Uitslag Creil 28 apr

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 27 april 2012 23:00

Uitslag Twirl/Majorettewedstrijd in Creil op 28 april

Jury: Karin de Jong en Annelies van Kempen

 

 


 

  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
58,30 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
67,30 Elviera de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,90 Lisa Peereboom Alectricity Almere
65,10 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
63,70 Daphne Bras Alectricity Almere
61,70 Youri Bras Alectricity Almere
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,40 Suzanne v.d. Weerd Oranje IJsselmuiden
75,00 Brendan Blokzijl Alectricity Almere
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
69,40 Ashley Kruyzen Alectricity Almere
68,20 Tamara de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
64,60 Sabrina Geel Alectricity Almere
64,40 Joyce van Os de Man Alectricity Almere
63,20 Stephanie Horst Alectricity Almere
61,90 Sherida de Ridder Alectricity Almere
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
73,50 Miranda Alteveer Oranje IJsselmuiden
69,70 Laura Thomassen Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
75,00 Suzanne v.d. Weerd Oranje IJsselmuiden
  Duo twirling Senior Beginner  
65,50 Carola Bos Mariëlle Hofmeijer Concordia Elburg
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
68,50 Jessica Blankena HMV Holten Holten
62,50 Nadia Zoet Harmonie Nunspeet
  Super-X-Strut Senior Beginner  
66,00 Femke Smit Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Super-X-Strut Senior Advance  
83,50 Daisy Jonker Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Basic strut Peewee  
8,00 Sibrich de Vries Release Dokkum
6,90 Trudy Jellesma Euphonia Bakhuizen
6,80 Silke Bruinsma Euphonia Bakhuizen
6,70 Sanne van Pijkeren Concordia Elburg
6,50 Marije Mous Euphonia Bakhuizen
6,40 Femke Marit Visser Euphonia Bakhuizen
6,00 Daniek van der Werf Euphonia Bakhuizen
6,00 Nynke van der Eems Euphonia Bakhuizen
  Basic strut Juvenile  
8,30 Kiona Vierhout Harmonie Nunspeet
8,00 Eline Evertsen Harmonie Nunspeet
7,90 Tessa Boonstra Euphonia Bakhuizen
7,80 Romy v.d. Kooi Euphonia Bakhuizen
7,60 Gerbrich Jellesma Euphonia Bakhuizen
7,40 Annemarie Everse Euphonia Bakhuizen
7,20 Anne Knol Concordia Elburg
7,10 Ilse Dijkstra Euphonia Bakhuizen
  Basic strut Pre-teen  
7,50 Sterre Noa van der Werf Euphonia Bakhuizen
7,40 Selena v.d. Hoorn M.S.N. Nijkerk
7,30 Jaqueline Mulder M.S.N. Nijkerk
7,20 Mirjam Ploegstra Euphonia Bakhuizen
7,00 Ilse van der Eems Euphonia Bakhuizen
6,80 Ambra Rossi Euphonia Bakhuizen
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
62,90 Alja Hofman Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
65,60 Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
65,50 Alice Plakke Harmonie Nunspeet
64,50 Annefleur Barvelink HMV Holten Holten
63,40 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
67,20 Elviera de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
65,80 Jessica Blankena HMV Holten Holten
64,10 Shanna van Putten Harmonie Nunspeet
63,90 Nadia Zoet Harmonie Nunspeet
63,70 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
62,70 Desiree de Ruiter Harmonie Nunspeet
60,50 Evelyne Homan Les Batonettes Delfzijl
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
66,80 Celine Blankena HMV Holten Holten
65,70 Marjon Lubbersen HMV Holten Holten
65,50 Emlynne van Esterik Flevo Twirling ’94 Flevoland
64,80 Youri Bras Alectricity Almere
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
75,20 Suzanne v.d. Weerd Oranje IJsselmuiden
75,10 Brendan Blokzijl Alectricity Almere
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
70,10 Stephanie de Velde Harsenhorst Flevo Twirling ’94 Flevoland
69,40 Joyce van Os de Man Alectricity Almere
69,10 Laura Thomassen Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,50 Tessa Adam Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,40 Tineke van den Belt Oranje IJsselmuiden
66,80 Astrid Tavares Les Batonettes Delfzijl
65,30 Leonie Heymans M.S.N. Nijkerk
64,40 Daniëlle Wesseling HMV Holten Holten
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
76,20 Daisy Jonker Flevo Twirling ’94 Flevoland
75,30 Mariska v.d. Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
75,00 Miranda Alteveer Oranje IJsselmuiden
74,20 Ashley Kruyzen Alectricity Almere
  Jeanine Homan Les Batonettes Delfzijl
  Solo - sectie A Jeugd 1  
65,40 Quinty Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
  Solo - sectie A Jeugd 2  
65,90 Anouk Meyvogel Melrose Katwijk
65,30 Carmen van Herwaarde Flevo Twirling ’94 Flevoland
65,10 Samantha Visser Flevo Twirling ’94 Flevoland
63,40 Melanie Timmer Alectricity Almere
62,10 Gabriëlle Weeren Concordia Elburg
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,50 Rianne Visser Release Dokkum
67,10 Ilona van Dieren Concordia Elburg
66,70 Miriam Veldema Release Dokkum
66,60 Melissa Ringnalda Concordia Elburg
66,30 Jorijn van den Broek Flevo Twirling ’94 Flevoland
65,60 Kimberley Glastra Flevo Twirling ’94 Flevoland
65,40 Eke de Vries Release Dokkum
65,40 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
63,50 Tessa Voorbij Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
73,10 Fiona Dorenbos Release Dokkum
72,50 Tjitske Stellema Release Dokkum
69,00 Fleur Meyvogel Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Junior Basis  
68,80 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
68,70 Cindy van Boven Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,20 Natasja Jilderda Release Dokkum
66,50 Emlynne van Esterik Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,20 Lisanne Santbergen Flevo Twirling ’94 Flevoland
65,00 Daphne Bras Alectricity Almere
64,60 Veerle van den Broek Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Solo - sectie A Junior Midden  
73,40 Danique Abbekerk Flevo Twirling ’94 Flevoland
73,20 Wendy Kwestroo Melrose Katwijk
71,40 Sharon Riethoven Melrose Katwijk
71,10 Miranda Koster Release Dokkum
70,50 Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
69,40 Kim van Dijk Oranje IJsselmuiden
  Solo - sectie A Junior Top  
74,50 Christine Visser Release Dokkum
  Solo - sectie A Senior Basis  
70,20 Anja de Vries Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,80 Mariëlle Hofmeijer Concordia Elburg
67,40 Femke Smit Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,30 Anja ter Veen P.C. Majorette Echtenerbrug
67,10 Rhona Slomp De Bazuin Meppel
66,70 Anita de Jong P.C. Majorette Echtenerbrug
66,50 Magdalena Bentlage M.S.N. Nijkerk
66,50 Tamara de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,30 Chantal Bruggenwirth Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,20 Sabrina Geel Alectricity Almere
64,80 Petra Koopman P.C. Majorette Echtenerbrug
  Solo - sectie A Senior Midden  
75,20 Mariska v.d. Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
74,80 Tessa Adam Flevo Twirling ’94 Flevoland
74,20 Linda de Jong P.C. Majorette Echtenerbrug
73,60 Marjon van Essen M.S.N. Nijkerk
71,40 Michella Kralt Melrose Katwijk
71,30 Jeanine Vletter Melrose Katwijk
71,00 Alinda Heek M.S.N. Nijkerk
67,90 Joyce van Os de Man Alectricity Almere
  Solo - sectie A Senior Top  
76,40 Ashley Kruyzen Alectricity Almere
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
62,00 Jaimee van Herwaarde Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
70,20 Danique Visser Release Dokkum
  Duo - sectie A Jeugd 1  
61,50 Anouk Doornewaard Marit Doornewaard Concordia Elburg
  Duo - sectie A Jeugd 2  
65,70 Alice Plakke Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
65,60 Ilza Dokter Lucinda Hengeveld Concordia Elburg
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
71,40 Kelly van Egmond Sacha Vletter Melrose Katwijk
67,70 Jamie van de Berg Chantal Ravensbergen Melrose Katwijk
67,00 Ilona van Dieren Melissa Ringnalda Concordia Elburg
64,10 Annemiek van Altena Ralitsa Stedenburg Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Duo - sectie A Junior Basis  
69,40 Christine Visser Lysbeth Visser Release Dokkum
66,60 Joke van Dorp Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
63,30 Danique van den Bosch Janienke Mol Harmonie Nunspeet
  Duo - sectie A Junior Midden  
70,50 Danique Abbekerk Stephanie de Velde Harsenhorst Flevo Twirling ’94 Flevoland
69,30 Cindy van Boven Lisanne Santbergen Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Duo - sectie A Senior Basis  
67,00 Carola Bos Mariëlle Hofmeijer Concordia Elburg
  Duo - sectie A Senior Midden  
72,90 Tessa Adam Mariska van der Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
71,40 Michella Kralt Sharon Riethoven Melrose Katwijk
70,40 Magdalena Bentlage Marjon van Essen M.S.N. Nijkerk
70,00 Anita de Jong Petra Koopman P.C. Majorette Echtenerbrug
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
66,80 Jennifer Glasbergen Fleur Meyvogel Pam Pieterse Sascha Vletter Melrose Katwijk
60,50 Annemiek van Altena Carmen Smit Ralitsa Stedenburg Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
64,00 Celine Blankena Marjon Lubbersen Imke Steegink Daniëlle Wesseling HMV Holten Holten
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
69,60 Michella Kralt Wendy Kwestroo Sharon Riethoven Jeanine Vletter Melrose Katwijk
67,70 Anita de Jong Linda de Jong Petra Koopman Anneke van der Wal P.C. Majorette Echtenerbrug
67,20 Danique Abbekerk Tamara de Graaf Stephanie de Velde Harsenhorst Anja de Vries Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Team - sectie A Jeugd 1  
63,80 Jeugdteam Concordia Elburg
  Team - sectie A Jeugd 2  
62,30 Team S3 Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,60 A-Team Euphonia Bakhuizen
64,60 B-Team M.S.N. Nijkerk
  Team - sectie A Senior Basis  
68,40 Seniorenteam P.C. Majorette Echtenerbrug
  Team - sectie A Senior Midden  
74,00 Team M.S.N. Nijkerk
  Team - Accessorie Jeugd 1  
61,80 Team B Euphonia Bakhuizen
 
top