Uitslag Musselkanaal 22 sep

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 21 september 2012 23:00

Uitslag wedstrijd Musselkanaal op zaterdag 22 september

Jury: Susanne Rovers en Joyce van der Locht

 


  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
68,9 Fiona Dorenbos Release Dokkum
64,0 Lisa Drevers Crescendo Stadskanaal
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,0 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
72,5 Amanda Werkman Liberation Lelystad
67,1 Elise Spijker Talitha Slagharen
66,7 Melissa Somsen Talitha Slagharen
66,6 Rosanne Benjamins Talitha Slagharen
66,4 Yvonne Schoemaker Amicitia Musselkanaal
64,4 Astrid Tavares Les Batonettes Delfzijl
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
75,1 Carla Possel Prins Hendrik Scheemda
74,2 Linda Bisschop Liberation Lelystad
73,5 Brenda Broekema Prins Hendrik Scheemda
72,5 Christa Gersonius Crescendo Stadskanaal
69,5 Marjolein Smit Amicitia Musselkanaal
  Twirling 1 baton Senior Advance  
81,4 Sinead Kelly Liberation Lelystad
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
75,4 Jelly Wiersma Release Dokkum
75,1 Linda Bisschop Liberation Lelystad
  Duo twirling Junior Beginner  
64,0 Daniëlle Scholten Kylie Somsen Talitha Slagharen
63,2 Janita Luimstra Esmee Nauta TLM Kollum Kollum
  Duo twirling Senior Beginner  
63,8 Laura Mulders Marjolein Smit Amicitia Musselkanaal
  Duo twirling Senior Intermediate  
70,1 Karin Bos Annette Possel Prins Hendrik Scheemda
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
75,5 Baukje de Jong Release Dokkum
  Basic strut Peewee  
7,8 Wietske Beets TLM Kollum Kollum
7,1 Lauré Brinks Amicitia Musselkanaal
7,0 Celesta Meester Twirlteam Pekela Oude Pekela
6,8 Rosan Strockmeijer Amicitia Musselkanaal
6,7 Daphne Postema Amicitia Musselkanaal
6,3 Iris Jansen Twirlstars Gasselte
6,2 Sam Ottens Twirlstars Gasselte
6,0 Kiki Jager Revolution Delfzijl
  Basic strut Juvenile  
8,2 Danique Louwdijk Amicitia Musselkanaal
7,6 Daniëlle van der Wijk Twirlteam Pekela Oude Pekela
7,6 Medina Ramovic Revolution Delfzijl
7,5 Rowena van Dijk Revolution Delfzijl
7,4 Naomi Graver Twirlteam Pekela Oude Pekela
7,3 Cheyenne van der Windt Twirlteam Pekela Oude Pekela
7,1 Marsja Steigenga Revolution Delfzijl
7,0 Zoë Dijkstra Revolution Delfzijl
6,9 Morena Sandbergen Revolution Delfzijl
6,8 Birgit Klok Twirlteam Pekela Oude Pekela
6,6 Nadja Blouw Amicitia Musselkanaal
6,2 Lyanne Martijn Twirlstars Gasselte
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
62,6 Team Crescendo Stadskanaal
  Small team twirling Junior Beginner  
63,8 Junior C team PH Prins Hendrik Scheemda
  Small team twirling Senior Beginner  
67,9 Senior B team Prins Hendrik Scheemda
66,1 Juniorteam PH Prins Hendrik Scheemda
64,2 Twirlteam 1 Talitha Slagharen
63,0 Senior team Revolution Delfzijl
60,0 Twirlteam 2 Talitha Slagharen
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
61,9 Lotte Hollander Twirlteam HS Hoogezand
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
64,7 Sophie Brinks Amicitia Musselkanaal
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
65,2 Fardau Jorritsma Release Dokkum
62,7 Margriet Okken Amicitia Musselkanaal
62,5 Evelyne Homan Les Batonettes Delfzijl
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
66,4 Kylie Somsen Talitha Slagharen
65,6 Deveny Trenning Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
80,4 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
74,2 Baukje de Jong Release Dokkum
73,9 Esmee Nauta TLM Kollum Kollum
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
67,0 Astrid Tavares Les Batonettes Delfzijl
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
80,0 Mirjam Dijkhuis De Vecht Terwolde
79,0 Carla Possel Prins Hendrik Scheemda
76,2 Linda Bisschop Liberation Lelystad
76,1 Jeanine Homan Les Batonettes Delfzijl
71,6 Joukje de Vries Release Dokkum
  Rhythmic twirl Senior Advance  
85,0 Nicole Werkman Vivre Groningen
82,2 Sinead Kelly Liberation Lelystad
  Small team dance twirl Senior Beginner  
63,4 Juniorteam PH Prins Hendrik Scheemda
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
73,1 Senior A Team Prins Hendrik Scheemda
  Pompon team Junior  
69,5 Pomponteam PH Jeugd Prins Hendrik Scheemda
  Solo - sectie A Jeugd 1  
64,4 Amy Hagemeijer Talitha Slagharen
64,3 Vera Brinks Amicitia Musselkanaal
63,2 Karen Luis Twirlstars Gasselte
  Solo - sectie A Jeugd 2  
66,1 Marije Kooistra TLM Kollum Kollum
63,6 Iris de Vries Amicitia Musselkanaal
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
69,4 Rianne Visser Release Dokkum
67,7 Lisette Hemmen Amicitia Musselkanaal
66,8 Eke de Vries Release Dokkum
66,3 Anouk Hofkamp Amicitia Musselkanaal
66,0 Eilina Sonnema TLM Kollum Kollum
65,5 Lisette Koudenburg Amicitia Musselkanaal
64,8 Inge Heidbuurt TLM Kollum Kollum
64,1 Nancy Dootjes TLM Kollum Kollum
64,0 Daniëlle Scholten Talitha Slagharen
63,6 Kirsten Gernaat Twirlteam Pekela Oude Pekela
63,1 Veronique Bolhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
63,0 Lisa de Vries Amicitia Musselkanaal
63,0 Renske Beets TLM Kollum Kollum
62,9 Rianne Wolbers Amicitia Musselkanaal
62,2 Celia van Rein Twirlstars Gasselte
62,1 Angela Gernaat Twirlteam Pekela Oude Pekela
61,2 Laura Vlijmincx TMVC Coevorden
60,9 Andrea Smit Amicitia Musselkanaal
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
72,2 Fiona Dorenbos Release Dokkum
70,8 Marije Kok Release Dokkum
  Solo - sectie A Junior Basis  
66,6 Mariëlle Spijker Talitha Slagharen
66,5 Manon Geertsma TLM Kollum Kollum
60,9 Esther Wiering Amicitia Musselkanaal
  Solo - sectie A Junior Top  
74,7 Christine Visser Release Dokkum
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,0 Melissa Somsen Talitha Slagharen
67,0 Elise Spijker Talitha Slagharen
65,2 Jennifer Wijninga Revolution Delfzijl
64,4 Annemieke Munneke Crescendo Stadskanaal
63,8 Kelly Kippersluis TMVC Coevorden
63,7 Rhona Slomp De Bazuin Meppel
  Solo - sectie A Senior Midden  
72,1 Rosanne Benjamins Talitha Slagharen
71,8 Kimmylee de Laet Crescendo Stadskanaal
71,6 Yvette Venema Twirlstars Gasselte
70,1 Janieke van der Broek Revolution Delfzijl
  Solo - sectie A Senior Top  
76,3 Jelly Wiersma Release Dokkum
76,2 Sieta de Haas TLM Kollum Kollum
75,6 Christa Gersonius Crescendo Stadskanaal
  Solo - Accessorie Jeugd 1  
63,6 Tessa Pruim Twirlteam HS Hoogezand
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
63,0 Daniëlle Mensink Twirlteam Pekela Oude Pekela
62,6 Alinde Molema Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Solo - Accessorie Junior Basis  
64,0 Deveny Trenning Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Solo - Accessorie Junior Gevorderd  
77,5 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
74,8 Froukje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,6 Lisette Hemmen Anouk Hofkamp Amicitia Musselkanaal
64,4 Emma Paul Celia van Rein Twirlstars Gasselte
64,3 Marije Kooistra Eilina Sonnema TLM Kollum Kollum
64,1 Joyce Adolfs Lisanne Grafhuis Twirlteam HS Hoogezand
62,9 Jamelia Dijk Nicole Goossen Volharding Ten Boer
62,5 Lisette Koudenburg Lisa de Vries Amicitia Musselkanaal
61,8 Nathalie Driehuizen Karlijn Koster TMVC Coevorden
  Duo - sectie A Junior Basis  
64,8 Willeke Nieweg Jennieke Zoer X-Pact Haren
63,3 Deveny Trenning Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
62,0 Kelly Kippersluis Laura Vlijmincx TMVC Coevorden
59,1 Jessica Stille Eline van der Veen TMVC Coevorden
  Duo - sectie A Junior Midden  
73,6 Christine Visser Lysbeth Visser Release Dokkum
  Duo - sectie A Senior Basis  
65,8 Manon v.d. Kemp Carmen Stoffers Talitha Slagharen
64,7 Kimmylee de Laet Annemieke Munneke Crescendo Stadskanaal
64,1 Marloes Haandrikman Yvette Venema Twirlstars Gasselte
  Duo - sectie A Senior Midden  
72,7 Brenda van der Broek Janieke van der Broek Revolution Delfzijl
71,4 Yvonne Schoemaker Marjolein Smit Amicitia Musselkanaal
  Duo - Accessorie Jeugd 2  
66,2 Rowena van Dijk Medina Ramovic Revolution Delfzijl
64,2 Leonie Dijkhuizen Judith Heidema Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Duo - Accessorie Senior Gevorderd  
72,5 Aafke van der Schaaf Trientsje Torensma DoMuKo Dokkum
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
60,5 Silvana Burema Carolien Datema Femke Moeken Anja van de Pol X-Press Sauwerd
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
66,0 Lisette Hemmen Anouk Hofkamp Lisette Koudenburg Lisa de Vries Amicitia Musselkanaal
61,3 Veronique Bolhuis Kirsten Gernaat Daniëlle Mensink Alinde Molema Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
62,9 Angela Gernaat Daniëlle Mensink Deveny Trenning Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
62,4 Maura de Haan Eva Sluurman Sannah Sluurman Jennieke Zoer X-Pact Haren
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
60,3 Arianne van Dalen Marleen Driehuizen Miranda Zantingh TMVC Coevorden
  Ensemble - Sectie A Senior Midden  
72,0 Laura Mulders Yvonne Schoemaker Marjolein Smit Amicitia Musselkanaal
71,5 Marissa Benjamins Rosanne Benjamins Melanie van Dijk Melissa Somsen Talitha Slagharen
  Ensemble - Accessorie Jeugd 1  
60,5 Celesta Meester Daniëlle van der Wijk Cheyenne van der Windt Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Accessorie Jeugd 2  
62,1 Leonie Dijkhuizen Naomi Graver Judith Heidema Birgit Klok Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Accessorie Junior Basis  
62,8 Angela Gernaat Daniëlle Mensink Deveny Trenning Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Accessorie Senior Gevorderd  
65,4 Kimmely de Laet Annemieke Munneke Chantal Prins Chantal Visser Crescendo Stadskanaal
  Team - sectie A Jeugd 1  
60,3 D Team Talitha Slagharen
  Team - sectie A Jeugd 2  
63,5 Team Leerlingen Volharding Ten Boer
60,4 D Team TLM Kollum Kollum
60,1 Team B Twirlstars Gasselte
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
63,7 Team X-Presse X-Press Sauwerd
63,4 B Team X-Pact Haren
63,3 C Team TLM Kollum Kollum
  Team - sectie A Junior Basis  
64,0 C Team Talitha Slagharen
  Team - sectie A Senior Basis  
64,3 B Team Talitha Slagharen
  Team - sectie A Senior Midden  
68,3 Team A Amicitia Musselkanaal
Laatst aangepast op zaterdag 22 september 2012 21:31
 
top