Uitslag Hardinxveld 12 mei

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag voor de twirl/majorette wedstrijd op 12 mei in Hardinxveld-Giessendam

Jury: Karin de Jong en Ellen Ranzijn

 


  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
59,30 Apolline Diepenhorst K.N.A. Noordwijk
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
66,10 Daniëlle Verpaalen The Butterflies Rucphen
64,70 Stephanie Molenaars Step Up Sliedrecht
64,10 Nelleke Geleijnse The Butterflies Rucphen
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,00 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
73,30 Daniëlle Zappeij Liberation Lelystad
72,70 Ilonka Zschöttche Liberation Lelystad
72,00 Jamila Robbeson The Butterflies Rucphen
70,30 Silke de Koning K.N.A. Noordwijk
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
67,10 Denise Roelands Expression Breda
65,70 Hanneke van Steenis Step Up Sliedrecht
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
71,30 Linda Bisschop Liberation Lelystad
  Twirling 1 baton Senior Advance  
84,40 Nicole Werkman Liberation Lelystad
  Twirling 2 baton Junior Beginner  
68,10 Brecht Bootsma K.N.A. Noordwijk
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
72,50 Daniëlle Zappeij Liberation Lelystad
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
66,40 Denise Roelands Expression Breda
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
73,20 Linda Bisschop Liberation Lelystad
  Duo twirling Junior Beginner  
69,30 Merel Dedding Anouschka Franzen K.N.A. Noordwijk
  Duo twirling Junior Advance  
83,00 Lindsey Groenendijk Larissa v.d. Sande Surprise Pijnacker
  Super-X-Strut Juvenile Beginner  
68,80 Mandy Smits Surprise Pijnacker
  Super-X-Strut Juvenile Intermediate  
77,00 Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
67,00 Elise Bruinen Surprise Pijnacker
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
76,50 Arletta Delbecque Surprise Pijnacker
  Super-X-Strut Junior Advance  
81,00 Lindsey Groenendijk Surprise Pijnacker
  Small team twirling Senior Beginner  
69,60 Groep A K.N.A. Noordwijk
  Small team twirling Senior Intermediate  
69,20 Team F Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
69,10 Mandy Smits Surprise Pijnacker
64,80 Dynisa Bouwer Surprise Pijnacker
64,40 Chantal Smit Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Juvenile Intermediate  
75,60 Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
65,20 Lisa Jaspers Surprise Pijnacker
65,00 Lisa v.d. Boer Surprise Pijnacker
63,30 Selien van Hoornaar E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
71,00 Kyenne Groenendijk Surprise Pijnacker
69,70 Elise Bruinen Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
70,00 Daniëlle Zappeij Liberation Lelystad
69,20 Denise Groenendijk Surprise Pijnacker
68,00 Brecht Bootsma K.N.A. Noordwijk
66,40 Esmeralda Fransen E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
65,90 Emely Aarsen Surprise Pijnacker
64,70 Dorienne Bruinen Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
77,00 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
75,10 Anne Bierman K.N.A. Noordwijk
75,00 Ilonka Zschöttche Liberation Lelystad
74,00 Anouschka Franzen K.N.A. Noordwijk
  Rhythmic twirl Junior Advance  
84,10 Lindsey Groenendijk Surprise Pijnacker
82,30 Larissa v.d. Sande Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
70,30 Bianca der Weduwe Surprise Pijnacker
69,30 Cynthia Heikoop E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
67,60 Romy v.d. Boer Surprise Pijnacker
66,90 Pamela Taal Surprise Pijnacker
66,50 Hanneke van Steenis Step Up Sliedrecht
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
74,10 Nicole Nederstigt K.N.A. Noordwijk
72,50 Linda Bisschop Liberation Lelystad
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
67,00 Team C Surprise Pijnacker
  Small team dance twirl Junior Beginner  
67,00 Groep C K.N.A. Noordwijk
57,30 Team A E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
  Small team dance twirl Junior Intermediate  
68,90 Team B Surprise Pijnacker
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
71,60 Team D Surprise Pijnacker
  Large team Junior Beginner  
58,80 Team B E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
  Solo - sectie A Jeugd 1  
66,40 Lynn van der Zanden K.N.A. Noordwijk
  Solo - sectie A Jeugd 2  
69,40 Isabel van Bohemen K.N.A. Noordwijk
67,80 Tara van de Raad K.N.A. Noordwijk
66,60 Isabel Hartevelt K.N.A. Noordwijk
65,80 Liza Janssen Madrukro Kronenberg
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,70 Tessa Houwen Madrukro Kronenberg
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,40 Demi van der Meer K.N.A. Noordwijk
70,00 Kelly Smits Madrukro Kronenberg
  Solo - sectie A Junior Basis  
68,10 Helmi Burghout Juliana Uitwijk
65,00 Daphne Verkade K.N.A. Noordwijk
  Solo - sectie A Junior Top  
75,50 Jolanda Duindam K.N.A. Noordwijk
  Solo - sectie A Senior Basis  
67,10 Cynthia Kazen Step Up Sliedrecht
65,30 Monique Wijnen Madrukro Kronenberg
  Solo - sectie A Senior Top  
76,90 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
68,00 Daniek Weijman D.O.V. Geldermalsen
66,80 Tessa Pekx Madrukro Kronenberg
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
69,50 Kim Tielemans Musis Sacrum Bakel
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Gevorderd  
70,90 Minke Coort Musis Sacrum Bakel
  Solo - Accessorie Junior Basis  
64,60 Charlotte Uffelie Destiny Hoorn
  Solo - Accessorie Junior Gevorderd  
80,00 Brenda van der Laan Liberation Lelystad
77,30 Jesse Muijsenberg Younique Maasbree
76,50 Jamila Robbeson The Butterflies Rucphen
73,00 Laura Versteegh D.O.V. Geldermalsen
72,50 Naomi Speekenbrink Doskonale Breda
71,00 Froukje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
73,50 Cynthia Schuurman Volharding Kampen
71,80 Jolijn Seel The River Girls Amsterdam
71,00 Manon van Acqouy D.O.V. Geldermalsen
70,30 Denise Roelands Expression Breda
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
68,90 Jytte de Graaf Dominique Kramer K.N.A. Noordwijk
  Duo - sectie A Junior Basis  
70,00 Anne Bierman Silke de Koning K.N.A. Noordwijk
65,00 Merel Steijger Tamara de Waard E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
  Duo - sectie A Senior Basis  
67,20 Adriëlla Kant Erika Struik Juliana Uitwijk
  Duo - sectie A Senior Top  
76,30 Michelle v.d. Meulen Cynthia Schuurman Volharding Kampen
  Duo - Accessorie Jeugd 2  
61,80 Rowena van Dijk Medina Ramovic Revolution Delfzijl
  Duo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
69,00 Bente Gielen Pien Peeters Mèhlse Dörskes Meijel
66,80 Emmaly Bakker Willianne de Jong Release Dokkum
66,40 Joëlle Hoeijmakers Linda Verstappen Mèhlse Dörskes Meijel
65,40 Dominique Joosten Kaylee Siroen Musis Sacrum Bakel
  Duo - Accessorie Junior Gevorderd  
70,60 Melissa Koppe Sefanja Lallhit Destiny Hoorn
70,40 Kessie Daniëls Brenda van Rooij Mèhlse Dörskes Meijel
62,80 Benthe Jansen Fenne Vereijken Musis Sacrum Bakel
  Duo - Accessorie Senior Gevorderd  
74,10 Suzanne van Heugten Stefanie Verstappen Mèhlse Dörskes Meijel
73,90 Laura Versteegh Nadia Waasdorp D.O.V. Geldermalsen
71,30 Aafke van der Schaaf Trientsje Torensma DoMuKo Dokkum
70,80 Lincy van Bree Maud Broens Mèhlse Dörskes Meijel
70,60 Melissa Broeks Isaura de Gouw Sparkling Rainbow Kaatsheuvel
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
65,70 Maartje Hermkens Eva Jansen Anita Keizers Madrukro Kronenberg
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
65,50 Helmi Burghout Adriëlla Kant Debbie van den Oever Erika Struik Juliana Uitwijk
  Team - sectie A Jeugd 1  
61,50 D-team Juliana Uitwijk
  Team - sectie A Jeugd 2  
64,20 Team C V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,00 Team B V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Junior Basis  
67,90 A groep Madrukro Kronenberg
  Team - sectie A Junior Midden  
65,00 Team V.I.O.S. Mijdrecht
  Peloton - Exhibition Corps Jeugd 2 Gevorderd  
71,80 Minirettes A The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Exhibition Corps Junior Gevorderd  
73,10 Exh Corps Junior The Flying Stars Katwijk
72,10 Juniorgroep Exh Desiree N.N.O. Katwijk
  Peloton - Exhibition Corps Senior Gevorderd  
78,00 Exh Corps Senior The Flying Stars Katwijk
  Peloton - sectie A Jeugd 1  
64,80 Minirettes B The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Accessorie Corps Junior Gevorderd  
74,90 Groep B Mèhlse Dörskes Meijel
72,40 A-Groep The Butterflies Rucphen
  Peloton - Accessorie Corps Senior Gevorderd  
72,50 Groep A Mèhlse Dörskes Meijel
  Peloton - Parade Corps Jeugd 2 Basis  
67,60 Groep B D.O.V. Geldermalsen
  Peloton - Parade Corps Junior Gevorderd  
71,70 Paradegroep jun The Flying Stars Katwijk
  Peloton - Parade Corps Senior Gevorderd  
72,80 Paradegroep sen The Flying Stars Katwijk
 
top