Uitslag Soesterberg 3 jun

PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 02 juni 2012 23:00

Uitslag Majorette/Twirl wedstrijd in Soesterberg op 3 juni

Juryleden: Marije Voets en Marion Ketelaars


 

  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
70,0 Rozanna Tolle The Pink Panthers Maarssen
69,2 Larissa Tolle The Pink Panthers Maarssen
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
70,5 Yentl van der Tol Spirit Alphen a/d Rijn
68,9 Nicole Hofman De Vecht Terwolde
68,4 Samantha van Stijn Spirit Alphen a/d Rijn
67,1 Ilka Terhart Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
68,3 Roos Blijleven Spirit Alphen a/d Rijn
68,0 Anouk Scholtens St. Caecilia Twello
67,3 Larissa Wagemaker Vivace Oude Tonge
65,8 Janieke Stuifzand De Vecht Terwolde
65,3 Claudia Maas St. Caecilia Twello
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
71,1 Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
69,7 Iris van Otzel Vivace Oude Tonge
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
70,2 Bastiënne Steeman Show- en Twirlteam Soesterberg
68,7 Sarah Beiwinkel Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
66,7 Linda Hagen De Vecht Terwolde
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
74,2 Mandy Velderman De Vecht Terwolde
72,1 Kitty van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
71,1 Sandra Kramer Spirit Alphen a/d Rijn
71,0 Celine Poll St. Caecilia Twello
70,7 Daniëlle van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
70,6 Lena Krone Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
69,9 Claudia Staal St. Caecilia Twello
67,0 Carola Sterling De Vecht Terwolde
  Twirling 1 baton Senior Advance  
80,8 Jacqueline Overmars De Vecht Terwolde
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
67,4 Charissa Geevers Spirit Alphen a/d Rijn
  Twirling 2 baton Junior Beginner  
68,7 Larissa Wagemaker Vivace Oude Tonge
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
73,7 Lena Krone Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
72,4 Daniëlle van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
  Duo twirling Juvenile Beginner  
68,3 Larissa Tolle Rozanna Tolle The Pink Panthers Maarssen
64,7 Chanel Broekhof Soraya Opdam The Wings Almere
  Duo twirling Junior Beginner  
66,1 Lisa Groenenberg Claudia Maas St. Caecilia Twello
61,2 Kim Blumenrath Phyllis Weinen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Duo twirling Junior Intermediate  
71,6 Emma van Otzel Iris van Otzel Vivace Oude Tonge
  Duo twirling Senior Beginner  
68,7 Sandra van den Heuvel Bastiënne Steeman Show- en Twirlteam Soesterberg
  Duo twirling Senior Intermediate  
75,1 Jacqueline Overmars Mandy Velderman De Vecht Terwolde
72,0 Sandra Kramer Michelle Zuidam Spirit Alphen a/d Rijn
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
62,4 Judith van der Linden The Wings Almere
  Super-X-Strut Senior Beginner  
64,4 Kim Blijleven Spirit Alphen a/d Rijn
  Basic strut Peewee  
8,3 Caithlin Reimer Spirit Alphen a/d Rijn
8,1 Fabiënne Mayenburg V.I.O.S. Mijdrecht
8,0 Constance Tjen Spirit Alphen a/d Rijn
7,8 Sacha Vos The Wings Almere
7,6 Merel Koek V.I.O.S. Mijdrecht
7,5 Marise Wolfsen Show- en Twirlteam Soesterberg
7,4 Silke van Scheppingen V.I.O.S. Mijdrecht
7,2 Kayla Maarschalkerweerd Show- en Twirlteam Soesterberg
6,8 Lenna Stappers Show- en Twirlteam Soesterberg
  Basic strut Juvenile  
7,8 Britt Snabel The Wings Almere
7,6 Yvonne Bekker Triomf Bodegraven
7,5 Jennifer van Kippersluis Triomf Bodegraven
7,4 Wendy Hofsommer Show- en Twirlteam Soesterberg
7,0 Britt Klinkert Show- en Twirlteam Soesterberg
6,8 Sanne van der Meijden Show- en Twirlteam Soesterberg
  Basic strut Pre-teen  
8,3 Sophie Jelgerhuis Show- en Twirlteam Soesterberg
8,2 Nicole Oostveen Show- en Twirlteam Soesterberg
8,0 Isabelle Renes Spirit Alphen a/d Rijn
  Small team twirling Senior Beginner  
65,0 Twirlteam St. Caecilia Twello
64,0 Twirlteam De Vecht Terwolde
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
63,8 Merel Lindhout The Pink Panthers Maarssen
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
68,0 Larissa Tolle The Pink Panthers Maarssen
66,2 Katja Terhart Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
  Rhythmic twirl Juvenile Intermediate  
71,2 Rozanna Tolle The Pink Panthers Maarssen
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
66,6 Chanel Broekhof The Wings Almere
66,4 Nicole Hofman De Vecht Terwolde
65,3 Angie Hulters Spirit Alphen a/d Rijn
64,2 Judith van der Linden The Wings Almere
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
72,5 Yentl van der Tol Spirit Alphen a/d Rijn
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
66,6 Sabine van Helden The Pink Panthers Maarssen
65,9 Fabiola Opladen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
65,8 Phyllis Weinen Stadtgarde Bocholt Bocholt (D)
65,0 Linda Uithol Spirit Alphen a/d Rijn
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
73,1 Charlaine van Wilgenburg The Pink Panthers Maarssen
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
79,3 Mandy Velderman De Vecht Terwolde
77,2 Kitty van Pelt Spirit Alphen a/d Rijn
75,6 Michelle Zuidam Spirit Alphen a/d Rijn
75,1 Sandra Kramer Spirit Alphen a/d Rijn
  Rhythmic twirl Senior Advance  
79,0 Jacqueline Overmars De Vecht Terwolde
  Small team dance twirl Preteen Beginner  
64,7 C Team The Wings Almere
  Small team dance twirl Senior Beginner  
63,1 A Team Parade Girls Arnhem
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
73,2 Team A Show- en Twirlteam Soesterberg
  Large team Senior Beginner  
67,1 Team D Show- en Twirlteam Soesterberg
  Solo - sectie A Jeugd 1  
68,8 Charissa Reynier Parade Girls Arnhem
66,0 Susan Jansen Show- en Twirlteam Soesterberg
  Solo - sectie A Jeugd 2  
66,2 Celine Manten Scheepjeswolharmonie Veenendaal
65,0 Claudia Schoonderbeek Show- en Twirlteam Soesterberg
62,8 Alana de Vries Fun4You Purmerend
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,6 Nikita v.d. Tooren Parade Girls Arnhem
68,5 Nadine Janssen Show- en Twirlteam Soesterberg
68,4 Michelle van Dijk O.B.K. Bennekom
68,2 Romy van Veen Show- en Twirlteam Soesterberg
68,0 Lincy Hoogendoorn O.B.K. Bennekom
67,5 Mariska Schoonderbeek Show- en Twirlteam Soesterberg
67,4 Maartje Beerepoot Show- en Twirlteam Soesterberg
67,1 Naomi Hendriks Parade Girls Arnhem
66,6 Naomi Ravenstein Parade Girls Arnhem
65,4 Esmee van Kranen O.B.K. Bennekom
62,7 Britney de Beus O.B.K. Bennekom
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
72,7 Charissa Geevers Spirit Alphen a/d Rijn
  Solo - sectie A Junior Basis  
69,6 Willeke Menting De Vecht Terwolde
69,0 Josje Lantinga St. Caecilia Twello
66,1 Janieke Stuifzand De Vecht Terwolde
65,6 Arabella Bijlsma O.B.K. Bennekom
65,4 Sharon Hulzebos Show- en Twirlteam Soesterberg
64,8 Sabrina van Dijk Show- en Twirlteam Soesterberg
64,4 Sylvana Sprenkel Parade Girls Arnhem
  Solo - sectie A Junior Midden  
71,0 Roos Blijleven Spirit Alphen a/d Rijn
  Solo - sectie A Junior Top  
75,3 Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
  Solo - sectie A Senior Basis  
70,1 Eefje Meijer Show- en Twirlteam Soesterberg
70,0 Tessa Reininga Show- en Twirlteam Soesterberg
68,3 Melody-Ann Jagersma O.B.K. Bennekom
65,7 Rianne Menting De Vecht Terwolde
63,7 Suzan Hafkamp De Vecht Terwolde
  Solo - sectie A Senior Midden  
72,1 Laurien Jousma O.B.K. Bennekom
72,0 Celine Poll St. Caecilia Twello
71,6 Miranda Brand Parade Girls Arnhem
71,1 Debby van Dorrestein Show- en Twirlteam Soesterberg
70,0 Sabine Frerixs Parade Girls Arnhem
69,6 Linda Hagen De Vecht Terwolde
69,5 Carola Sterling De Vecht Terwolde
68,6 Samantha Zennipman St. Caecilia Twello
  Solo - sectie A Senior Top  
70,9 Bastiënne Steeman Show- en Twirlteam Soesterberg
  Solo - Accessorie Senior Gevorderd  
73,0 Liliane Roosendaal V.I.O.S. Mijdrecht
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
65,3 Maartje Beerepoot Romy van Veen Show- en Twirlteam Soesterberg
64,4 Michelle van Dijk Lincy Hoogendoorn O.B.K. Bennekom
  Duo - sectie A Junior Basis  
66,2 Djanice Janssen Sylvana Sprenkel Parade Girls Arnhem
62,0 Mariska van de Pest Kimberly Ploeg Scheepjeswolharmonie Veenendaal
  Duo - sectie A Senior Basis  
67,9 Anouk Scholtens Samantha Zennipman St. Caecilia Twello
67,8 Jennifer van den Berg Laurien Jousma O.B.K. Bennekom
66,2 Eefje Meijer Tessa Reininga Show- en Twirlteam Soesterberg
65,3 Debbie Lambrechts Iris Timmerman Show- en Twirlteam Soesterberg
  Duo - sectie A Senior Midden  
70,2 Debby van Dorrestein Sabrina Jongerius Show- en Twirlteam Soesterberg
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
68,6 Maartje Beerepoot Sabrina van Dijk Nadine Janssen Romy van Veen Show- en Twirlteam Soesterberg
  Ensemble - Sectie A Junior Midden  
72,1 Rianne Menting Willeke Menting Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
  Team - sectie A Jeugd 1  
64,3 D Team Parade Girls Arnhem
62,5 Team E Show- en Twirlteam Soesterberg
  Team - sectie A Jeugd 2  
65,6 Team C Show- en Twirlteam Soesterberg
64,2 Team C Scheepjeswolharmonie Veenendaal
64,1 Team C V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,1 Team 2 Spirit Alphen a/d Rijn
65,3 C Team Parade Girls Arnhem
64,9 Team B V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Junior Basis  
66,7 Team A Scheepjeswolharmonie Veenendaal
  Team - sectie A Junior Midden  
68,2 Team V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Senior Basis  
70,2 Team B Show- en Twirlteam Soesterberg
69,2 B-Team St. Caecilia Twello
68,6 B Team Parade Girls Arnhem
64,5 A-Team Fun4You Purmerend
  Team - sectie A Senior Midden  
71,0 Team 1 Spirit Alphen a/d Rijn
70,2 B-Team De Vecht Terwolde
 
top