Uitslag Hellendoorn 9 jun

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 08 juni 2012 23:00

Uitslag majorette/twirl wedstrijd in Hellendoorn op 9 juni

 

Jury: Karin de Jong en Ellen Ranzijn

 


 

  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
66,0 Roos Seppenwoolde V.E.K. Rijssen
60,4 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
64,9 Donja Markvoort HMV Holten Holten
58,2 Joy Hanenbergh St. Martinus Gaanderen
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,9 Ineke Goedegebuure Amor Musae Swifterbant
67,7 Ilse Lamberink Ambition Kampen/Zwolle
67,3 Nadieh Lohuis Concordia Albergen
67,0 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
65,0 Nienke Pas V.E.K. Rijssen
64,8 Hanneke Franken Amor Musae Swifterbant
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
68,3 Elise Spijker Talitha Slagharen
67,8 Annemiek Wanningen Advendo Nijverdal
67,1 Linda Bril Ambition Kampen/Zwolle
67,0 Rosanne Benjamins Talitha Slagharen
66,8 Maaike Scheper V.E.K. Rijssen
66,6 Melissa Somsen Talitha Slagharen
63,9 Lianne Spijkerman Ambition Kampen/Zwolle
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
69,5 Yvonne Klink V.E.K. Rijssen
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
64,7 Mariet Goedegebuure Celine Sweere Amor Musae Swifterbant
  Duo twirling Junior Beginner  
65,2 Ineke Goedegebuure Rosalie Lau Amor Musae Swifterbant
64,8 Daniëlle Scholten Kylie Somsen Talitha Slagharen
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
69,0 Jessica Blankena HMV Holten Holten
  Nadia Zoet Harmonie Nunspeet
  Super-X-Strut Senior Beginner  
68,1 Madelon Smit Advendo Nijverdal
  Basic strut Peewee  
7,3 Kyara Beunk Advendo Nijverdal
6,9 Lotte Camphens Concordia Albergen
6,8 Lotte Troost Advendo Nijverdal
6,7 Chiara Hondebrink Harmonie Wierden Wierden
6,6 Daniek Wissink Concordia Albergen
6,6 Pip ten Velde Concordia Albergen
6,5 Gaby Wasch HMV Holten Holten
6,5 Lisanne te Wierik Harmonie Wierden Wierden
6,5 Noor List Advendo Nijverdal
6,4 Lisa Timmerman Harmonie Wierden Wierden
6,3 Noah Jaspers-Faijer Harmonie Wierden Wierden
6,3 Sanne Velnaar Harmonie Wierden Wierden
6,2 Birgit Hesselink Concordia Albergen
6,2 Fiep ten Velde Concordia Albergen
6,2 Indy Harmsen Harmonie Wierden Wierden
6,0 Ghislaine Wechtstapel HMV Holten Holten
  Basic strut Juvenile  
8,4 Eline Evertsen Harmonie Nunspeet
7,8 Willemijn Wechtstapel HMV Holten Holten
7,5 Maike Steffens Concordia Albergen
7,4 Naomi Hondebrink Harmonie Wierden Wierden
7,4 Sophie Evers HMV Holten Holten
7,3 Britt Bartels Harmonie Wierden Wierden
7,2 Lieke Reefhuis HMV Holten Holten
7,2 Romy Schreur Harmonie Wierden Wierden
7,1 Odette de Bruin Harmonie Nunspeet
7,0 Daniëlle de Hoop Harmonie Wierden Wierden
7,0 Ilse ter Beek Concordia Albergen
6,9 Femke Bekhuis Concordia Albergen
6,8 Annelies Schreuder V.E.K. Rijssen
6,8 Joëlle Poortman V.E.K. Rijssen
6,8 Naomi Jager V.E.K. Rijssen
6,7 Nina Geuke Concordia Albergen
6,0 Laischa van der Spiegel Harmonie Wierden Wierden
  Basic strut Pre-teen  
7,2 Demi Vrielink Harmonie Wierden Wierden
7,1 Amber Bosman HMV Holten Holten
7,0 Marly Steffens Concordia Albergen
6,8 Gerinda de Hoop Harmonie Wierden Wierden
6,8 Margaretha Valletta Harmonie Wierden Wierden
6,7 Esmée Dijkink Harmonie Wierden Wierden
6,5 Stephanie Velten Harmonie Wierden Wierden
  Small team twirling Junior Beginner  
62,3 Juniorenteam Amor Musae Swifterbant
  Small team twirling Senior Beginner  
68,1 Seniorenteam Amor Musae Swifterbant
60,6 Twirlteam St. Martinus Gaanderen
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
62,0 Alja Hofman Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
68,0 Esmee Reterink V.E.K. Rijssen
64,8 Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
63,9 Annefleur Barvelink HMV Holten Holten
62,1 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Juvenile Intermediate  
69,1 Roos Seppenwoolde V.E.K. Rijssen
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
68,9 Jessica Blankena HMV Holten Holten
68,6 Celine Sweere Amor Musae Swifterbant
68,0 Desiree de Ruiter Harmonie Nunspeet
63,4 Noa Vierhout Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
70,2 Nienke Pas V.E.K. Rijssen
67,9 Marjon Lubbersen HMV Holten Holten
64,8 Rosalie Lau Amor Musae Swifterbant
63,8 Celine Blankena HMV Holten Holten
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
68,7 Maaike Scheper V.E.K. Rijssen
64,6 Daniëlle Wesseling HMV Holten Holten
  Solo - sectie A Jeugd 1  
64,9 Quinty Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
63,3 Amy Hagemeijer Talitha Slagharen
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,9 Julia den Ouden Nooit Gedacht Windesheim
67,4 Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
65,3 Anouk Krops Nooit Gedacht Windesheim
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
68,6 Noa Luby V.E.K. Rijssen
67,8 Joyce Meijberg Nooit Gedacht Windesheim
67,5 Femke Arendsen St. Martinus Gaanderen
67,2 Daphne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
65,9 Savannah Grolleman Nooit Gedacht Windesheim
  Solo - sectie A Junior Basis  
70,9 Nicole Nieuwenhuis Majorettepel. Lettele Lettele
70,1 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
69,8 Mariëlle Spijker Talitha Slagharen
68,9 Esmee de Vries Advendo Nijverdal
68,5 Esmee Goosen V.E.K. Rijssen
68,5 Nadieh Lohuis Concordia Albergen
  Solo - sectie A Junior Midden  
72,4 Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
71,8 Sanne Droste De Tukkers Losser
71,2 Lisette Westhuis Advendo Nijverdal
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,5 Elise Spijker Talitha Slagharen
67,8 Melissa Somsen Talitha Slagharen
66,2 Joanne de Hoop Harmonie Wierden Wierden
64,6 Marlieke Oosterink Nooit Gedacht Windesheim
64,1 Lisanne van Ravenhorst Nooit Gedacht Windesheim
  Solo - sectie A Senior Midden  
73,8 Rianne Haverkamp Majorettepel. Lettele Lettele
71,1 Rosanne Benjamins Talitha Slagharen
  Solo - sectie A Senior Top  
80,0 Ilse Reekers Harmonie Nunspeet
75,9 Sjéra Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
  Duo - sectie A Jeugd 2  
67,5 Femke Arendsen Birgit Esman St. Martinus Gaanderen
65,4 Adriënn Zonnebeld Liza Zonnebeld Advendo Nijverdal
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
67,0 Zoe Braakhuis Robin Jaarsbergen Concordia Albergen
66,7 Kristel Kosterbok Noa Luby V.E.K. Rijssen
66,4 Joyce Meijberg Julia den Ouden Nooit Gedacht Windesheim
65,7 Marlynn Beunk Sanne Kogelman Advendo Nijverdal
  Duo - sectie A Junior Basis  
64,4 Danique van den Bosch Janienke Mol Harmonie Nunspeet
64,3 Joke van Dorp Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
63,8 Bjork Eerdman Leonie Schabbink Concordia Albergen
  Duo - sectie A Senior Basis  
68,8 Manon v.d. Kemp Carmen Stoffers Talitha Slagharen
63,2 Marlieke Oosterink Lisanne van Ravenhorst Nooit Gedacht Windesheim
63,2 Monique Niemeijer Jessica Schar Concordia Albergen
  Duo - sectie A Senior Midden  
72,8 Rianne Haverkamp Ingrid Spitsbaard Majorettepel. Lettele Lettele
72,0 Celine Dijkstra Sjéra Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
70,2 Sanne Droste Kelly van Roon De Tukkers Losser
70,0 Roosmarijn Rutterkamp Annemiek Wanningen Advendo Nijverdal
  Ensemble - Sectie A Jeugd 1  
61,0 Lotte Anneveldt Allysha Damen Manon Limbeek St. Martinus Gaanderen
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
65,7 Anouk Krops Joyce Meijberg Julia den Ouden Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
65,0 Savannah Grolleman Ivana Krops Daphne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
62,8 Femke Arendsen Birgit Esman Joy Hanenbergh St. Martinus Gaanderen
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
66,4 Celine Blankena Marjon Lubbersen Imke Steegink Daniëlle Wesseling HMV Holten Holten
65,2 Aniek Borkent Marrissa Velten Annerieke Vinkers Romy Vrielink Harmonie Wierden Wierden
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
68,2 Rianne Haverkamp Nicole Nieuwenhuis Ingrid Spitsbaard Majorettepel. Lettele Lettele
66,2 Jeanine Remmelink Matty Rubenbauer Jannah Sessink Myrthe Sessink St. Martinus Gaanderen
65,0 Iris Beumer Celine Dijkstra Sjera Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
  Ensemble - Sectie A Senior Midden  
71,3 Marissa Benjamins Rosanne Benjamins Melissa Somsen Elise Spijker Talitha Slagharen
  Team - sectie A Jeugd 1  
61,9 Team D Harmonie Wierden Wierden
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,3 C-Team Concordia Albergen
62,4 Team C Harmonie Wierden Wierden
62,0 Jeugd team HMV Holten Holten
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
65,8 B- Team Concordia Albergen
65,3 FWK Team Advendo Nijverdal
  Team - sectie A Junior Basis  
67,7 C Team Talitha Slagharen
66,0 A-Team Harmonie Nunspeet
65,6 Team A Harmonie Wierden Wierden
  Team - sectie A Senior Basis  
67,2 Greenline Team Advendo Nijverdal
66,9 Team A Majorettepel. Lettele Lettele
66,0 Team St. Martinus Gaanderen
64,4 A-Team Concordia Albergen
63,2 B Team Talitha Slagharen
  Peloton - sectie A Jeugd 1  
65,20 Majorettes 4 Excelsior Losser
63,10 D-Team Concordia Albergen
  Peloton - sectie A Jeugd 2 Basis  
65,95 Majorettes 3 Excelsior Losser
Laatst aangepast op zondag 10 juni 2012 16:06
 
top