Uitslag Oude Tonge 12 mei

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 11 mei 2012 23:00

Uitslag wedstrijd Oude Tonge op 12 mei 2012

Jury: Marie-Christine Nooijen en Annelies van Kempen

 


 

  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
67,50 Stijn van der Ploeg Excelsior Noordwijk
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
64,90 Alicia Troost Vivace Oude Tonge
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
64,10 Eliana Monteiro Vivace Oude Tonge
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
68,30 Cindy de Boer Adencia Schiedam
67,80 Daphne van Esveld Adencia Schiedam
  Solo - sectie A Jeugd 1  
69,10 Fleur Olsthoorn The Yellow Rainbows Schiedam
66,10 Esmee Mink Excelsior Noordwijk
64,60 Shuvientely Nicolaas ShowTeam Leidschendam Leidschendam
63,80 Nina van Oevelen The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,10 Lisa Feddema The Yellow Rainbows Schiedam
66,50 Anouk Meyvogel Melrose Katwijk
63,80 Joliena van Ark Crescendo Harderwijk
63,60 Laura Braat The Sunflowers Ossendrecht
62,10 Monika van Oudenaarde ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
69,40 Julia Hollander The Yellow Rainbows Schiedam
69,30 Amber Ton ShowTeam Leidschendam Leidschendam
67,10 Merel Olsthoorn The Yellow Rainbows Schiedam
67,00 Amber Westgeest Excelsior Noordwijk
65,50 Mandy van Steenpaal OVM Oud-Vossemeer
65,50 Shelsey Nordsiek The Sunflowers Ossendrecht
64,80 Arissa Goedkoop Crescendo Harderwijk
64,60 Kimberly Bruinink Crescendo Harderwijk
64,20 Zoe van Waveren The Yellow Rainbows Schiedam
63,00 Lotte Mylle The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,60 Fleur Meyvogel Melrose Katwijk
70,00 Johailly Holstein ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Solo - sectie A Junior Basis  
70,40 Claire Duindam Excelsior Noordwijk
67,50 Jelly van der Ploeg Excelsior Noordwijk
67,30 Valery Kapoen Adencia Schiedam
65,40 Melany Brand Adencia Schiedam
64,90 Julisa Nicolaas ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Solo - sectie A Junior Midden  
72,40 Wendy Kwestroo Melrose Katwijk
72,00 Amy-Lynn Hunting The Sunflowers Ossendrecht
71,40 Denise Borman Sempre Crescendo Hellevoetsluis
70,90 Sharon Riethoven Melrose Katwijk
70,40 Beryl Zonneveld Excelsior Noordwijk
70,20 Demi Geilvoet The Sunflowers Ossendrecht
68,70 Esther de Moor The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - sectie A Junior Top  
73,60 Emma Hartensveld Sempre Crescendo Hellevoetsluis
  Solo - sectie A Senior Basis  
70,20 Cerise Metaal Sempre Crescendo Hellevoetsluis
68,70 Lisa Jorissen Excelsior Noordwijk
67,10 Daphne van Esveld Adencia Schiedam
65,30 Felicia Faling Adencia Schiedam
  Solo - sectie A Senior Midden  
75,20 Jessica Stad Sempre Crescendo Hellevoetsluis
73,90 Jeanine Vletter Melrose Katwijk
73,50 Cindy de Boer Adencia Schiedam
73,20 Melanie Ranshuijsen The Yellow Rainbows Schiedam
72,30 Michella Kralt Melrose Katwijk
72,00 Inge de Mey The Sunflowers Ossendrecht
71,70 Simone Schaap Adencia Schiedam
71,40 Marjolijn Stigter The Sunflowers Ossendrecht
71,20 Deborah Groenewoud Excelsior Noordwijk
70,80 Nickey van Collem Sempre Crescendo Hellevoetsluis
68,90 Angelique Langenberg The Sunflowers Ossendrecht
  Solo - sectie A Senior Top  
77,40 Ilona Moerkens The Sunflowers Ossendrecht
76,00 Renske Hartensveld Sempre Crescendo Hellevoetsluis
75,00 Mascha Dekker The Yellow Rainbows Schiedam
74,70 Maeike Bijlsma The Yellow Rainbows Schiedam
  Solo - Accessorie Jeugd 1  
60,40 Emma Barian Voorne en Putten Hellevoetsluis
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,40 Kelly van Egmond Sacha Vletter Melrose Katwijk
65,90 Kimberly Bruinink Serena Hofman Crescendo Harderwijk
65,10 Tamara ten Hove Christianne Schot OVM Oud-Vossemeer
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
69,00 Jamie van de Berg Chantal Ravensbergen Melrose Katwijk
  Duo - sectie A Junior Basis  
66,60 Claire Duindam Amber Westgeest Excelsior Noordwijk
64,30 Jelly van der Ploeg Beryl Zonneveld Excelsior Noordwijk
  Duo - sectie A Junior Midden  
72,80 Esther de Moor Sanne Mylle The Sunflowers Ossendrecht
  Duo - sectie A Senior Basis  
69,20 Wendy v.d. Berg Mariëlle Kames-Montfoort ShowTeam Leidschendam Leidschendam
67,60 Cindy de Boer Joyce Vis Adencia Schiedam
67,20 Daphne van Esveld Simone Schaap Adencia Schiedam
66,50 Kelly Couvreur Deveney v.d. Stap ShowTeam Leidschendam Leidschendam
64,70 Nicky van Collem Cerise Metaal Sempre Crescendo Hellevoetsluis
  Duo - sectie A Senior Midden  
75,20 Renske Hartensveld Jessica Stad Sempre Crescendo Hellevoetsluis
70,90 Maeike Bijlsma Melanie Ranshuysen The Yellow Rainbows Schiedam
70,30 Deborah Groenewoud Lisa Jorissen Excelsior Noordwijk
70,00 Amy-Lynn Huntig Inge de Mey The Sunflowers Ossendrecht
  Michella Kralt Sharon Riethoven Melrose Katwijk
  Duo - Accessorie Senior Basis  
66,30 Desiree Deden Cerise Metaal Sempre Crescendo Hellevoetsluis
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
66,00 Jolienna van Ark Kimberley Brunink Arissa Goedkoop Serena Hofman Crescendo Harderwijk
65,50 Jennifer Glasbergen Fleur Meyvogel Pam Pieterse Sascha Vletter Melrose Katwijk
62,20 Demi Aarts Anne van der Berg Daniëla Borst Denise Hulsebosch Jeanne d’Arc Noordwijkerhout
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
62,20 Emma Bosters Chantalle Schuitmaker Michaella de Wilde OVM Oud-Vossemeer
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
69,20 Michella Kralt Wendy Kwestroo Sharon Riethoven Jeanine Vletter Melrose Katwijk
66,70 Wendy van den Berg Kelly Couvreur Mariëlle Kames-Montfoort Deveney v.d. Stap ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Ensemble - Sectie A Senior Midden  
74,20 Emma Hartensveld Renske Hartensveld Cerise Metaal Sempre Crescendo Hellevoetsluis
73,50 Cynthia Broeders Meis van Drunen Carmen Knoope Iris van Otzel Vivace Oude Tonge
  Team - sectie A Jeugd 1  
62,00 Groep 1 OVM Oud-Vossemeer
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,30 Mini’s The Yellow Rainbows Schiedam
65,30 Team A Melrose Katwijk
64,50 Team 3 ShowTeam Leidschendam Leidschendam
64,10 C-Groep Jeanne d’Arc Noordwijkerhout
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,40 Small team Excelsior Noordwijk
65,90 Groep B Jeanne d’Arc Noordwijkerhout
65,30 Team Between Adencia Schiedam
  Team - sectie A Jeugd 3 Midden  
69,60 Team C The Yellow Rainbows Schiedam
68,80 Team B Melrose Katwijk
  Team - sectie A Junior Basis  
69,30 Small team C Excelsior Noordwijk
66,70 B-Team The Sunflowers Ossendrecht
65,60 Team 2 ShowTeam Leidschendam Leidschendam
63,40 A groep Voorne en Putten Hellevoetsluis
  Team - sectie A Senior Basis  
62,60 Team Adencia Adencia Schiedam
  Team - Accessorie Jeugd 2  
64,80 C-Groep Vivace Oude Tonge
  Team - Accessorie Jeugd 3 Basis  
62,60 B groep Voorne en Putten Hellevoetsluis
  Peloton - sectie A Jeugd 2 Basis  
63,10 Groep 2 OVM Oud-Vossemeer
  Peloton - sectie A Senior Basis  
65,95 Groep 3 OVM Oud-Vossemeer
62,40 Groep Adencia Schiedam
  Peloton - Parade Corps Senior Gevorderd  
69,80 Majorettes B The Yellow Rainbows Schiedam
Laatst aangepast op zaterdag 12 mei 2012 21:14
 
top