Uitslag Hoogvliet 29 apr

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag twirlwedstrijd in Hoogvliet op 29 april

jury: Marij Voets en Sabina Hoogendijk

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
66,1 Amber Buis Twirl Inc. Zoetermeer
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
68,1 Chantal Verschoor Liberté Barendrecht
65,8 Dione Schooonderwoerd Twirl Inc. Zoetermeer
65,4 Emma van der Pijl Vivace Oude Tonge
  Twirling 1 baton Juvenile Intermediate  
71,4 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
68,1 Samantha van Stijn Spirit Alphen a/d Rijn
67,1 Yentl van der Tol Spirit Alphen a/d Rijn
66,3 Alicia Troost Vivace Oude Tonge
65,3 Teddie van Dusschoten Twirl Inc. Zoetermeer
65,2 Priscilla de Looze Liberté Barendrecht
64,4 Anouk Cornet T.V.L. Leidschendam
63,1 Caitlin Stikkelorum Twirl Inc. Zoetermeer
62,2 Sanne Zeeman Twirl Inc. Zoetermeer
59,1 Jely Brigitta Revolutions Hoogvliet
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
76,6 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
75,4 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
70,2 Dominique Koole Vivace Oude Tonge
69,7 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,4 Chelsey Provence T.V.L. Leidschendam
65,5 Verena Holkamp Vivace Oude Tonge
65,2 Romy Kellevink Twirl Inc. Zoetermeer
65,0 Larissa Risseeuw Liberté Barendrecht
64,6 Eefke van der Luit SV Omnia Aalsmeer
64,5 Daniëlle Verpaalen The Butterflies Rucphen
64,1 Larissa Wagemaker Vivace Oude Tonge
64,0 Roos Blijleven Spirit Alphen a/d Rijn
63,8 Amber Glebbeek SV Omnia Aalsmeer
63,8 Fabiënne van Leeuwen Twirl Inc. Zoetermeer
63,4 Soraya Lafeber Revolutions Hoogvliet
63,2 Celina Farro Revolutions Hoogvliet
63,1 Nelleke Geleijnse The Butterflies Rucphen
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
79,1 Jennifer Wiegman T.V.L. Leidschendam
77,5 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
75,1 Jamila Robbeson The Butterflies Rucphen
75,0 Emma van Otzel Vivace Oude Tonge
74,4 Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
74,4 Scarlett Stamper Twirl Inc. Zoetermeer
74,0 Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
73,4 Shauny Brinkel Twirl Inc. Zoetermeer
72,5 Jessica Knot Twirl Inc. Zoetermeer
72,3 Iris van Otzel Vivace Oude Tonge
67,4 Xurmira Farro Revolutions Hoogvliet
  Twirling 1 baton Junior Advance  
79,1 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
76,9 Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
67,8 Jolanda van Dam TOSS Spijkenisse
67,1 Eloise van Wijngaarden De Marchito’s Rhoon
66,1 Linda Hoogenboom Ons Genoegen Rockanje
  Bianca Baas Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
77,8 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
76,2 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
75,8 Daniëlle Wiegman T.V.L. Leidschendam
75,6 Chantal Bor Liberté Barendrecht
75,5 Nikita Eicker Liberté Barendrecht
75,3 Cynthia Broeders Vivace Oude Tonge
74,6 Carmen Knoope Vivace Oude Tonge
74,1 Chantal van den Tillaart Twirl Inc. Zoetermeer
72,7 Daphne van Helden Liberté Barendrecht
72,7 Sandra Kramer Spirit Alphen a/d Rijn
72,1 Daniëlle van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
71,1 Kitty van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
70,9 Patricia Spruijt Liberté Barendrecht
70,2 Rianne Veldhoen TOSS Spijkenisse
67,1 Wendy Kleywegt Revolutions Hoogvliet
  Twirling 1 baton Senior Advance  
81,4 Kimberly Groenewegen Revolutions Hoogvliet
  Twirling 2 baton Juvenile Intermediate  
75,0 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
68,0 Charissa Geevers Spirit Alphen a/d Rijn
  Twirling 2 baton Junior Beginner  
66,5 Larissa Wagemaker Vivace Oude Tonge
66,0 Xurmira Farro Revolutions Hoogvliet
65,8 Celina Farro Revolutions Hoogvliet
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
70,7 Verena Holkamp Vivace Oude Tonge
  Twirling 2 baton Junior Advance  
79,8 Jennifer Wiegman T.V.L. Leidschendam
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
70,1 Daniëlle van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
68,1 Linda Hoogenboom Ons Genoegen Rockanje
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
75,8 Daphne van Helden Liberté Barendrecht
75,0 Carmen Knoope Vivace Oude Tonge
  Twirling 2 baton Senior Advance  
81,4 Daniëlle Wiegman T.V.L. Leidschendam
81,2 Kimberly Groenewegen Revolutions Hoogvliet
  Duo twirling Pre-teen Intermediate  
79,1 Naomi van der Drift Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Duo twirling Junior Beginner  
65,3 Larissa Risseeuw Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
63,8 Amber Glebbeek Eefke van der Luit SV Omnia Aalsmeer
  Duo twirling Junior Intermediate  
75,3 Emma van Otzel Iris van Otzel Vivace Oude Tonge
70,4 Janneke Heijboer Serena de Leng Liberté Barendrecht
67,3 Shauny Brinkel Jessica Knot Twirl Inc. Zoetermeer
  Duo twirling Senior Beginner  
66,1 Nikkie van der Luit Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
65,2 Jolanda van Dam Esmeralda van Voorst TOSS Spijkenisse
65,0 Nikita Eicker Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
  Duo twirling Senior Intermediate  
74,5 Chantal Bor Kimberley Langerveld Liberté Barendrecht
71,9 Patricia Spruijt Tatiana Stoop Liberté Barendrecht
70,0 Sandra Kramer Michelle Zuidam Spirit Alphen a/d Rijn
69,4 Fabiënne Boon Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Juvenile Intermediate  
75,0 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
67,0 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
65,3 Lysanne Schoolenberg Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Pre-teen Intermediate  
76,5 Dominique Koole Vivace Oude Tonge
76,0 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Pre-teen Advance  
80,5 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
  Super-X-Strut Junior Beginner  
64,5 Roos Blijleven Spirit Alphen a/d Rijn
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
76,0 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
74,0 Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
  Super-X-Strut Junior Advance  
82,5 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Senior Beginner  
67,5 Daphne van Helden Liberté Barendrecht
67,3 Nikkie van der Luit SV Omnia Aalsmeer
67,0 Tamara Korner De Marchito’s Rhoon
66,0 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
63,5 Ilona Blootshoofd Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Senior Advance  
81,0 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
80,0 Kimberly Groenewegen Revolutions Hoogvliet
  Basic strut Peewee  
8,5 Caithlin Reimer Spirit Alphen a/d Rijn
8,3 Constance Tjen Spirit Alphen a/d Rijn
7,5 Lily van Antwerpen Twirl Inc. Zoetermeer
  Basic strut Juvenile  
7,5 Mabel van Antwerpen Twirl Inc. Zoetermeer
7,0 Nancy van Kooij Twirl Inc. Zoetermeer
  Basic strut Pre-teen  
7,5 Valerie van Leeuwen Con Brio Alphen ad Rijn
  Isabelle Renes Spirit Alphen a/d Rijn
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
61,4 Twirlteam Twirl Inc. Zoetermeer
  Small team twirling Junior Intermediate  
75,3 Twirlteam junior Liberté Barendrecht
  Small team twirling Senior Intermediate  
72,4 Twirlteam senior Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
59,4 Chirjemyeah Leander Revolutions Hoogvliet
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
67,3 Megan Steenbergen Liberté Barendrecht
66,2 Chantal Verschoor Liberté Barendrecht
65,1 Lillyann Zevenhuizen TOSS Spijkenisse
63,1 Chelsea Leander Revolutions Hoogvliet
  Rhythmic twirl Juvenile Intermediate  
77,5 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
68,3 Charissa Geevers Spirit Alphen a/d Rijn
67,2 Alicia Troost Vivace Oude Tonge
65,1 Demi Venneman Twirl Inc. Zoetermeer
64,4 Sylvie Stolk Twirl Inc. Zoetermeer
60,2 Jely Brigitta Revolutions Hoogvliet
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
69,5 Yentl van der Tol Spirit Alphen a/d Rijn
  Anouk Cornet T.V.L. Leidschendam
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
81,2 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
81,1 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
79,1 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
67,9 Lisa van Winsen TOSS Spijkenisse
66,7 Eefke van der Luit SV Omnia Aalsmeer
66,5 Linda Uithol Spirit Alphen a/d Rijn
66,1 Amber Glebbeek SV Omnia Aalsmeer
61,3 Soraya Lafeber Revolutions Hoogvliet
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
74,4 Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
74,3 Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
74,0 Emma van Otzel Vivace Oude Tonge
73,8 Larissa Risseeuw Liberté Barendrecht
73,7 Jessica Knot Twirl Inc. Zoetermeer
73,0 Romy Kellevink Twirl Inc. Zoetermeer
72,6 Lineke Veldhoen TOSS Spijkenisse
72,5 Shauny Brinkel Twirl Inc. Zoetermeer
68,8 Xurmira Farro Revolutions Hoogvliet
  Iris van Otzel Vivace Oude Tonge
  Rhythmic twirl Junior Advance  
77,9 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
77,6 Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
67,1 Patricia Spruijt Liberté Barendrecht
65,9 Jody van Zwet Liberté Barendrecht
65,0 Nikkie van der Luit SV Omnia Aalsmeer
64,3 Wendy Kleywegt Revolutions Hoogvliet
63,1 Eloise van Wijngaarden De Marchito’s Rhoon
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
78,3 Carmen Knoope Vivace Oude Tonge
78,2 Nikita Eicker Liberté Barendrecht
77,7 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
77,5 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
75,3 Cynthia Broeders Vivace Oude Tonge
75,2 Chantal van den Tillaart Twirl Inc. Zoetermeer
75,1 Michelle Zuidam Spirit Alphen a/d Rijn
74,2 Kitty van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
74,0 Sandra Kramer Spirit Alphen a/d Rijn
73,1 Rianne Veldhoen TOSS Spijkenisse
  Serena de Leng Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Senior Advance  
84,1 Kimberly Langerveld Liberté Barendrecht
81,4 Daniëlle Wiegman T.V.L. Leidschendam
81,2 Chantal Bor Liberté Barendrecht
79,2 Kimberly Groenewegen Revolutions Hoogvliet
  Small team dance twirl Peewee Beginner  
62,3 Team 4 Twirl Inc. Zoetermeer
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
60,6 Team 3 Twirl Inc. Zoetermeer
  Small team dance twirl Senior Beginner  
70,0 Team 1 Twirl Inc. Zoetermeer
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
76,4 Dance team Liberté Barendrecht
 
top