Uitslag Dronten 21 apr

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag Twirl/Majorette wedstrijd in Dronten op 21 april


Jury: Susanne Rovers en Nicole Bredewold

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
65,60 Danique Visker Prestige Kampen
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
67,90 Whitney Boom Prestige Kampen
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
66,10 Melanie Meerman The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
73,90 Eline Dokter Volharding Kampen
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
64,70 Hanneke Franken Amor Musae Swifterbant
64,50 Ineke Goedegebuure Amor Musae Swifterbant
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
67,30 Linda Boom Prestige Kampen
65,80 Simone Heins V.I.O.S. Kootstertille
65,50 Henriëtte van Wezep K.M.D. Elburg
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
76,40 Rianne Boom Prestige Kampen
75,00 Diejanne Buitink Alectricity Almere
74,80 Daniëlle Vlieger Ambition Kampen/Zwolle
74,40 Danique v.d. Roest Alectricity Almere
73,20 Rhonda van Dam Terra Nova Noordoostpolder
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
63,60 Madelon van Velden The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
70,50 Fleur Bakker Volharding Kampen
  Duo twirling Juvenile Beginner  
67,10 Whitney Boom Danique Visker Prestige Kampen
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
64,70 Mariet Goedegebuure Celine Sweere Amor Musae Swifterbant
  Duo twirling Junior Beginner  
64,00 Ineke Goedegebuure Rosalie Lau Amor Musae Swifterbant
  Duo twirling Senior Beginner  
65,40 Tine Hoekstra Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
  Duo twirling Senior Intermediate  
75,10 Irma Heldoorn Lisa Noordman Volharding Kampen
72,20 Dinja v.d. Kroft Manon Mol Amor Musae Swifterbant
  Duo twirling Senior Advance  
78,60 Anouschka Bastiaan Mandy Heerschop Prestige Kampen
  Basic strut Peewee  
8,00 Janneke Visser Harmonia De Westereen
7,80 Liesbeth Zijlstra Harmonia De Westereen
7,70 Helena van Lingen Harmonia De Westereen
7,50 Sanne van Pijkeren Concordia Elburg
  Basic strut Juvenile  
7,60 Zwanette Keegstra Harmonia De Westereen
7,30 Joke Laurens Harmonia De Westereen
7,20 Anne Knol Concordia Elburg
  Small team twirling Junior Beginner  
61,40 Juniorenteam Amor Musae Swifterbant
  Small team twirling Senior Beginner  
65,50 Seniorenteam Amor Musae Swifterbant
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
65,10 Ilse de Vries Amor Musae Swifterbant
63,70 Annefleur Barvelink HMV Holten Holten
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
66,60 Celine Sweere Amor Musae Swifterbant
66,20 Amber Engel Volharding Kampen
65,30 Melanie Meerman The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
65,00 Christel Heukers Diana Tollebeek
64,50 Mariet Goedegebuure Amor Musae Swifterbant
62,00 Miranda Wesstein The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
66,30 Deveny Trenning Twirlteam Pekela Oude Pekela
64,70 Rosalie Lau Amor Musae Swifterbant
63,10 Marga Pot Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
69,40 Mariska v.d. Schootbrugge K.M.D. Elburg
65,90 Petra Remijn Diana Tollebeek
61,10 Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
75,50 Diejanne Buitink Alectricity Almere
74,30 Henrieke Nagelhout K.M.D. Elburg
74,10 Danique v.d. Roest Alectricity Almere
72,00 Daniëlle Vlieger Ambition Kampen/Zwolle
  Rhythmic twirl Senior Advance  
82,60 Mandy Heerschop Prestige Kampen
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
65,40 Selectie C The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
  Large team Pre-teen Beginner  
66,10 Minirettes Amor Musae Swifterbant
  Solo - sectie A Jeugd 1  
70,80 Danique Visker Prestige Kampen
  Solo - sectie A Jeugd 2  
71,40 Whitney Boom Prestige Kampen
67,10 Julia den Ouden Nooit Gedacht Windesheim
65,10 Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
64,30 Anouk Krops Nooit Gedacht Windesheim
62,30 Gabriëlle Weeren Concordia Elburg
61,50 Aline Stoelinga Terra Nova Noordoostpolder
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,00 Esther Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
66,50 Nancy Dootjes V.I.O.S. Kootstertille
66,10 Christel Heukers Diana Tollebeek
66,00 Justina van Lingen Harmonia De Westereen
65,70 Ingrid Hogeveen Diana Tollebeek
65,40 Melissa Ringnalda Concordia Elburg
65,10 Elisa Uitterdijk Harmonia De Westereen
64,90 Ilona van Dieren Concordia Elburg
64,80 Joyce Meijberg Nooit Gedacht Windesheim
63,10 Rianne Geurs Diana Tollebeek
62,70 Marjolein Berndsen Diana Tollebeek
62,60 Joyce Bos K.M.D. Elburg
61,90 Anne-Marije Hoekstra Diana Tollebeek
61,30 Celine van Munster Terra Nova Noordoostpolder
60,40 Marjolein van Munsteren Terra Nova Noordoostpolder
59,90 Aniek van Harten Terra Nova Noordoostpolder
59,30 Lyanna Spek Terra Nova Noordoostpolder
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
75,80 Eline Dokter Volharding Kampen
70,00 Kim van den Berg Prestige Kampen
  Solo - sectie A Junior Basis  
68,70 Brenda Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
68,40 Rosalie Korteschiel Prestige Kampen
67,10 Manouk v.d. Lei Harmonia De Westereen
64,50 Melissa van Voorst Esmeralda Barneveld
63,10 Emma van der Werf Oranje Bolsward
61,60 Claudia Deelstra Oranje Bolsward
60,70 Michelle Schuit The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
60,10 Carey Spek Terra Nova Noordoostpolder
60,10 Sylvia Reker Terra Nova Noordoostpolder
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,20 Tine Hoekstra V.I.O.S. Kootstertille
67,20 Simone Heins V.I.O.S. Kootstertille
65,90 Barbara Fiege Terra Nova Noordoostpolder
65,50 Esmee Tolsma Oranje Bolsward
65,10 Eline van Munsteren Terra Nova Noordoostpolder
65,00 Sissy van der Veeken Terra Nova Noordoostpolder
64,20 Petra Remijn Diana Tollebeek
63,40 Mariska ten Wolde Terra Nova Noordoostpolder
60,80 Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Solo - sectie A Senior Top  
76,50 Diejanne Buitink Alectricity Almere
76,40 Rianne Boom Prestige Kampen
76,00 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
75,50 Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
75,00 Sieta de Haas TLM Kollum Kollum
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
61,00 Daniëlle Mensink Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Solo - Accessorie Junior Basis  
65,80 Deveny Trenning Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Duo - sectie A Jeugd 1  
63,30 Anouk Doornewaard Marit Doornewaard Concordia Elburg
60,80 Nicole Joolink Anouk Westenhof Terra Nova Noordoostpolder
  Duo - sectie A Jeugd 2  
66,20 Lisanne Koop Joke v.d. Meer V.I.O.S. Kootstertille
64,60 Ilza Dokter Lucinda Hengeveld Concordia Elburg
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
65,90 Ilona van Dieren Melissa Ringnalda Concordia Elburg
65,20 Rachel Plaizier Miranda Wesstein The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
63,50 Melanie Reininga Amber Roelofs Diana Tollebeek
63,30 Willianne de Graaf Berber v.d. Meer Harmonia De Westereen
61,50 Aniek van Harten Céline van Munster Terra Nova Noordoostpolder
60,60 Tamar Cappon Denise Joolink Terra Nova Noordoostpolder
60,30 Sjoelle van de Berg Elisa Stoelinga Terra Nova Noordoostpolder
  Duo - sectie A Junior Basis  
69,30 Fleur Bakker Eline Dokter Volharding Kampen
69,10 Kim van den Berg Rosalie Korteschiel Prestige Kampen
68,80 Brenda Kamminga Esther Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
66,40 Laura den Braber Manouk Brink Esmeralda Barneveld
66,10 Erika Wakker Marijke Wakker Diana Tollebeek
62,70 Deveny Trenning Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Duo - sectie A Senior Basis  
70,20 Tine Hoekstra Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
67,40 Rianna van der Goot Yvonne Roskam Oranje Bolsward
64,60 Susan van den Berg Barbera Fiege Terra Nova Noordoostpolder
64,40 Marlieke Oosterink Lisanne van Ravenhorst Nooit Gedacht Windesheim
  Duo - sectie A Senior Top  
75,20 Michelle v.d. Meulen Cynthia Schuurman Volharding Kampen
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
67,30 Anouk Krops Joyce Meijberg Julia den Ouden Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
64,90 Stephanie Fernandes Rianne Geurs Christel Heukers Anne-Marije Hoekstra Diana Tollebeek
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
62,60 Nina Bootsma Laura den Braber Manouk Brink Melissa van Voorst Esmeralda Barneveld
62,40 Susan van den Berg Esmee Bonthuis Barbara Fiege Sylvia Reker Terra Nova Noordoostpolder
62,20 Daniëlle Mensink Marga Pot Deveny Trenning Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
65,10 Rhonda van Dam Eline van Munsteren Sissy van der Veeken Mariska ten Wolde Terra Nova Noordoostpolder
62,10 Rianna van der Goot Esmee Tolsma Emma van der Werf Oranje Bolsward
  Ensemble - Accessorie Junior Basis  
63,60 Daniëlle Mensink Marga Pot Deveny Trenning Larissa Westerhuis Twirlteam Pekela Oude Pekela
  Team - sectie A Jeugd 1  
62,90 Jeugdteam Concordia Elburg
61,30 E-team Diana Tollebeek
60,10 D Team V.I.O.S. Kootstertille
  Team - sectie A Jeugd 2  
64,30 Mini’s Esmeralda Barneveld
62,70 A-Team Harmonia De Westereen
59,40 Team 2 Terra Nova Noordoostpolder
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
61,00 D Team Diana Tollebeek
60,10 Team 1 Emmeloord Terra Nova Noordoostpolder
  Team - sectie A Junior Basis  
62,20 B-Team Diana Tollebeek
  Team - sectie A Senior Basis  
67,10 Showteam Harmonia De Westereen
  Team - sectie A Senior Midden  
70,40 Selectieteam V.I.O.S. Kootstertille
  Team - Accessorie Jeugd 1  
64,00 B-Team Harmonia De Westereen
 
top