Uitslag Creil 12 mei

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 11 mei 2012 23:00

Uitslag twirl/majorettewedstrijd in Creil op 12 mei

Jury: Gerben van Helden en Ankel Moelands

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
68,60 Danique Visker Prestige Kampen
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
71,60 Melissa Zonneveld Inspiration Voorhout
70,00 Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
66,60 Merel van Hameren Inspiration Voorhout
66,10 Deborah Kromhout Inspiration Voorhout
65,90 Michelle de Vries Ambition Kampen/Zwolle
63,90 Sankavi Seevaratnam Infinity Elburg
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
77,60 Eline Dokter Volharding Kampen
77,40 Milou Boogaard Inspiration Voorhout
75,00 Kim Spaan Excelsior Oostendorp
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,40 Kim van Eeten Infinity Elburg
65,10 Lynn Vermeulen Ambition Kampen/Zwolle
64,80 Ineke Goedegebuure Amor Musae Swifterbant
60,50 Hanneke Franken Amor Musae Swifterbant
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
78,40 Tanya Boon Inspiration Voorhout
77,80 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
74,10 Richard Spaan Infinity Elburg
  Twirling 1 baton Junior Advance  
78,50 Daphne Homan Inspiration Voorhout
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
68,30 Annemiek Wanningen Advendo Nijverdal
68,10 Linda Boom Prestige Kampen
67,20 Anita Pater Infinity Elburg
64,70 Linda Bril Ambition Kampen/Zwolle
62,70 Henriëtte van Wezep K.M.D. Elburg
61,60 Margriet Mulder-v.d. Kamp Infinity Elburg
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
79,30 Bernadette Klijnsma Ambition Kampen/Zwolle
79,10 Rianne Boom Prestige Kampen
77,20 Anneke Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
75,50 Daniëlle Vlieger Ambition Kampen/Zwolle
72,60 Mariska v.d. Schootbrugge K.M.D. Elburg
71,50 Corina Spaan Infinity Elburg
  Gerda Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
70,20 Fleur Bakker Volharding Kampen
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
75,50 Bernadette Klijnsma Ambition Kampen/Zwolle
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
63,60 Mariet Goedegebuure Celine Sweere Amor Musae Swifterbant
  Duo twirling Junior Beginner  
64,10 Ineke Goedegebuure Rosalie Lau Amor Musae Swifterbant
  Duo twirling Senior Beginner  
64,10 Monica de Jong Miranda van der Zwaag DoMuKo Dokkum
  Duo twirling Senior Intermediate  
77,60 Irma Heldoorn Lisa Noordman Volharding Kampen
71,30 Henrieke Nagelhout Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Anneke Cuperus Gerda Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
66,00 Michelle de Vries Ambition Kampen/Zwolle
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
73,50 Daphne Homan Inspiration Voorhout
  Super-X-Strut Senior Beginner  
66,00 Madelon Smit Advendo Nijverdal
  Small team twirling Junior Beginner  
60,70 Juniorenteam Amor Musae Swifterbant
  Small team twirling Senior Beginner  
64,20 Seniorenteam Amor Musae Swifterbant
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
70,80 Danique Visker Prestige Kampen
66,30 Anissa Soussani Inspiration Voorhout
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
66,00 Sanne Bulthuis Inspiration Voorhout
64,10 Ilse de Vries Amor Musae Swifterbant
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
70,30 Merel van Hameren Inspiration Voorhout
67,40 Durkje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
66,50 Deborah Kromhout Inspiration Voorhout
66,00 Celine Sweere Amor Musae Swifterbant
65,80 Michelle de Vries Ambition Kampen/Zwolle
65,40 Amber Engel Volharding Kampen
65,00 Marjon Hoving Rhythmgirls Oranje Dokkum
64,70 Christel Heukers Diana Tollebeek
63,40 Iris Hoekstra Rhythmgirls Oranje Dokkum
63,00 Mariet Goedegebuure Amor Musae Swifterbant
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
77,20 Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
74,10 Melissa Zonneveld Inspiration Voorhout
74,00 Milou Boogaard Inspiration Voorhout
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
72,90 Tanya Boon Inspiration Voorhout
66,60 Anita de Vries Rhythmgirls Oranje Dokkum
65,00 Jildou Rickal Rhythmgirls Oranje Dokkum
64,30 Rosalie Lau Amor Musae Swifterbant
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
77,20 Daphne Homan Inspiration Voorhout
76,90 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
74,10 Richard Spaan Infinity Elburg
71,50 Baukje de Jong Release Dokkum
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
67,00 Lidianne van Egmond Inspiration Voorhout
61,60 Petra Remijn Diana Tollebeek
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
76,50 Anneke Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
75,80 Daniëlle Vlieger Ambition Kampen/Zwolle
75,00 Henrieke Nagelhout K.M.D. Elburg
72,70 Fleur Warmerdam Inspiration Voorhout
  Rhythmic twirl Senior Advance  
81,00 Bernadette Klijnsma Ambition Kampen/Zwolle
  Large team Junior Beginner  
66,20 A Peloton Release Dokkum
  Large team Senior Intermediate  
70,00 Showteam Release Dokkum
  Solo - sectie A Jeugd 1  
63,60 Marieke Smit Excelsior Haulerwijk
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,10 Julia den Ouden Nooit Gedacht Windesheim
66,70 Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
62,50 Anouk Krops Nooit Gedacht Windesheim
  Alana de Vries Fun4You Purmerend
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,30 Christel Heukers Diana Tollebeek
68,00 Melanie Schoonhoven Excelsior Oostendorp
67,60 Sankavi Seevaratnam Infinity Elburg
66,10 Youanda Meek Oranje Bolsward
65,90 Aylaine Spaan Excelsior Oostendorp
65,80 Anne-Marije Hoekstra Diana Tollebeek
65,40 Ingrid Hogeveen Diana Tollebeek
64,60 Joyce Meijberg Nooit Gedacht Windesheim
64,40 Joyce Bos K.M.D. Elburg
63,30 Bianca Welink Prins Willem-Alexander Zwolle
63,00 Rianne Geurs Diana Tollebeek
62,80 Marjolein Berndsen Diana Tollebeek
61,90 Susanne van Doorn Excelsior Oostendorp
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
71,20 Kim van den Berg Prestige Kampen
  Solo - sectie A Jeugd 3 Top  
73,30 Eline Dokter Volharding Kampen
  Solo - sectie A Junior Basis  
70,20 Monica de Jong DoMuKo Dokkum
67,20 Esmee de Vries Advendo Nijverdal
67,10 Melissa van Dongen Diana Tollebeek
66,30 Vera Neijmeijer Excelsior Oostendorp
66,00 Claudia Deelstra Oranje Bolsward
65,80 Vera Regeling Oranje Bolsward
65,40 Eline Witteveen Infinity Elburg
64,40 Inge Leune Diana Tollebeek
  Solo - sectie A Junior Midden  
71,20 Lisette Westhuis Advendo Nijverdal
69,40 Kim van Eeten Infinity Elburg
  Solo - sectie A Senior Basis  
67,90 Margriet Mulder-v.d. Kamp Infinity Elburg
66,00 Dana Lieftink Infinity Elburg
65,70 Melissa Visscher Excelsior Oostendorp
64,90 Manouk Sijtsma Diana Tollebeek
64,60 Petra Remijn Diana Tollebeek
  Solo - sectie A Senior Midden  
71,80 Emily Magré Infinity Elburg
71,70 Jennifer van ’t Ende Infinity Elburg
71,30 Anita Pater Infinity Elburg
71,00 Miranda v.d. Zwaag DoMuKo Dokkum
  Solo - sectie A Senior Top  
81,30 Mandy Heerschop Prestige Kampen
78,20 Rianne Boom Prestige Kampen
77,20 Sjéra Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
74,30 Corina Spaan Infinity Elburg
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
68,60 Leonie de Jong DoMuKo Dokkum
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
67,00 Marleen de Vries DoMuKo Dokkum
  Solo - Accessorie Junior Basis  
62,80 Wendy Welink Prins Willem-Alexander Zwolle
  Duo - sectie A Jeugd 1  
65,30 Sharon Appelman Daisy van Bemmel Inspiration Voorhout
  Duo - sectie A Jeugd 2  
68,20 Lisa van Kampen Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
63,80 Adriënn Zonnebeld Liza Zonnebeld Advendo Nijverdal
63,50 Marieke Smit Alien de Vegt Excelsior Haulerwijk
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,50 Kelsey Wiessenberg Eva Zandbergen Excelsior Oostendorp
65,80 Noa Holstege Melanie Schoonhoven Excelsior Oostendorp
63,60 Laura van Loo Aylaine Spaan Excelsior Oostendorp
63,10 Melanie Reininga Amber Roelofs Diana Tollebeek
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,20 Thirza Holstege Kim Spaan Excelsior Oostendorp
69,50 Durkje Cuperus Iris Hoekstra Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Duo - sectie A Junior Basis  
68,70 Lisa Flier Danique Visser Excelsior Oostendorp
67,40 Kim van Eeten Daphne van der Lee Infinity Elburg
64,20 Marissa Scheffer Kim Teggelove Prins Willem-Alexander Zwolle
63,90 Erika Wakker Marijke Wakker Diana Tollebeek
  Duo - sectie A Junior Midden  
73,20 Fleur Bakker Eline Dokter Volharding Kampen
  Duo - sectie A Senior Basis  
64,10 Lusanne Bos Dana Lieftink Infinity Elburg
  Duo - sectie A Senior Midden  
73,30 Celine Dijkstra Sjéra Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
71,80 Roosmarijn Rutterkamp Annemiek Wanningen Advendo Nijverdal
  Duo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
65,40 Leonie de Jong Marleen de Vries DoMuKo Dokkum
  Duo - Accessorie Junior Gevorderd  
70,40 Corrie Hofman Leny Hofman DoMuKo Dokkum
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
66,40 Anouk Krops Joyce Meijberg Julia den Ouden Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
69,20 Thirza Holstege Angela Mulder Kim Spaan Excelsior Oostendorp
65,40 Stephanie Fernandes Rianne Geurs Christel Heukers Anne-Marije Hoekstra Diana Tollebeek
64,20 Marissa Scheffer Kim Teggelove Bianca Welink Wendy Welink Prins Willem-Alexander Zwolle
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
69,50 Iris Beumer Celine Dijkstra Sjera Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
  Team - sectie A Jeugd 1  
63,70 E-team Diana Tollebeek
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,40 D Team Diana Tollebeek
  Team - sectie A Junior Basis  
69,20 Selectieteam Infinity Elburg
64,80 B-Team Diana Tollebeek
63,60 Juniorenteam Oranje Bolsward
Laatst aangepast op zaterdag 12 mei 2012 19:16
 
top