UItslag WK Baton Twirling 2012

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslagen Ned. equipe WK Baton Twirling 2012 te Neuchatel, Zwitserland 

 

1 baton juvenile
9e.   Mylene van de Broek
10e.   Nina Copier
12e.   Selina Kok
 
1 baton preteen
4e.   Romy de Cuba
6e.   Femke Janmaat
7e.   Célina Vogelaar
 
1 baton junior
9e.   Leana Reijers
14e.   Sharon Pijnacker
17e.   Lindsey Driessen
 
1 baton senior
4e.   Charmaine Baggerman
5e.   Michelle Baggerman
10e.   Dominique de Bruijn
 
1 baton junior heren
9e.  Dennis Oudshoorn
 
1 baton senior heren
7e.   Dennis Bergmans
9e.   Kevin Bergmans
11e.   Peter Ravensteijn
 
2 baton juvenile
6e.   Selina Kok
12e.   Jilena Baggerman
16e.   Larissa Leensvaar
 
2 baton preteen
8e.   Femke Janmaat
9e.   Daniëlle Bergman
19e.  Kelly Wagtmans
 
2 baton junior
10e.   Amber Groenendijk
12e.   Zekye t Gilde
13e.   Aurelia Groenendijk
 
2 baton senior
4e.   Charmaine Baggerman
5e.   Michelle Baggerman
8e.   Jorien Hofman
 
2 baton junior heren
4e.   Dennis Oudshoorn
 
2 baton senior heren
6e.  Dennis Bergmans
7e.   Kevin Bergmans
9e.   Peter Ravensteijn
 
super X-strut juvenile
4e.   Demi van Moerkerk
9e.   Mylene van de Broek
16e.   Nina Copier
 
Super X-strut preteen
5e.   Romy de Cuba
6e.   Célina Vogelaar
7e.   Hilde Heemskerk
 
Super x-strut junior
8e.   Leana Reijers
16e.   Lindsey Driessen
17e.   Lindsey Groenendijk
 
Super x-strut senior
4e.   Melody Meijer
5e.   Charmaine Baggerman
8e.   Michelle Baggerman
 
Rhythmic juvenile
8e.   Mylene van de Broek
11e.   Selina Kok
12e.   Nina Copier
 
Rhythmic preteen
6e.   Célina Vogelaar
7e.   Romy de Cuba
9e.   Femke Janmaat
 
Rhythmic junior
7e.   Leana Reijers
11e.   Jeselyne Gorree
16e.   Sharon Pijnacker
 
Rhythmic senior
4e.  Charmaine Baggerman
7e.  Michelle Baggerman
11e.  Dominique de Bruijn
 
Rhythmic junior heren
3e.   Dennis Oudshoorn
16e.  Richard Spaan
 
Rhythmic senior heren
6e.  Dennis Bergmans
7e.   Kevin Bergmans
 
Duo twirling juvenile
6e.   Romy Laterveer een Romy van den Hoogen
 
Duo twirling preteen
4e.   Romy de Cuba en Mylene van de Broek
 
Duo twirling junior
7e.   Amber en Aurelia Groenendijk
 
Duo twirling. Senior
2e.   Charmaine en Michelle Baggerman
 
Small team Twirl junior
2e plaats
 
Small tem twirl senior
2e plaats
 
Small team dance twirl junior
2e plaats
 
Small team dance twirl senior
2e plaats
 
large team
2e plaats
 
Pompon team
2e plaats
 
Show corps
3e plaats
 
Color Guard/banners
3e plaats
 
top