Uitslag Waalwijk 12 mei

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 11 mei 2012 23:00

Uitslag twirl/majorettewedstrijd in Waalwijk op 12 mei

Jury: Maron Ketelaars en Simone Soussani



  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
60,00 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
65,10 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
64,00 Rachel Huigevoort Rizado Waalwijk
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,10 Priscilla Musters The Rainbows Roosendaal
73,50 Celine van der Wiel Rizado Waalwijk
  Twirling 1 baton Junior Advance  
81,60 Kelly Wagtmans The Rainbows Roosendaal
79,30 Rachelle van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
70,10 Jaimy Stalenhoef Rizado Waalwijk
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
78,50 Kimberley Heijnen The Rainbows Roosendaal
74,40 Kelly de Koning The Rainbows Roosendaal
73,80 Esmée de Meulder Expression Breda
72,60 Monique v.d. Wiel Rizado Waalwijk
72,10 Deborah Huls D-votion Eindhoven
71,50 Mandy Stalenhoef Rizado Waalwijk
71,40 Els van Vugt D-votion Eindhoven
  Twirling 1 baton Senior Advance  
85,20 Deborah van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
84,30 Bo van den Broek The Rainbows Roosendaal
83,30 Tara Mallien Rizado Waalwijk
  Twirling 2 baton Junior Advance  
79,50 Kelly Wagtmans The Rainbows Roosendaal
  Twirling 2 baton Senior Advance  
83,10 Deborah van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Duo twirling Junior Intermediate  
77,10 Rachelle van Broekhoven Evy Reijers The Rainbows Roosendaal
  Duo twirling Senior Intermediate  
64,90 Deborah Huls Els van Vugt D-votion Eindhoven
  Super-X-Strut Junior Beginner  
67,00 Priscilla Musters The Rainbows Roosendaal
  Basic strut Peewee  
8,30 Kirsten Lammers The City Stars Arnhem
  Small team twirling Junior Beginner  
68,40 Twirlteam 3 Rizado Waalwijk
  Small team twirling Junior Advance  
77,90 Team B The Rainbows Roosendaal
  Small team twirling Senior Intermediate  
75,30 Twirlteam 1 Rizado Waalwijk
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
67,60 Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
66,60 Kimberly van Ruiten The Rainbows Roosendaal
65,60 Alice Plakke Harmonie Nunspeet
65,00 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
67,60 Myrthe Kuipers The Rainbows Roosendaal
67,00 Desiree de Ruiter Harmonie Nunspeet
66,50 Babette Maas The Rainbows Roosendaal
65,70 Fabiënne Maas The Rainbows Roosendaal
65,30 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
63,30 Cissy van der Vreede The City Stars Arnhem
62,00 Soraya Eekhout The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
67,00 Dominique Maas The Rainbows Roosendaal
65,20 Matanja van Schaik The City Stars Arnhem
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
75,80 Celine van der Wiel Rizado Waalwijk
75,70 Priscilla Musters The Rainbows Roosendaal
72,20 Kelly Wagtmans The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Junior Advance  
81,20 Rachelle van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
67,00 Wendy Gerrits The City Stars Arnhem
65,50 Michelle Bijsterbosch The City Stars Arnhem
65,50 Samantha van Schaik The City Stars Arnhem
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
77,70 Vicky Huigevoort Rizado Waalwijk
75,20 Els van Vugt D-votion Eindhoven
75,20 Mandy Stalenhoef Rizado Waalwijk
75,00 Kimberley Heijnen The Rainbows Roosendaal
74,40 Kelly de Koning The Rainbows Roosendaal
  Rhythmic twirl Senior Advance  
87,30 Tara Mallien Rizado Waalwijk
84,40 Bo van den Broek The Rainbows Roosendaal
81,40 Deborah van Broekhoven The Rainbows Roosendaal
  Small team dance twirl Junior Beginner  
60,20 Team D The Rainbows Roosendaal
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
79,40 Dance Team 1 Rizado Waalwijk
  Large team Pre-teen Beginner  
61,00 Team C The Rainbows Roosendaal
  Solo - sectie A Jeugd 1  
65,10 Quinty Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,20 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
67,10 Britt van Asch De Volharding Deil
66,70 Melanie Siebert De Wiebert Uden
66,60 Lincy Hoogendoorn O.B.K. Bennekom
66,30 Chelsea Matthijssen Expression Breda
66,20 Esmee van Ingen De Volharding Deil
66,10 Kim Marijnissen Expression Breda
65,90 Lotte Martinez The City Stars Arnhem
65,50 Michelle van Dijk O.B.K. Bennekom
65,20 Daphne Dekkers Elisabeth’s Dance Twirl Sittard
64,50 Cissy van der Vreede The City Stars Arnhem
63,90 Sharena Lemmens Elisabeth’s Dance Twirl Sittard
63,60 Delicia Marijnissen Expression Breda
62,70 Priscilla Knoops The City Stars Arnhem
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
75,00 Demi van Brunschot Rizado Waalwijk
71,20 Romy van den Buuse De Wiebert Uden
  Solo - sectie A Junior Basis  
69,50 Demi Versteeg Rizado Waalwijk
68,40 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
67,50 Denise Snoeren Expression Breda
66,60 Zoë ten Thije Rizado Waalwijk
65,60 Shirley Graumans Expression Breda
64,90 Ilone Wierks De Volharding Deil
64,80 Pascalle van der Pol De Volharding Deil
64,70 Dominique Beckers Elisabeth’s Dance Twirl Sittard
64,60 Cynthia Roering Elisabeth’s Dance Twirl Sittard
  Solo - sectie A Junior Midden  
73,60 Rachel Huigevoort Rizado Waalwijk
  Solo - sectie A Junior Top  
77,90 Romy Beirnaert De Wiebert Uden
  Solo - sectie A Senior Basis  
70,00 Kim van Zwietering Rizado Waalwijk
69,60 Wendy Gerrits The City Stars Arnhem
69,40 Melody-Ann Jagersma O.B.K. Bennekom
67,70 Daniëlle Baardemans Expression Breda
66,40 Shirley Vaassen Elisabeth’s Dance Twirl Sittard
64,90 Cindy de Peijper Expression Breda
64,20 Daniella Roelands Expression Breda
63,60 Lincy Pijnenburg Expression Breda
63,20 Chantal van Gils Expression Breda
62,80 Michelle Snoeren Expression Breda
  Solo - sectie A Senior Midden  
74,10 Daphne Trimbach Rizado Waalwijk
72,60 Paula van de Pluijm Expression Breda
71,80 Laurien Jousma O.B.K. Bennekom
71,80 Lee Joosen Expression Breda
71,70 Jaimy Stalenhoef Rizado Waalwijk
71,40 Denise van Velzen De Wiebert Uden
71,30 Chantal van Althuis Expression Breda
  Solo - sectie A Senior Top  
80,00 Ilse Reekers Harmonie Nunspeet
77,30 Christianne de Wit De Wiebert Uden
75,80 Esmée de Meulder Expression Breda
73,60 Monique v.d. Wiel Rizado Waalwijk
  Solo - Accessorie Jeugd 1  
61,70 Kimberly Baay Expression Breda
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
71,50 Esmée de Meulder Expression Breda
  Duo - sectie A Jeugd 2  
66,10 Alice Plakke Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
65,80 Michelle van Dijk Lincy Hoogendoorn O.B.K. Bennekom
65,40 Larissa van Gestel Shirley van Moergastel Rizado Waalwijk
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,60 Keesje Kessels Floor de Laak De Wiebert Uden
  Duo - sectie A Junior Basis  
66,50 Lotte Martinez Matanja van Schaik The City Stars Arnhem
65,70 Shirley Graumans Charlotte van Kaam Expression Breda
65,10 Chantal van Gils Kim Marijnissen Expression Breda
62,00 Denise Pruissen Manon Zwets Irene Werkendam
61,30 Cynthia Roering Stacey Roering Elisabeth’s Dance Twirl Sittard
  Duo - sectie A Senior Basis  
71,70 Vicky Huigevoort Daphne Trimbach Rizado Waalwijk
69,70 Jaimy Stalenhoef Monique v.d. Wiel Rizado Waalwijk
64,60 Carolien de Jong Cindy de Peijper Expression Breda
64,10 Amanda de Jong Paula van de Pluijm Expression Breda
62,80 Michelle Bijsterbosch Mariska Buurman The City Stars Arnhem
  Duo - sectie A Senior Midden  
73,00 Anita van ’t Hoenderdaal Lee Joosen Expression Breda
71,80 Chantal van Althuis Janneke Deijkers Expression Breda
71,20 Wendy Gerrits Samantha van Schaik The City Stars Arnhem
  Duo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
70,00 Britt van Asch Ilona Wierks De Volharding Deil
65,10 Larissa Blom Ursula Wierks De Volharding Deil
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
69,50 Larissa van Gestel Marit v.d. Linden Mabel Meter Shirley van Moergastel Rizado Waalwijk
62,00 Danique den Drijver Anouk van Ewijk Jacintha van Meeteren Iris Ouwehand De Volharding Deil
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
70,40 Aniek van Berkel Karlijn van Hoof Lizzy van Iersel Zoë ten Thije Rizado Waalwijk
64,30 Priscilla Knoops Lotte Martinez Matanja van Schaik Cissy van de Vreede The City Stars Arnhem
63,80 Dominique Beckers Kayleigh Ehlen Femke Krekels Elisabeth’s Dance Twirl Sittard
  Ensemble - Accessorie Senior Basis  
67,80 Chantal van Althuis Janneke Deijkers Amanda de Jong Expression Breda
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,10 Team 5 Rizado Waalwijk
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,00 D-Team Expression Breda
59,70 Team A De Volharding Deil
  Team - sectie A Junior Basis  
63,80 C-Team Expression Breda
  Team - sectie A Junior Midden  
76,10 Team 3 Rizado Waalwijk
73,90 Smallteam B De Wiebert Uden
  Team - sectie A Senior Basis  
62,20 B Team Expression Breda
  Team - sectie A Senior Midden  
68,60 Team 2 Rizado Waalwijk
68,20 A-Team Expression Breda
  Team - Accessorie Jeugd 2  
61,60 Team 6 Rizado Waalwijk
Laatst aangepast op zaterdag 12 mei 2012 19:57
 
top