Uitslag Arnhem 22 apr

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag Twirl/Majorettewedstrijd in Arnhem op 22 april

Jury: Karin de Jong en Nicole Bredewold 


 

  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
67,90 Nicole Hofman De Vecht Terwolde
63,70 Ilka Terhart Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
59,30 Lotte van Gils T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
65,80 Anouk Scholtens St. Caecilia Twello
64,20 Janieke Stuifzand De Vecht Terwolde
62,30 Claudia Maas St. Caecilia Twello
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
69,80 Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
68,70 Kim Habets T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
68,50 Dafne van Grinsven T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
68,80 Tamara de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,00 Anet Thoonen T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
63,90 Linda Hagen De Vecht Terwolde
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
75,00 Mandy Velderman De Vecht Terwolde
73,20 Esmée de Meulder Expression Breda
72,90 Joyce van Grinsven T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
70,00 Claudia Staal St. Caecilia Twello
69,00 Celine Poll St. Caecilia Twello
67,00 Carola Sterling De Vecht Terwolde
  Twirling 1 baton Senior Advance  
81,50 Jacqueline Overmars De Vecht Terwolde
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
77,80 Carolin Elskamp Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
73,30 Christine Krone Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
64,40 Fabiola Opladen Lea Weigel Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Duo twirling Junior Beginner  
66,30 Lisa Groenenberg Claudia Maas St. Caecilia Twello
  Duo twirling Senior Intermediate  
77,40 Jacqueline Overmars Mandy Velderman De Vecht Terwolde
  Super-X-Strut Junior Beginner  
69,50 Baukje de Jong Release Dokkum
  Super-X-Strut Senior Intermediate  
71,50 Carolin Elskamp Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Basic strut Peewee  
6,50 Meike Weerts T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
6,40 Manon van Aart E.V.C. Enschede
6,20 Fiona Siemen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
6,10 Anouk van Daal T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
6,00 Britt van Daal T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
  Basic strut Juvenile  
8,50 Laura Peereboom E.V.C. Enschede
7,80 Nienke van Houten E.V.C. Enschede
7,70 Esmee van Sark E.V.C. Enschede
7,50 Marie Weigel Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
7,00 Dana Schmäling Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Basic strut Pre-teen  
7,50 Kayleigh van der Plas E.V.C. Enschede
  Small team twirling Junior Beginner  
67,00 Team L2 Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Small team twirling Senior Beginner  
69,00 Team E1 Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,30 Twirlteam De Vecht Terwolde
63,30 Twirlteam St. Caecilia Twello
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
62,60 Katja Terhart Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
68,80 Nicole Hofman De Vecht Terwolde
68,30 Elviera de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,60 Fardau Jorritsma Release Dokkum
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
64,00 Fabiola Opladen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
73,60 Dafne van Grinsven T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
72,90 Baukje de Jong Release Dokkum
72,10 Kim Habets T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
69,60 Tessa Adam Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,90 Stephanie de Velde Harsenhorst Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,30 Laura Thomassen Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
79,50 Suzan Meulepas T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
75,60 Mandy Velderman De Vecht Terwolde
75,20 Rosanna Bovenkamp Flevo Twirling ’94 Flevoland
74,00 Carolin Elskamp Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
68,50 Anet Thoonen T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
  Rhythmic twirl Senior Advance  
84,60 Jacqueline Overmars De Vecht Terwolde
  Small team dance twirl Senior Beginner  
62,80 A Team Parade Girls Arnhem
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
75,70 A-Team T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
  Solo - sectie A Jeugd 1  
67,80 Esmée Timmerman Excelsior Losser
66,30 Charissa Reynier Parade Girls Arnhem
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,00 Meike Kanters T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
66,40 Romy Bonnes Excelsior Losser
66,00 Lisa van Klinken E.V.C. Enschede
65,60 Naomi Ravenstein Parade Girls Arnhem
64,00 Aranka Koster E.V.C. Enschede
63,30 Manon Hoekstra Oldemarkter Fanfare Oldemarkt
62,90 Kim Marijnissen Expression Breda
62,60 Nikita v.d. Tooren Parade Girls Arnhem
62,50 Naomi Hendriks Parade Girls Arnhem
  Solo - sectie A Junior Basis  
68,20 Willeke Menting De Vecht Terwolde
67,80 Janieke Stuifzand De Vecht Terwolde
67,60 Sanne Droste De Tukkers Losser
65,40 Nicole Nieuwenhuis Majorettepel. Lettele Lettele
64,90 Josje Lantinga St. Caecilia Twello
63,40 Denise Snoeren Expression Breda
61,80 Emily Fluitman Oldemarkter Fanfare Oldemarkt
61,10 Sheila Huisman Oldemarkter Fanfare Oldemarkt
  Solo - sectie A Junior Midden  
69,80 Danique Abbekerk Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Solo - sectie A Junior Top  
74,50 Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,30 Sabine Frerixs Parade Girls Arnhem
67,40 Femke Smit Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,10 Rianne Menting De Vecht Terwolde
65,90 Miranda Brand Parade Girls Arnhem
61,80 Daniëlle Baardemans Expression Breda
60,90 Michelle Snoeren Expression Breda
60,80 Suzan Hafkamp De Vecht Terwolde
60,50 Cindy de Peijper Expression Breda
60,10 Susanne Moedt Oldemarkter Fanfare Oldemarkt
  Solo - sectie A Senior Midden  
74,20 Celine Poll St. Caecilia Twello
73,30 Mariska v.d. Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
71,90 Rianne Haverkamp Majorettepel. Lettele Lettele
71,60 Carola Sterling De Vecht Terwolde
69,40 Paula van de Pluijm Expression Breda
69,10 Jorieke Hinnen Excelsior Losser
68,90 Lee Joosen Expression Breda
68,80 Samantha Zennipman St. Caecilia Twello
68,70 Chantal van Althuis Expression Breda
68,70 Linda Hagen De Vecht Terwolde
  Solo - sectie A Senior Top  
76,30 Joyce van Grinsven T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
74,30 Berdien Pepping Flevo Twirling ’94 Flevoland
74,00 Esmée de Meulder Expression Breda
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
71,00 Esmée de Meulder Expression Breda
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
63,80 Anouk Greveling Anouk Timmerman Excelsior Losser
63,60 Anouk Bouwhuis Fee Wever St. Caecilia Twello
  Duo - sectie A Junior Basis  
67,10 Djanice Janssen Sylvana Sprenkel Parade Girls Arnhem
60,80 Emily Fluitman Linda Otten Oldemarkter Fanfare Oldemarkt
60,50 Shirley Graumans Charlotte van Kaam Expression Breda
59,40 Sheila Huisman Susanne Moedt Oldemarkter Fanfare Oldemarkt
  Duo - sectie A Junior Midden  
70,00 Danique Abbekerk Stephanie de Velde Harsenhorst Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,90 Cindy van Boven Lisanne Santbergen Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Duo - sectie A Senior Basis  
65,70 Sanne Droste Kelly van Roon De Tukkers Losser
63,40 Anouk Scholtens Samantha Zennipman St. Caecilia Twello
62,70 Lisanne Nieuwenhuis Joni Obdeijn Majorettepel. Lettele Lettele
61,10 Amanda de Jong Paula van de Pluijm Expression Breda
  Duo - sectie A Senior Midden  
71,50 Daisy Jonker Berdien Pepping Flevo Twirling ’94 Flevoland
71,00 Rianne Haverkamp Ingrid Spitsbaard Majorettepel. Lettele Lettele
70,80 Tessa Adam Mariska van der Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
69,20 Anita van ’t Hoenderdaal Lee Joosen Expression Breda
68,20 Chantal van Althuis Janneke Deijkers Expression Breda
  Duo - sectie A Senior Top  
74,70 Joyce van Grinsven Suzan Meulepas T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
  Ensemble - Sectie A Jeugd 1  
60,80 Maud Bonhof Lieke van Deursen Eva van der Linde Esmee Wagemans St. Caecilia Twello
  Ensemble - Sectie A Junior Midden  
74,20 Dafne van Grinsven Kim Habets Anouk Hol Renske Vloet T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
69,90 Rianne Menting Willeke Menting Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
65,10 Rianne Haverkamp Nicole Nieuwenhuis Ingrid Spitsbaard Majorettepel. Lettele Lettele
  Ensemble - Sectie A Senior Midden  
74,00 Jessica Bagchus Jorieke Hinnen Daisy Hof Sanne Slot Excelsior Losser
  Ensemble - Accessorie Senior Basis  
66,60 Chantal van Althuis Janneke Deijkers Amanda de Jong Expression Breda
  Team - sectie A Jeugd 1  
63,00 D Team Parade Girls Arnhem
  Team - sectie A Jeugd 2  
68,30 C-Team T.O.P.I.D.O. Wilbertoord
62,40 D-Team St. Caecilia Twello
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
65,70 C Team Parade Girls Arnhem
60,20 Team A Oldemarkter Fanfare Oldemarkt
  Team - sectie A Junior Basis  
68,30 C-Team Expression Breda
  Team - sectie A Senior Basis  
70,30 B-Team De Vecht Terwolde
68,20 B Team Parade Girls Arnhem
67,00 B-Team St. Caecilia Twello
65,30 Team A Majorettepel. Lettele Lettele
62,20 B Team Expression Breda
  Team - sectie A Senior Midden  
65,60 A-Team Expression Breda
 
top