7 Twirlteam SV Omnia Aalsmeer
  Small team twirling Junior Intermediate  
80,2 Groep C Twirling Inspiration Voorhout
  Small team twirling Senior Beginner  
67,6 Vitality B Vitality Alkmaar
66,2 C Team The Moonlight Stars Nieuwveen
  Small team twirling Senior Intermediate  
74,5 Vitality A Vitality Alkmaar
68,9 A Team Twirl The Moonlight Stars Nieuwveen
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
67,0 Anissa Soussani Inspiration Voorhout
64,9 Roos den Besten Arti Langeraar
62,9 Kirsten Koster Arti Langeraar
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
69,5 Celina Byrne Arti Langeraar
68,0 Maureen Brussee The Kopergirls Leiden
67,0 Jamie Schreuder The Kopergirls Leiden
64,4 Emma van der Pijl Vivace Oude Tonge
  Rhythmic twirl Juvenile Intermediate  
76,0 Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
74,1 Romy van den Hoogen The Kopergirls Leiden
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
66,4 Samantha van Solingen Vitality Alkmaar
66,1 Danique Arlar Veronica Utrecht
65,4 Rachelle Gerritsen Veronica Utrecht
64,3 Zoë Bosman Da Capo Lisse
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
76,9 Mylene van den Broek The Kopergirls Leiden
75,9 Nina Copier The Kopergirls Leiden
75,6 Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
74,7 Romy Laterveer The Kopergirls Leiden
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
84,4 Romy de Cuba The Kopergirls Leiden
82,4 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
82,0 Dennis Oudshoorn The Kopergirls Leiden
79,3 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
77,0 Kim Nederstigt SV Omnia Aalsmeer
75,4 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
66,5 Ashley Gerritsen Veronica Utrecht
65,3 Saskia van den Berg Da Capo Lisse
63,3 Denise Heemskerk Da Capo Lisse
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
80,4 Kelly Barends The Kopergirls Leiden
73,3 Tanya Boon Inspiration Voorhout
70,4 Chelsey Provence T.V.L. Leidschendam
67,9 Cathy Kramer Vitality Alkmaar
  Rhythmic twirl Junior Advance  
85,0 Sanne Copier The Kopergirls Leiden
82,9 Zekye ’t Gilde The Kopergirls Leiden
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
67,8 Lotte Ruhrup Vitality Alkmaar
64,4 Natasja Hoogenboom The Moonlight Stars Nieuwveen
63,0 Liza van der Linden The Moonlight Stars Nieuwveen
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
75,8 Carmen Knoope Vivace Oude Tonge
74,5 Cynthia Broeders Vivace Oude Tonge
73,8 Denise Guijt The Kopergirls Leiden
72,8 Chantal Valentijn The Moonlight Stars Nieuwveen
  Rhythmic twirl Senior Advance  
89,3 Michelle Baggerman The Kopergirls Leiden
82,3 Femke Duyvestijn T.V.L. Leidschendam
80,4 Shanna Slagwater Vitality Alkmaar
  Small team dance twirl Peewee Beginner  
65,1 Groep C Da Capo Lisse
63,6 F-Team The Moonlight Stars Nieuwveen
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
64,1 D-Team The Moonlight Stars Nieuwveen
  Small team dance twirl Junior Beginner  
69,5 Groep D Da Capo Lisse
  Small team dance twirl Senior Beginner  
63,3 C-Team The Moonlight Stars Nieuwveen
  Pompon team Senior  
80,6 Pomponteam Vitality Vitality Alkmaar
Laatst aangepast op zondag 24 juni 2012 23:14
 
top