Uitslag Bedum, 30 jun

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag van de wedstrijd in Bedum op 30 juni

Jury: Marij Voets en Annelies van Kempen

 


 

  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
69,3 Fiona Dorenbos Release Dokkum
65,9 Natalia Scheper X-Pact Haren
63,3 Lisa Drevers Crescendo Stadskanaal
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
71,6 Julia van Enk Majofique Wezep
71,1 Linda Bits Release Dokkum
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
76,1 Rianne van Wieren TLM Kollum Kollum
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
70,2 Jeanine Homan Les Batonettes Delfzijl
68,9 Astrid Tavares Les Batonettes Delfzijl
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
77,4 Bernadette Klijnsma Ambition Kampen/Zwolle
75,1 Carla Possel Prins Hendrik Scheemda
73,6 Mirjam Dijkhuis De Vecht Terwolde
73,2 Brenda Broekema Prins Hendrik Scheemda
72,2 Christa Gersonius Crescendo Stadskanaal
  Twirling 1 baton Senior Advance  
86,4 Nicole Werkman Vivre Groningen
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
76,6 Bernadette Klijnsma Ambition Kampen/Zwolle
73,7 Jelly Wiersma Release Dokkum
  Duo twirling Junior Beginner  
66,3 Janita Luimstra Esmee Nauta TLM Kollum Kollum
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
59,4 Angela Gernaat Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Super-X-Strut Senior Beginner  
64,3 Nadieh Kleefkens Prins Hendrik Scheemda
  Basic strut Peewee  
8,4 Naomi van der Kooi Release Dokkum
8,3 Sibrich de Vries Release Dokkum
8,1 Zoë Hiemstra Release Dokkum
8,0 Justine Jitske Postma Release Dokkum
7,8 Simone v.d. Ploeg TLM Kollum Kollum
7,6 Wietske Beets TLM Kollum Kollum
7,5 Celesta Meester Twirlteam Pekela Oude Pekela
7,4 Janet Zuidema Release Dokkum
7,2 Shakira van Hilten DMBE Enschede
7,0 Kiki Jager Revolution Delfzijl
  Basic strut Juvenile  
8,2 Rowena van Dijk Revolution Delfzijl
8,1 Nienke Dam Release Dokkum
8,0 Elianne de Jong Release Dokkum
7,8 Jaimy Mulder Revolution Delfzijl
7,7 Marsja Steigenga Revolution Delfzijl
7,7 Zoë Dijkstra Revolution Delfzijl
7,6 Cheyenne van der Windt Twirlteam Pekela Oude Pekela
7,5 Medina Ramovic Revolution Delfzijl
7,0 Naomi Graver Twirlteam Pekela Oude Pekela
6,9 Birgit Klok Twirlteam Pekela Oude Pekela
6,9 Daniëlle van der Wijk Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Basic strut Pre-teen  
7,6 Aisha Tahtahi DMBE Enschede
7,5 Demi Breukers DMBE Enschede
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
62,9 Team Crescendo Stadskanaal
  Small team twirling Junior Beginner  
62,2 Junior C team PH Prins Hendrik Scheemda
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
64,0 Nynke Vos Follow Through Uithuizen
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
62,7 Danique Lokken Follow Through Uithuizen
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
70,3 Linda Bits Release Dokkum
64,3 Esmee Vos Follow Through Uithuizen
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
67,2 Deveny Trenning Twirlteam Pekela Oude Pekela
65,4 Jessica Bulthuis Follow Through Uithuizen
64,4 Marga Pot Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
72,5 Esmee Nauta TLM Kollum Kollum
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
67,3 Laura Werkman Eemskapel Roodeschool
66,0 Astrid Tavares Les Batonettes Delfzijl
64,4 Janine Baar Follow Through Uithuizen
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
77,4 Mirjam Dijkhuis De Vecht Terwolde
76,8 Carla Possel Prins Hendrik Scheemda
75,0 Jeanine Homan Les Batonettes Delfzijl
73,6 Joukje de Vries Release Dokkum
  Rhythmic twirl Senior Advance  
82,2 Bernadette Klijnsma Ambition Kampen/Zwolle
  Small team dance twirl Peewee Beginner  
60,4 Peewee team Follow Through Uithuizen
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
58,4 Danceteam B Follow Through Uithuizen
  Small team dance twirl Senior Beginner  
68,0 Senior A Team Prins Hendrik Scheemda
  Large team Junior Beginner  
49,3 Large team Follow Through Uithuizen
  Pompon team Junior  
67,1 Pomponteam PH Jeugd Prins Hendrik Scheemda
  Solo - sectie A Jeugd 1  
66,5 Marieke Smit Excelsior Haulerwijk
62,2 Lotte Hollander Majorettepeleton HS Hoogezand
  Solo - sectie A Jeugd 2  
65,6 Marije Kooistra TLM Kollum Kollum
65,1 Carlijn Bos Voorwaarts Veendam
64,6 Alisha Niewold Majorettepeleton HS Hoogezand
64,5 Ilse Albers Release Dokkum
60,0 Eline Bloeming Sanadétos Siddeburen
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,8 Rianne Visser Release Dokkum
68,3 Eilina Sonnema TLM Kollum Kollum
67,6 Eke de Vries Release Dokkum
66,7 Angela Gernaat Twirlteam Pekela Oude Pekela
66,0 Corine Marije Boorsma Release Dokkum
65,8 Kirsten Hondorp DMBE Enschede
65,6 Nancy Dootjes TLM Kollum Kollum
65,1 Kirsten Gernaat Twirlteam Pekela Oude Pekela
64,7 Kimberley Vorgers DMBE Enschede
64,3 Courtney van der Sleen DMBE Enschede
64,0 Wendy Doddema Sanadétos Siddeburen
62,4 Wendela Oosterhof Excelsior Peize
62,1 Veronique Bolhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
61,3 Shirley Vortman Voorwaarts Veendam
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
72,8 Fiona Dorenbos Release Dokkum
71,7 Tjitske Stellema Release Dokkum
70,7 Marije Kok Release Dokkum
70,4 Petra van Wieren TLM Kollum Kollum
69,5 Dirkina van der Veen Release Dokkum
  Solo - sectie A Jeugd 3 Top  
75,0 Julia van Enk Majofique Wezep
  Solo - sectie A Junior Basis  
67,4 Natasja Jilderda Release Dokkum
67,2 Melissa van Enk Majofique Wezep
65,3 Manon Geertsma TLM Kollum Kollum
  Solo - sectie A Junior Top  
75,2 Rianne van Wieren TLM Kollum Kollum
73,6 Christine Visser Release Dokkum
  Solo - sectie A Senior Basis  
67,1 Jennifer Wijninga Revolution Delfzijl
64,8 Annemieke Munneke Crescendo Stadskanaal
63,8 Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
63,2 Wia Ensing Excelsior Peize
62,9 Tanja Mulder Sanadétos Siddeburen
62,8 Gerda Garlich Excelsior Peize
  Solo - sectie A Senior Midden  
70,0 Janieke van der Broek Revolution Delfzijl
69,3 Kimmylee de Laet Crescendo Stadskanaal
  Solo - sectie A Senior Top  
77,6 Jelly Wiersma Release Dokkum
74,7 Christa Gersonius Crescendo Stadskanaal
74,6 Sieta de Haas TLM Kollum Kollum
74,1 Brenda van der Broek Revolution Delfzijl
  Solo - Accessorie Jeugd 1  
66,4 Tessa Pruim Majorettepeleton HS Hoogezand
62,1 Fleur Hollander Majorettepeleton HS Hoogezand
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
63,7 Daniëlle Mensink Twirlteam Pekela Oude Pekela
62,7 Alinde Molema Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Gevorderd  
70,2 Danique Visser Release Dokkum
  Solo - Accessorie Junior Basis  
68,6 Deveny Trenning Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Duo - sectie A Jeugd 2  
66,5 Marieke Smit Alien de Vegt Excelsior Haulerwijk
63,8 Sharona Ploeger Lotte Smid Voorwaarts Veendam
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,8 Marije Kooistra Eilina Sonnema TLM Kollum Kollum
64,5 Jamelia Dijk Nicole Goossen Volharding Ten Boer
63,1 Dian Postema Linda Wever Majorettepeleton HS Hoogezand
61,9 Estella Ebbinge Wendela Oosterhof Excelsior Peize
  Duo - sectie A Junior Basis  
64,8 Deveny Trenning Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
64,6 Willeke Nieweg Jennieke Zoer X-Pact Haren
  Duo - sectie A Junior Midden  
73,6 Christine Visser Lysbeth Visser Release Dokkum
  Duo - sectie A Senior Basis  
66,5 Kimmylee de Laet Annemieke Munneke Crescendo Stadskanaal
66,3 Maaike Mulder Linda Veninga X-Pact Haren
63,4 Wia Ensing Gerda Garlich Excelsior Peize
  Duo - sectie A Senior Midden  
73,1 Brenda van der Broek Janieke van der Broek Revolution Delfzijl
  Duo - Accessorie Jeugd 2  
64,8 Leonie Dijkhuizen Judith Heidema Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Duo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
60,1 Estella Ebbinge Wendela Oosterhof Excelsior Peize
  Ensemble - Sectie A Jeugd 1  
64,8 Zoë Hiemstra Sibrich de Vries Merle Wijnia Janet Zuidema Release Dokkum
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
63,2 Silvana Burema Carolien Datema Femke Moeken Anja van de Pol X-Press Sauwerd
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
62,9 Hedwig van der Poel Michelle Poelman Natalia Scheper Yeraldin Scheper X-Press Sauwerd
62,6 Veronique Bolhuis Kirsten Gernaat Daniëlle Mensink Alinde Molema Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
65,6 Daisy Bos Nienke Bos Claudia v.d. Leest Linde v.d. Leest Eemskapel Roodeschool
65,3 Anouk van Dijk Dashley Heutink Liane Melchert Manuela Vorgers DMBE Enschede
  Ensemble - Sectie A Senior Midden  
68,9 Fabienne Beck Hiske Douwes Bianca Vermue Marianne Weishaupt Voorwaarts Veendam
  Ensemble - Accessorie Jeugd 1  
62,8 Celesta Meester Daniëlle van der Wijk Cheyenne van der Windt Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Accessorie Jeugd 3 Basis  
64,2 Leonie Dijkhuizen Naomi Graver Judith Heidema Birgit Klok Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Accessorie Senior Gevorderd  
68,2 Kimmely de Laet Annemieke Munneke Chantal Prins Chantal Visser Crescendo Stadskanaal
  Team - sectie A Jeugd 1  
64,4 C Team Release Dokkum
60,5 Team Pupillen Volharding Ten Boer
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,1 Minirettes Concordia Zevenhuizen
64,9 Team B Voorwaarts Veendam
64,7 Team Leerlingen Volharding Ten Boer
64,5 Team C Wilhelmina Bedum
64,0 Team A Voorwaarts Veendam
64,0 Team B Sanadétos Siddeburen
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
65,6 B Team X-Pact Haren
65,1 C Team TLM Kollum Kollum
64,3 Team 3 DMBE Enschede
  Team - sectie A Junior Basis  
65,5 Team A Twirlteam Pekela Oude Pekela
64,7 Team B Wilhelmina Bedum
  Team - sectie A Senior Basis  
67,8 Team A Wilhelmina Bedum
66,1 A Team X-Pact Haren
65,5 Team A Sanadétos Siddeburen
64,1 Team Senior Revolution Delfzijl
  Team - Accessorie Jeugd 1  
66,0 Team leerlingen Revolution Delfzijl
64,6 Team jgd1 Follow Through Uithuizen
  Team - Accessorie Jeugd 2  
62,9 Team jgd2 Follow Through Uithuizen
61,3 B-Team 1 X-Press Sauwerd
  Team - Accessorie Junior Basis  
63,2 Team A Twirlteam Pekela Oude Pekela
Laatst aangepast op zaterdag 30 juni 2012 21:41
 
top