Uitslag Schiedam 23 jun

PDF Afdrukken E-mailadres

Uitslag twirl/majorette wedstrijd in Schiedam op 23 juni

 

Jury: Marij Voets, Susanne Rovers en Maarion Ketelaars

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
63,6 Romy Hartkamp Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
68,5 Romy Kruyt Accelerando Zwijndrecht
68,2 Emma Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
67,1 Ilse Gort Accelerando Zwijndrecht
64,5 Melanie van Geffen Accelerando Zwijndrecht
63,8 Sanne van der Spoel Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Juvenile Intermediate  
74,6 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
69,2 Amber van Gelder Accelerando Zwijndrecht
68,0 Manon Pap Accelerando Zwijndrecht
67,4 Deborah Kromhout Inspiration Voorhout
67,3 Merel van Hameren Inspiration Voorhout
67,1 Sylvana Dijksman Accelerando Zwijndrecht
66,0 Manoushka van ’t Hof Accelerando Zwijndrecht
65,9 Tamara Klaasse Accelerando Zwijndrecht
65,7 Manon Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
58,8 Amber Schellingerhout Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
75,2 Milou Boogaard Inspiration Voorhout
74,0 Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
73,0 Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
72,5 Melissa Zonneveld Inspiration Voorhout
71,2 Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
71,2 Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Pre-teen Advance  
83,2 Sabine Mouthaan Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,9 Eveliene Zuiderduin Angels Katwijk
67,3 Rowena Boshamer Accelerando Zwijndrecht
64,9 Melanie ’t Hart Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
76,3 Iris Opmeer Accelerando Zwijndrecht
76,1 Tanya Boon Inspiration Voorhout
74,0 Melissa Vermeer Accelerando Zwijndrecht
73,5 Marleen Brugmans Accelerando Zwijndrecht
72,2 Samantha Geerlof Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Junior Advance  
79,6 Daphne Homan Inspiration Voorhout
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
68,1 Iris van der Ster Showgroep Dordrecht Dordrecht
67,3 Sjoukje Heyster Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
73,3 Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 1 baton Senior Advance  
81,6 Kirsten Thijsse Inspiration Voorhout
81,3 Mariska Prins Inspiration Voorhout
  Twirling 2 baton Juvenile Beginner  
66,6 Romy Kruyt Accelerando Zwijndrecht
63,1 Emma Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Juvenile Intermediate  
75,9 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
64,9 Tamara Klaasse Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Pre-teen Intermediate  
75,3 Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
75,1 Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Pre-teen Advance  
80,6 Sabine Mouthaan Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 2 baton Junior Beginner  
67,5 Anna van Zunderd Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
70,9 Samantha Geerlof Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
69,3 Marcia van Es Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
74,2 Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Twirling 2 baton Senior Advance  
79,9 Manon Kars Inspiration Voorhout
  Duo twirling Juvenile Beginner  
64,7 Emma Heppenhuis Romy Kruyt Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
66,0 Amber van Gelder Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
64,7 Amber van Ooijen Xanthi Romein Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Pre-teen Intermediate  
72,6 Sabine Mouthaan Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
67,2 Tamara Klaasse Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Junior Beginner  
66,4 Samantha Geerlof Diana Los Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Senior Intermediate  
77,0 Iris Opmeer Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
  Duo twirling Senior Advance  
80,7 Mariska Prins Kirsten Thijsse Inspiration Voorhout
  Super-X-Strut Juvenile Intermediate  
75,6 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Super-X-Strut Pre-teen Advance  
80,2 Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
75,3 Daphne Homan Inspiration Voorhout
  Super-X-Strut Senior Intermediate  
74,5 Rebecca Bouman Les Fleurettes Alblasserdam
  Basic strut Peewee  
8,6 Guusje Groenemeyer Accelerando Zwijndrecht
8,5 Inge Meijer Accelerando Zwijndrecht
8,0 Senna Baan Accelerando Zwijndrecht
  Basic strut Juvenile  
8,2 Noëlle van Helden Accelerando Zwijndrecht
  Basic strut Pre-teen  
8,3 Esther Brugmans Accelerando Zwijndrecht
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
67,2 Twirl Girls Accelerando Zwijndrecht
  Small team twirling Junior Beginner  
65,4 Junior Twirlteam Vivace Oude Tonge
  Small team twirling Senior Beginner  
68,3 Team D Accelerando Zwijndrecht
67,1 Senior Twirlteam Vivace Oude Tonge
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
67,4 Anissa Soussani Inspiration Voorhout
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
67,3 Lotte van Bezooyen Showgroep Dordrecht Dordrecht
66,4 Emma Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
63,8 Sanne van der Spoel Accelerando Zwijndrecht
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
67,8 Deborah Kromhout Inspiration Voorhout
67,3 Amber van der Kooi Accelerando Zwijndrecht
67,1 Larissa Leensvaar Accelerando Zwijndrecht
66,4 Sylvana Dijksman Accelerando Zwijndrecht
66,1 Manon Heppenhuis Accelerando Zwijndrecht
64,4 Xanthi Romein Accelerando Zwijndrecht
64,0 Selien van Hoornaar E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
63,9 Manon Pap Accelerando Zwijndrecht
63,7 Julia Verbaas Inspiration Voorhout
62,9 Manoushka van ’t Hof Accelerando Zwijndrecht
61,9 Ciske Lelieveld Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
75,1 Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
74,2 Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
74,0 Melissa Zonneveld Inspiration Voorhout
73,3 Milou Boogaard Inspiration Voorhout
72,9 Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
72,6 Merel van Hameren Inspiration Voorhout
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
79,5 Sabine Mouthaan Les Fleurettes Alblasserdam
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
65,3 Esmeralda Fransen E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
78,3 Iris Opmeer Accelerando Zwijndrecht
75,0 Tanya Boon Inspiration Voorhout
71,8 Marleen Brugmans Accelerando Zwijndrecht
70,9 Anna van Zunderd Accelerando Zwijndrecht
68,5 Diana Los Accelerando Zwijndrecht
  Rhythmic twirl Junior Advance  
82,8 Daphne Homan Inspiration Voorhout
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
68,1 Lidianne van Egmond Inspiration Voorhout
67,3 Daphne van Esveld Adencia Schiedam
67,2 Cindy de Boer Adencia Schiedam
66,9 Anita Hoogenboom Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
66,6 Cynthia Heikoop E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
66,4 Marianne Semp Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
64,6 Angela van Amerongen Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
74,6 Rebecca Bouman Les Fleurettes Alblasserdam
73,7 Fleur Warmerdam Inspiration Voorhout
68,0 Marcia van Es Les Fleurettes Alblasserdam
  Rhythmic twirl Senior Advance  
82,2 Mariska Prins Inspiration Voorhout
81,3 Kirsten Thijsse Inspiration Voorhout
  Small team dance twirl Junior Beginner  
65,0 Junior Dance team Vivace Oude Tonge
63,7 Team A E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
  Small team dance twirl Senior Beginner  
67,0 Team Elegance Select Adencia Schiedam
  Small team dance twirl Senior Advance  
80,1 Groep A Inspiration Voorhout
  Large team Peewee Beginner  
64,8 Team E Accelerando Zwijndrecht
  Large team Pre-teen Beginner  
64,3 Team C Accelerando Zwijndrecht
  Large team Junior Beginner  
61,9 Team B E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
59,6 Team B Accelerando Zwijndrecht
  Large team Senior Beginner  
70 Team A Accelerando Zwijndrecht
  Solo - sectie A Jeugd 1  
66,6 Fleur Olsthoorn The Yellow Rainbows Schiedam
65,4 Shuvientely Nicolaas ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,3 Lisa Feddema The Yellow Rainbows Schiedam
67,8 Anouk Meyvogel Melrose Katwijk
65,3 Monika van Oudenaarde ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
69,1 Julia Hollander The Yellow Rainbows Schiedam
67,1 Amber Ton ShowTeam Leidschendam Leidschendam
66,8 Merel Olsthoorn The Yellow Rainbows Schiedam
66,6 Zoe van Waveren The Yellow Rainbows Schiedam
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
70,2 Fleur Meyvogel Melrose Katwijk
69,6 Chantal Ravensbergen Melrose Katwijk
  Johailly Holstein ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Solo - sectie A Junior Basis  
67,0 Melany Brand Adencia Schiedam
66,8 Valery Kapoen Adencia Schiedam
66,7 Julisa Nicolaas ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Solo - sectie A Junior Midden  
72,7 Sharon Riethoven Melrose Katwijk
72,0 Wendy Kwestroo Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Senior Basis  
66,8 Felicia Faling Adencia Schiedam
66,6 Daphne van Esveld Adencia Schiedam
65,7 Angela van Amerongen Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Solo - sectie A Senior Midden  
74,3 Cindy de Boer Adencia Schiedam
73,2 Serena de Man Showgroep Dordrecht Dordrecht
72,5 Simone Schaap Adencia Schiedam
72,1 Melanie Ranshuijsen The Yellow Rainbows Schiedam
72,0 Jeanine Vletter Melrose Katwijk
69,7 Anita Hoogenboom Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
69,2 Michella Kralt Melrose Katwijk
  Solo - sectie A Senior Top  
77,2 Mascha Dekker The Yellow Rainbows Schiedam
77,1 Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
75,0 Maeike Bijlsma The Yellow Rainbows Schiedam
73,8 Marianne Semp Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Duo - sectie A Jeugd 2  
71,7 Lisa van Kampen Daisy Tetteroo Inspiration Voorhout
66,6 Emma Heppenhuis Romy Kruyt Accelerando Zwijndrecht
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
65,1 Tamara Klaasse Manon Pap Accelerando Zwijndrecht
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
73,1 Amber van Gelder Bonita de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
70,0 Kelly van Egmond Sacha Vletter Melrose Katwijk
  Duo - sectie A Junior Basis  
63,9 Merel Steijger Tamara de Waard E.M.S. Hardinxveld-Giessendam
  Duo - sectie A Senior Basis  
70,7 Iris Opmeer Desirée de Ruiter Accelerando Zwijndrecht
67,6 Serena de Man Iris van de Ster Showgroep Dordrecht Dordrecht
67,1 Daphne van Esveld Simone Schaap Adencia Schiedam
66,4 Wendy v.d. Berg Mariëlle Kames-Montfoort ShowTeam Leidschendam Leidschendam
66,1 Cindy de Boer Joyce Vis Adencia Schiedam
  Duo - sectie A Senior Midden  
75,0 Maeike Bijlsma Melanie Ranshuysen The Yellow Rainbows Schiedam
70,1 Dorothé Semp Marianne Semp Sunshine Eensgezind Nieuwkoop
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
65,9 Melissa van Duijn Daniëlle Varkevisser Eveliene Zuiderduin Angels Katwijk
64,9 Jennifer Glasbergen Fleur Meyvogel Pam Pieterse Sascha Vletter Melrose Katwijk
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
68,0 Nikita Eicker Serena de Man Iris van der Ster Showgroep Dordrecht Dordrecht
66,7 Michella Kralt Wendy Kwestroo Sharon Riethoven Jeanine Vletter Melrose Katwijk
66,5 Wendy van den Berg Kelly Couvreur Mariëlle Kames-Montfoort Deveney v.d. Stap ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Ensemble - Sectie A Senior Midden  
73,2 Cynthia Broeders Meis van Drunen Carmen Knoope Iris van Otzel Vivace Oude Tonge
  Team - sectie A Jeugd 1  
61,6 Mini’s The Yellow Rainbows Schiedam
  Team - sectie A Jeugd 2  
67,9 C Team The Yellow Rainbows Schiedam
67,1 Team A Melrose Katwijk
65,2 Team 3 ShowTeam Leidschendam Leidschendam
64,1 Team C V.I.O.S. Mijdrecht
63,8 Team C Showgroep Dordrecht Dordrecht
63,3 Team B Angels Katwijk
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
  Team B V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Jeugd 3 Midden  
69,6 Team B Melrose Katwijk
68,9 B Team The Yellow Rainbows Schiedam
  Team - sectie A Junior Basis  
68,8 Team 2 ShowTeam Leidschendam Leidschendam
  Team - sectie A Junior Midden  
69,3 Team V.I.O.S. Mijdrecht
  Team - sectie A Senior Basis  
70,5 A Team Vivace Oude Tonge
  Peloton - Parade Corps Senior Gevorderd  
71,55 A Peloton The Yellow Rainbows Schiedam
 
top