Uitslag Zwaag 30 jun

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag van de wedstrijd in Zwaag op 30 juni

 

Jury: Rita Schrooten en Karin de Jong

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
63,30 Laura Coninx Vitality Alkmaar
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
67,90 Lashana Berroa Grullon Passion Julianadorp
65,50 Senna Voermans Vitality Alkmaar
63,60 Luna Coninx Vitality Alkmaar
60,30 Janita van Beek Destiny Hoorn
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
64,60 Samantha van Solingen Vitality Alkmaar
64,20 Sarah Wessing Destiny Hoorn
63,80 Sammy Kreuning De Boomtoppers Heerhugowaard
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
75,50 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
73,70 Kesia Jorissen Vitality Alkmaar
  Twirling 1 baton Pre-teen Advance  
82,10 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,50 Cathy Kramer Vitality Alkmaar
67,20 Wendy Hart De Boomtoppers Heerhugowaard
66,60 Margit van de Kamer Passion Julianadorp
66,50 Eveliene Zuiderduin Angels Katwijk
65,90 Eefke van der Luit SV Omnia Aalsmeer
65,60 Romy Vorwald Passion Julianadorp
65,30 Mylene Noordeloos De Boomtoppers Heerhugowaard
64,90 Janita Werkhoven Destiny Hoorn
64,30 Charlotte Uffelie Destiny Hoorn
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
73,60 Romy Cremers Destiny Hoorn
73,40 Patricia Bergman Passion Julianadorp
72,40 Zoë Ebelties Vitality Alkmaar
71,20 Angelique Vos Passion Julianadorp
  Twirling 1 baton Junior Advance  
86,10 Daniëlle Bergman Passion Julianadorp
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
70,10 Cher Molenaar Destiny Hoorn
68,20 Simone Heins V.I.O.S. Kootstertille
68,10 Anne Warmerdam Passion Julianadorp
66,60 Sonja Vermeulen De Boomtoppers Heerhugowaard
65,40 Chantal Hendriksen Destiny Hoorn
65,10 Wendy Straathof Mavileo Leimuiden
  Nadine Langedijk Vitality Alkmaar
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
75,50 Melanie Galis Destiny Hoorn
75,00 Susanne van de Wier Vitality Alkmaar
74,30 Peter Ravesteijn De Boomtoppers Heerhugowaard
73,90 Esther Hart De Boomtoppers Heerhugowaard
72,70 Melanie Drost Destiny Hoorn
70,50 Nathalie Hoffman Vitality Alkmaar
70,00 Wendy van der Wiel Vitality Alkmaar
  Twirling 1 baton Senior Advance  
81,70 Wendy Bergman Passion Julianadorp
81,10 Shanna Slagwater Vitality Alkmaar
80,30 Talitha Balder Vitality Alkmaar
  Twirling 2 baton Pre-teen Intermediate  
77,70 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
75,30 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
69,40 Kesia Jorissen Vitality Alkmaar
  Twirling 2 baton Junior Beginner  
69,00 Zoë Ebelties Vitality Alkmaar
68,20 Robin Gleijsteen Vitality Alkmaar
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
71,90 Wendy Hart De Boomtoppers Heerhugowaard
70,60 Romy Cremers Destiny Hoorn
  Twirling 2 baton Junior Advance  
84,60 Daniëlle Bergman Passion Julianadorp
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
68,00 Melanie Galis Destiny Hoorn
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
76,40 Marloes Heijboer Vitality Alkmaar
74,00 Talitha Balder Vitality Alkmaar
73,90 Melanie Drost Destiny Hoorn
73,80 Peter Ravesteijn De Boomtoppers Heerhugowaard
69,50 Eveline Minnee Mavileo Leimuiden
  Twirling 2 baton Senior Advance  
81,40 Wendy Bergman Passion Julianadorp
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
66,20 Jetske van de Pol Willeke van de Pol Vitality Alkmaar
  Duo twirling Junior Beginner  
67,60 Robin Gleijsteen Cathy Kramer Vitality Alkmaar
64,50 Patricia Bergman Angelique Vos Passion Julianadorp
  Duo twirling Junior Intermediate  
65,60 Melissa Koppe Sefanja Lallhit Destiny Hoorn
  Duo twirling Senior Beginner  
65,30 Lotte Ruhrup Wendy van der Wiel Vitality Alkmaar
65,10 Tine Hoekstra Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
  Duo twirling Senior Intermediate  
77,30 Sabrina Harms Marloes Heijboer Vitality Alkmaar
70,60 Nathalie Hoffman Susanne van de Wier Vitality Alkmaar
69,20 Esther Hart Wendy Hart De Boomtoppers Heerhugowaard
  Duo twirling Senior Advance  
79,50 Talitha Balder Shanna de Jong Vitality Alkmaar
  Super-X-Strut Juvenile Beginner  
55,00 Charmaine Vogelzang De Boomtoppers Heerhugowaard
  Super-X-Strut Junior Beginner  
78,50 Daniëlle Bergman Passion Julianadorp
70,00 Baukje de Jong Release Dokkum
69,30 Charlotte Uffelie Destiny Hoorn
  Super-X-Strut Senior Beginner  
69,30 Nikkie van der Luit SV Omnia Aalsmeer
  Super-X-Strut Senior Intermediate  
73,50 Sabrina Harms Vitality Alkmaar
72,50 Cher Molenaar Destiny Hoorn
  Basic strut Juvenile  
7,40 Gabriëlla Bakker De Boomtoppers Heerhugowaard
  Basic strut Pre-teen  
7,70 Ilse Schuilenburg De Boomtoppers Heerhugowaard
7,50 Myrthe Bakker De Boomtoppers Heerhugowaard
  Small team twirling Senior Intermediate  
75,30 Vitality A Vitality Alkmaar
70,80 Senior Twirl Team De Boomtoppers Heerhugowaard
68,70 Team A Passion Julianadorp
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
64,60 Jacintha den Nijs De Boomtoppers Heerhugowaard
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
66,00 Lashana Berroa Grullon Passion Julianadorp
65,60 Lysanne van Hout De Boomtoppers Heerhugowaard
64,90 Luna Coninx Vitality Alkmaar
63,30 Marije Seel The River Girls Amsterdam
61,50 Rachelle Polet Passion Julianadorp
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
69,40 Samantha van Solingen Vitality Alkmaar
66,00 Nadine Klerck De Boomtoppers Heerhugowaard
65,10 Esmeralda Brinkhof De Boomtoppers Heerhugowaard
65,00 Sammy Kreuning De Boomtoppers Heerhugowaard
64,10 Fardau Jorritsma Release Dokkum
63,90 Tyra Thielman De Boomtoppers Heerhugowaard
61,30 Kim Warnaar De Boomtoppers Heerhugowaard
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
84,00 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
67,90 Robin Gleijsteen Vitality Alkmaar
66,60 Romy Vorwald Passion Julianadorp
66,20 Mylene Noordeloos De Boomtoppers Heerhugowaard
64,80 Virginia Wezeman The River Girls Amsterdam
63,40 Petra Verkruijsen The River Girls Amsterdam
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
77,20 Patricia Bergman Passion Julianadorp
74,80 Cathy Kramer Vitality Alkmaar
74,00 Baukje de Jong Release Dokkum
73,30 Margit van de Kamer Passion Julianadorp
73,00 Angelique Vos Passion Julianadorp
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
70,00 Melanie Galis Destiny Hoorn
67,90 Eveline Minnee Mavileo Leimuiden
66,70 Ayleen Westenberg De Boomtoppers Heerhugowaard
66,40 Sonja Vermeulen De Boomtoppers Heerhugowaard
65,50 Rachel Rijpkema De Boomtoppers Heerhugowaard
64,50 Moniek Scholte The River Girls Amsterdam
  Lotte Ruhrup Vitality Alkmaar
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
75,70 Jolijn Seel The River Girls Amsterdam
75,20 Esther Hart De Boomtoppers Heerhugowaard
74,50 Melanie Drost Destiny Hoorn
72,70 Nikkie van der Luit SV Omnia Aalsmeer
71,90 Anne Warmerdam Passion Julianadorp
  Rhythmic twirl Senior Advance  
83,70 Wendy Bergman Passion Julianadorp
82,70 Shanna Slagwater Vitality Alkmaar
  Small team dance twirl Peewee Beginner  
61,60 Peewee Team Dance De Boomtoppers Heerhugowaard
  Small team dance twirl Junior Beginner  
66,30 Juniorteam De Boomtoppers Heerhugowaard
  Small team dance twirl Senior Beginner  
66,00 Senior Dance Team De Boomtoppers Heerhugowaard
  Large team Pre-teen Beginner  
62,70 Mini B/Preteen team De Boomtoppers Heerhugowaard
  Large team Senior Beginner  
62,30 Large Team A De Boomtoppers Heerhugowaard
  Solo - sectie A Jeugd 2  
61,80 Janita van Beek Destiny Hoorn
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
70,30 Esther Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
62,60 Anouk Bruins Destiny Hoorn
62,30 Aileen van Dam Mavileo Leimuiden
  Solo - sectie A Junior Basis  
68,50 Janita Werkhoven Destiny Hoorn
68,30 Brenda Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
  Solo - sectie A Junior Top  
75,80 Romy Cremers Destiny Hoorn
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,80 Simone Heins V.I.O.S. Kootstertille
66,20 Chantal Hendriksen Destiny Hoorn
66,10 Tine Hoekstra V.I.O.S. Kootstertille
  Solo - sectie A Senior Top  
76,20 Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
75,10 Cher Molenaar Destiny Hoorn
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
64,00 Marije Seel The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
66,30 Melissa Niesing Release Dokkum
66,00 Sarah Wessing Destiny Hoorn
61,30 Richelle Pieters The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Junior Basis  
69,30 Charlotte Uffelie Destiny Hoorn
68,50 Virginia Wezeman The River Girls Amsterdam
66,70 Petra Verkruijsen The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Senior Basis  
68,90 Moniek Scholte The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
71,30 Jolijn Seel The River Girls Amsterdam
  Duo - sectie A Junior Basis  
69,20 Brenda Kamminga Esther Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
68,60 Miriam van den Oever Eveliene Zuiderduin Angels Katwijk
  Duo - sectie A Senior Basis  
67,10 Daniëlle van Klink Annoeska van der Meer Mavileo Leimuiden
64,00 Ilona Meijer Moniek Scholte The River Girls Amsterdam
  Duo - sectie A Senior Midden  
71,40 Tine Hoekstra Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
  Duo - Accessorie Jeugd 2  
64,30 Janita van Beek Anouk Bruins Destiny Hoorn
  Duo - Accessorie Junior Gevorderd  
72,00 Melissa Koppe Sefanja Lallhit Destiny Hoorn
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
68,30 Melissa van Duijn Miriam van den Oever Daniëlle Varkevisser Eveliene Zuiderduin Angels Katwijk
68,10 Jolijn Seel Petra Verkruijsen Virginia Wezeman The River Girls Amsterdam
  Team - sectie A Jeugd 2  
62,00 Team B Angels Katwijk
  Team - sectie A Senior Basis  
66,60 Team A The River Girls Amsterdam
Laatst aangepast op zondag 01 juli 2012 21:18
 
top