Uitslag NK Maj. 24 mrt

PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 24 maart 2012 00:00

Uitslag NK Majorette Accessorie, Exhibition en Parade Corps op 24 maart in Den Haag


Juryteam
Marion Ketelaars, Marij Voets, Anke Moelands, Marie-Christine Nooijen


 

  Solo - Accessorie Jeugd 1  
69,75 Georgina Frittitta Reflex Breda
66,00 Sanne Jansen Musis Sacrum Bakel
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
72,25 Rilana van Egteren D.O.V. Geldermalsen
70,90 Kim Tielemans Musis Sacrum Bakel
70,45 Tessa Pekx Madrukro Kronenberg
68,75 Daniek Weijman D.O.V. Geldermalsen
67,75 Leonie de Jong DoMuKo Dokkum
65,05 Charissa Roovers De Mañana Girls Breda
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
73,55 Froukje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
72,50 Minke Coort Musis Sacrum Bakel
68,25 Virginia Wezeman The River Girls Amsterdam
66,10 Sarah Wessing Destiny Hoorn
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Gevorderd  
79,85 Hilde Heemskerk K.N.A. Noordwijk
78,55 Jesse Muijsenberg Younique Maasbree
77,50 Naomi Speekenbrink Doskonale Breda
77,05 Femke de Bont Reflex Breda
  Solo - Accessorie Junior Basis  
70,40 Lian Machon Younique Maasbree
69,00 Charlotte Uffelie Destiny Hoorn
68,35 Femke Smit Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,15 Deveny Trenning Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Solo - Accessorie Junior Gevorderd  
79,80 Jamila Robbeson The Butterflies Rucphen
78,80 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
75,85 Laura Versteegh D.O.V. Geldermalsen
74,10 Liliane Roosendaal V.I.O.S. Mijdrecht
71,30 Lieke Brok Rizado Waalwijk
  Solo - Accessorie Senior Basis  
68,60 Denise Roelands Expression Breda
67,55 Moniek Scholte The River Girls Amsterdam
66,25 Janieke van der Broek Revolution Delfzijl
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
75,15 Lidianne van Egmond Inspiration Voorhout
73,50 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
71,95 Manon van Acqouy D.O.V. Geldermalsen
71,30 Jolijn Seel The River Girls Amsterdam
70,80 Nadia Waasdorp D.O.V. Geldermalsen
  Duo - Accessorie Jeugd 2  
69,20 Emmaly Bakker Willianne de Jong Release Dokkum
69,10 Rilana van Egteren Daniek Weijman D.O.V. Geldermalsen
63,05 Rowena van Dijk Medina Ramovic Revolution Delfzijl
  Duo - Accessorie Jeugd 3  
73,50 Michelle Wintermans Vicky Wintermans Reflex Breda
71,50 Benthe Jansen Fenne Vereijken Musis Sacrum Bakel
70,75 Joëlle Hoeijmakers Linda Verstappen Mèhlse Dörskes Meijel
69,75 Bente Gielen Pien Peeters Mèhlse Dörskes Meijel
68,35 Dominique Joosten Kaylee Siroen Musis Sacrum Bakel
  Duo - Accessorie Junior  
73,55 Laura Versteegh Nadia Waasdorp D.O.V. Geldermalsen
72,15 Kessie Daniëls Brenda van Rooij Mèhlse Dörskes Meijel
70,80 Lincy van Bree Maud Broens Mèhlse Dörskes Meijel
70,40 Melissa Koppe Sefanja Lallhit Destiny Hoorn
  Duo - Accessorie Senior  
73,90 Aafke van der Schaaf Trientsje Torensma DoMuKo Dokkum
73,85 Suzanne van Heugten Stefanie Verstappen Mèhlse Dörskes Meijel
72,25 Melissa Broeks Isaura de Gouw Sparkling Rainbow Kaatsheuvel
70,25 Fransje School Tineke School Ludwina Siebengewald
  Ensemble - Accessorie Jeugd 2  
70,40 Iris Smeekens Jouke Struijs Sarah Tuyl The Butterflies Rucphen
  Ensemble - Accessorie Jeugd 3 Basis  
70,30 Nelleke Geleijnse Emmy v.d. Klundert Sanne Mol Anke Smeekens The Butterflies Rucphen
  Ensemble - Accessorie Junior Basis  
67,65 Nathalie Huizing Kimmylee de Laet Annemieke Munneke Chantal Prins Crescendo Stadskanaal
  Ensemble - Accessorie Senior Basis  
66,70 Chantal van Althuis Janneke Deijkers Amanda de Jong Expression Breda
  Ensemble - Accessorie Senior Gevorderd  
73,90 Fransje School Janneke School Tineke School Susan Welles Ludwina Siebengewald
72,70 Sandra Hoeijmakers Niki Leijssen Lieke Machon Anne Thijssen Younique Maasbree
  Team - Accessorie Jeugd 2  
69,05 C-Groep Vivace Oude Tonge
  Team - Accessorie Junior Basis  
68,85 A-Team Majorettepeleton HS Hoogezand
  Peloton - Exhibition Corps Jeugd 2  
70,75 Minirettes A The Flying Stars Katwijk
69,75 B Peloton Release Dokkum
  Peloton - Exhibition Corps Junior Gevorderd  
73,05 Juniorgroep Exh Desiree N.N.O. Katwijk
72,30 Exh Corps Junior The Flying Stars Katwijk
71,85 Groep B K.N.A. Noordwijk
  Peloton - Exhibition Corps Senior Gevorderd  
78,65 Exh Corps Senior The Flying Stars Katwijk
75,75 Seniorgroep Exh Desiree N.N.O. Katwijk
74,10 Exh Corps Release Dokkum
73,70 Majorettes Oranje IJsselmuiden
69,60 Peloton Celebration Zwijndrecht
  Peloton - Accessorie Corps Jeugd 1  
68,05 C Groep Musis Sacrum Bakel
66,80 B Groep Madrukro Kronenberg
  Peloton - Accessorie Corps Jeugd 2  
72,70 A-Groep The Butterflies Rucphen
71,20 Groep C Mèhlse Dörskes Meijel
70,60 Junioren peloton Celebration Zwijndrecht
70,25 B Groep Musis Sacrum Bakel
  Peloton - Accessorie Corps Junior Gevorderd  
72,50 Groep B Mèhlse Dörskes Meijel
  Peloton - Accessorie Corps Senior  
80,05 Groep A Mèhlse Dörskes Meijel
76,45 Groep B The Fantasy Kids Rucphen
75,55 A-Groep Musis Sacrum Bakel
72,05 Groep A St. Cecilia Rijsbergen
  Peloton - Parade Corps Jeugd 2 Basis  
70,40 Groep B D.O.V. Geldermalsen
65,30 Groep The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Peloton - Parade Corps Junior Gevorderd  
72,60 Paradegroep jun The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Parade Corps Senior  
81,35 Paradegroep sen The Flying Stars Katwijk
77,25 Seniorgroep Parade Desiree N.N.O. Katwijk
71,55 Parade Corps Excelsior Bunschoten
69,20 Majorettes B The Yellow Rainbows Schiedam
Laatst aangepast op zaterdag 24 maart 2012 22:22
 
top