Uitslag Nieuwkoop 21 apr

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag Twirl/Majorettewedstrijd te Nieuwkoop op 21 april

Jury: Marion Ketelaars en Karin de Jong

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
62,70 Isabel van der Drift SV Omnia Aalsmeer
60,00 Romy Hartkamp Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
67,30 Mireille Bosman Arti Langeraar
65,30 Rachel Vianen SV Omnia Aalsmeer
64,80 Ilse Gort Accelerando Zwijndrecht
64,70 Emma Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
64,60 Romy Kruyt Accelerando Zwijndrecht
61,70 Sanne van der Spoel Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
69,60 Yvette Fransen Arti Langeraar
67,90 Manon Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
67,80 Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
67,20 Manon Pap Accelerando Zwijndrecht
66,60 Sylvana Dijksman Accelerando Zwijndrecht
65,60 Amber van der Kooi Accelerando Zwijndrecht
65,40 Tamara Klaasse Accelerando Zwijndrecht
64,90 Amber van Gelder Accelerando Zwijndrecht
64,00 Manoushka van ’t Hof Accelerando Zwijndrecht
54,40 Amber Schellingerhout Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
76,80 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
75,60 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
72,70 Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
70,90 Kim Nederstigt SV Omnia Aalsmeer
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
70,30 Cynthia Fransen Arti Langeraar
69,20 Yosra Abdelrazek SV Omnia Aalsmeer
68,90 Kelly Bettonvil Accelerando Zwijndrecht
66,70 Alicia Schaafsma SV Omnia Aalsmeer
64,70 Rowena Boshamer Accelerando Zwijndrecht
64,60 Melanie ’t Hart Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,60 Iris Opmeer Accelerando Zwijndrecht
73,20 Melissa Vermeer Accelerando Zwijndrecht
70,70 Samantha Geerlof Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
70,20 Mariska Callenbach Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
66,30 Sjoukje Heyster Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
73,90 Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Juvenile Beginner  
65,40 Emma Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
63,10 Julia Fokker Arti Langeraar
  Twirling 2 baton Pre-teen Intermediate  
75,50 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
75,30 Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
75,00 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
72,30 Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
70,30 Samantha Geerlof Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
70,30 Mariska Callenbach Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
73,50 Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Juvenile Beginner  
64,90 Emma Heppenhuis Romy Kruyt Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
67,10 Celina Byrne Julia Fokker Arti Langeraar
64,70 Amber van Gelder Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
61,80 Amber van Ooijen Xanthi Romein Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Pre-teen Intermediate  
69,40 Selina Kok Kim Nederstigt SV Omnia Aalsmeer
67,70 Tamara Klaasse Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Junior Beginner  
68,50 Samantha Geerlof Diana Los Accelerando Zwijndrecht
65,20 Kelly Bettonvil Rowena Boshamer Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Senior Intermediate  
75,00 Iris Opmeer Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Super-X-Strut Juvenile Beginner  
66,00 Bo van Vliet Arti Langeraar
65,50 Mireille Bosman Arti Langeraar
  Super-X-Strut Pre-teen Intermediate  
75,50 Kim Nederstigt SV Omnia Aalsmeer
  Super-X-Strut Senior Beginner  
60,50 Daisy Egberts Arti Langeraar
  Basic strut Peewee  
8,50 Guusje Groenemeyer Accelerando Zwijndrecht
8,30 Inge Meijer Accelerando Zwijndrecht
8,00 Senna Baan Accelerando Zwijndrecht
7,80 Fabiënne Mayenburg V.I.O.S. Mijdrecht
7,70 Merel Koek V.I.O.S. Mijdrecht
7,50 Daniek Kuijkhoven V.I.O.S. Mijdrecht
7,20 Dominique Moeliker V.I.O.S. Mijdrecht
7,00 Ismay Strubbe V.I.O.S. Mijdrecht
6,80 Denise Treur V.I.O.S. Mijdrecht
6,70 Silke van Scheppingen V.I.O.S. Mijdrecht
  Basic strut Juvenile  
7,80 Noëlle van Helden Accelerando Zwijndrecht
6,50 Eva van Rossum V.I.O.S. Mijdrecht
  Basic strut Pre-teen  
7,50 Esther Brugmans Accelerando Zwijndrecht
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
59,80 Twirl Girls Accelerando Zwijndrecht
  Small team twirling Senior Beginner  
65,70 Team D Accelerando Zwijndrecht
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
67,70 Tara Ozinga SV Omnia Aalsmeer
66,30 Kirsten Koster Arti Langeraar
66,20 Isabel van der Drift SV Omnia Aalsmeer
65,80 Roos den Besten Arti Langeraar
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
68,50 Bo van Vliet Arti Langeraar
68,20 Emma Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
66,80 Rachel Vianen SV Omnia Aalsmeer
65,00 Mireille Bosman Arti Langeraar
64,60 Celina Byrne Arti Langeraar
64,40 Marije Seel The River Girls Amsterdam
62,10 Jetty van Zijl Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
61,50 Tess van der Jagt Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
61,20 Sanne van der Spoel Accelerando Zwijndrecht
61,00 Sabrina Hoogervorst Arti Langeraar
60,30 Robine Friedhoff Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
70,10 Anouk Hulscher Arti Langeraar
70,00 Yvette Fransen Arti Langeraar
68,90 Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
67,60 Julia van der Drift SV Omnia Aalsmeer
66,20 Sylvana Dijksman Accelerando Zwijndrecht
65,90 Manon Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
65,90 Tamara Klaasse Accelerando Zwijndrecht
65,60 Amber van der Kooi Accelerando Zwijndrecht
64,80 Xanthi Romein Accelerando Zwijndrecht
64,10 Ciske Lelieveld Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
63,70 Manon Pap Accelerando Zwijndrecht
63,00 Dione van der Greft Illusion Waddinxveen
62,10 Manoushka van ’t Hof Accelerando Zwijndrecht
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
83,80 Solenne Köhler SV Omnia Aalsmeer
81,50 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
79,80 Kim Nederstigt SV Omnia Aalsmeer
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
70,00 Alicia Schaafsma SV Omnia Aalsmeer
68,30 Cynthia Fransen Arti Langeraar
67,30 Virginia Wezeman The River Girls Amsterdam
64,40 Petra Verkruijsen The River Girls Amsterdam
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
76,10 Iris Opmeer Accelerando Zwijndrecht
75,40 Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
69,70 Anna van Zunderd Accelerando Zwijndrecht
65,50 Diana Los Accelerando Zwijndrecht
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
66,20 Daisy Egberts Arti Langeraar
65,40 Liza van der Linden The Moonlight Stars Nieuwveen
64,10 Moniek Scholte The River Girls Amsterdam
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
70,50 Jolijn Seel The River Girls Amsterdam
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
63,00 Team A Illusion Waddinxveen
61,90 Danceteam 2 Arti Langeraar
61,80 Team C Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Small team dance twirl Pre-teen Intermediate  
74,20 DanceTeam 1 SV Omnia Aalsmeer
  Small team dance twirl Junior Beginner  
70,10 Team Dancetwirl jun ` SV Omnia Aalsmeer
  Large team Peewee  
57,90 Largeteam Arti Langeraar
  Large team Peewee Beginner  
57,50 Team E Accelerando Zwijndrecht
  Large team Pre-teen Beginner  
59,60 Team C Accelerando Zwijndrecht
59,40 Team B Illusion Waddinxveen
  Large team Junior Beginner  
57,50 Team B Accelerando Zwijndrecht
  Large team Senior Beginner  
65,00 Team A Accelerando Zwijndrecht
  Solo - sectie A Jeugd 2  
62,00 Joliena van Ark Crescendo Harderwijk
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,50 Kimberly Bruinink Crescendo Harderwijk
64,00 Arissa Goedkoop Crescendo Harderwijk
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,80 Angela van Amerongen Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Solo - sectie A Senior Midden  
69,90 Anita Hoogenboom Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Solo - sectie A Senior Top  
75,10 Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
73,60 Marianne Semp Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
63,30 Marije Seel The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
62,00 Richelle Pieters The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Junior Basis  
69,50 Virginia Wezeman The River Girls Amsterdam
62,50 Petra Verkruijsen The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Senior Basis  
69,10 Moniek Scholte The River Girls Amsterdam
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
75,70 Liliane Roosendaal V.I.O.S. Mijdrecht
  Duo - sectie A Jeugd 2  
66,00 Emma Heppenhuis Romy Kruyt Accelerando Zwijndrecht
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
70,10 Amber van Gelder Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
66,00 Kimberly Bruinink Serena Hofman Crescendo Harderwijk
62,30 Tamara Klaasse Manon Pap Accelerando Zwijndrecht
  Duo - sectie A Junior Basis  
61,70 Denise Pruissen Manon Zwets Irene Werkendam
  Duo - sectie A Senior Basis  
64,60 Anita Hoogenboom Mariska Callenbach Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
63,20 Ilona Meijer Moniek Scholte The River Girls Amsterdam
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
62,00 Richelle Pieters Marije Seel Steven Thijs The River Girls Amsterdam
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
62,60 Jolienna van Ark Kimberley Brunink Arissa Goedkoop Serena Hofman Crescendo Harderwijk
62,30 Ciske Leliveld Selma Leliveld Myrthe Rietveld Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
63,60 Jolijn Seel Petra Verkruijsen Virginia Wezeman The River Girls Amsterdam
  Team - sectie A Jeugd 1  
62,10 Team D Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Team - sectie A Jeugd 2  
62,70 Team C V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
63,90 Team B V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Junior Midden  
67,80 Team V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Senior Basis  
65,20 Team A The River Girls Amsterdam
 
top