Uitslag Lemmer 9 juni

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 08 juni 2012 23:00

Uitslag majorette/twirlwedstrijd in Lemmer op 9 juni

Jury:  Susanne Rovers en Marie-Christine Nooijen

 


 

  Twirling 1 baton Junior Beginner  
67,5 Anita de Vries Rhythmgirls Oranje Dokkum
66,5 Froukje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
68,9 Simone Heins V.I.O.S. Kootstertille
66,5 Tamara de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
74,1 Anneke Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
71,7 Rhonda van Dam Terra Nova Noordoostpolder
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
67,6 Laura Thomassen Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Duo twirling Senior Beginner  
66,7 Monica de Jong Miranda van der Zwaag DoMuKo Dokkum
65,6 Tine Hoekstra Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
  Super-X-Strut Senior Advance  
82,0 Daisy Jonker Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Basic strut Peewee  
8,6 Helena van Lingen Harmonia De Westereen
8,5 Janneke Visser Harmonia De Westereen
8,3 Liesbeth Zijlstra Harmonia De Westereen
8,0 Marrit Kuipers Euphonia Bakhuizen
7,8 Trudy Jellesma Euphonia Bakhuizen
7,7 Nynke Visser Euphonia Bakhuizen
7,6 Silke Bruinsma Euphonia Bakhuizen
7,5 Marije Mous Euphonia Bakhuizen
7,4 Daniek van der Werf Euphonia Bakhuizen
7,2 Ianthe Sjoerdsma P.C. Majorette Echtenerbrug
7,1 Nynke van der Eems Euphonia Bakhuizen
7,0 Femke Marit Visser Euphonia Bakhuizen
6,9 Elisa Boorsma P.C. Majorette Echtenerbrug
6,9 Jodie Bangma P.C. Majorette Echtenerbrug
6,8 Sanne Laurens Harmonia De Westereen
6,5 Amarens Reitsma P.C. Majorette Echtenerbrug
6,4 Anneke Roest P.C. Majorette Echtenerbrug
6,4 Maud van Leuken Euphonia Bakhuizen
6,3 Jelline Muurling P.C. Majorette Echtenerbrug
6,2 Amarins Oostra P.C. Majorette Echtenerbrug
6,0 Naomi Mous Euphonia Bakhuizen
  Basic strut Juvenile  
8,2 Gerbrich Jellesma Euphonia Bakhuizen
8,1 Tessa Boonstra Euphonia Bakhuizen
8,0 Esther Sytsma Rhythmgirls Oranje Dokkum
7,9 Zwanette Keegstra Harmonia De Westereen
7,7 Kelly Deden Euphonia Bakhuizen
7,6 Romy v.d. Kooi Euphonia Bakhuizen
7,3 Annemarie Everse Euphonia Bakhuizen
7,0 Joke Laurens Harmonia De Westereen
6,9 Nomi Heijl P.C. Majorette Echtenerbrug
6,8 Ilse Dijkstra Euphonia Bakhuizen
  Basic strut Pre-teen  
8,6 Mirjam Ploegstra Euphonia Bakhuizen
8,5 Ambra Rossi Euphonia Bakhuizen
8,2 Daniëlle Zijlstra Rhythmgirls Oranje Dokkum
8,0 Ilse van der Eems Euphonia Bakhuizen
  Small team twirling Junior Beginner  
65,8 Team L2 Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Small team twirling Senior Beginner  
69,1 Team E1 Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
67,1 Marjon Hoving Rhythmgirls Oranje Dokkum
66,6 Iris Hoekstra Rhythmgirls Oranje Dokkum
66,4 Elviera de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,1 Durkje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
62,9 Ilse Toornstra Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
70,9 Danique Abbekerk Flevo Twirling ’94 Flevoland
65,5 Jildou Rickal Rhythmgirls Oranje Dokkum
64,3 Emlynne van Esterik Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
68,5 Femke Smit Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,2 Laura Thomassen Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,8 Tessa Adam Flevo Twirling ’94 Flevoland
65,0 Lindsey Jongman Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
75,9 Daisy Jonker Flevo Twirling ’94 Flevoland
73,3 Mariska v.d. Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
70,4 Stephanie de Velde Harsenhorst Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Large team Pre-teen Beginner  
63,0 Peloton Oranje Bolsward
  Large team Senior Beginner  
62,4 A-Peloton Oranje Bolsward
  Solo - sectie A Jeugd 1  
65,4 Marieke Smit Excelsior Haulerwijk
65,2 Amber van den Blink Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Solo - sectie A Jeugd 2  
63,2 Carmen van Herwaarde Flevo Twirling ’94 Flevoland
63,0 Myrthe Dijkstra CMH Menaldum
62,0 Aline Stoelinga Terra Nova Noordoostpolder
  Samantha Visser Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
70,5 Elviera de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,6 Esther Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
68,3 Nancy Dootjes V.I.O.S. Kootstertille
68,0 Inge van der Heide V.I.O.S. Kootstertille
65,6 Anouk Hoogsteen V.I.O.S. Kootstertille
65,1 Youanda Meek Oranje Bolsward
64,9 Tessa Voorbij Flevo Twirling ’94 Flevoland
64,8 Justina van Lingen Harmonia De Westereen
64,3 Elisa Uitterdijk Harmonia De Westereen
63,5 Kimberley Glastra Flevo Twirling ’94 Flevoland
62,1 Celine van Munster Terra Nova Noordoostpolder
61,4 Marjolein van Munsteren Terra Nova Noordoostpolder
61,0 Lyanna Spek Terra Nova Noordoostpolder
60,6 Aniek van Harten Terra Nova Noordoostpolder
  Solo - sectie A Junior Basis  
70,0 Brenda Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
68,9 Cindy van Boven Flevo Twirling ’94 Flevoland
68,4 Lisanne Santbergen Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,9 Claudia Deelstra Oranje Bolsward
67,8 Manouk v.d. Lei Harmonia De Westereen
67,0 Monica de Jong DoMuKo Dokkum
66,8 Emlynne van Esterik Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,6 Emma van der Werf Oranje Bolsward
66,2 Vera Regeling Oranje Bolsward
63,3 Carey Spek Terra Nova Noordoostpolder
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,3 Tamara de Graaf Flevo Twirling ’94 Flevoland
67,4 Eline van Munsteren Terra Nova Noordoostpolder
67,2 Tine Hoekstra V.I.O.S. Kootstertille
66,9 Esmee Tolsma Oranje Bolsward
66,0 Anja ter Veen P.C. Majorette Echtenerbrug
65,9 Petra Koopman P.C. Majorette Echtenerbrug
65,3 Anita de Jong P.C. Majorette Echtenerbrug
65,2 Sissy van der Veeken Terra Nova Noordoostpolder
65,1 Simone Heins V.I.O.S. Kootstertille
64,3 Mariska ten Wolde Terra Nova Noordoostpolder
64,0 Barbara Fiege Terra Nova Noordoostpolder
  Solo - sectie A Senior Midden  
70,5 Tessa Adam Flevo Twirling ’94 Flevoland
70,2 Miranda v.d. Zwaag DoMuKo Dokkum
70,1 Anneke van der Wal P.C. Majorette Echtenerbrug
  Solo - sectie A Senior Top  
77,7 Mariska v.d. Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
76,4 Sieta de Haas TLM Kollum Kollum
73,4 Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
  Solo - Accessorie Jeugd 2  
65,8 Leonie de Jong DoMuKo Dokkum
61,3 Jaimee van Herwaarde Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Solo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
64,9 Marleen de Vries DoMuKo Dokkum
62,4 Ilse de Graaf CMH Menaldum
  Solo - Accessorie Senior Basis  
68,0 Femke Smit Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Duo - sectie A Jeugd 1  
64,2 Marrit Hoitinga Gea ten Pas Oranje Bolsward
  Duo - sectie A Jeugd 2  
67,1 Marieke Smit Alien de Vegt Concordia Zevenhuizen
66,7 Sibylla Boersma Marije de Bruin Rhythmgirls Oranje Dokkum
66,3 Lisanne Koop Joke v.d. Meer V.I.O.S. Kootstertille
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
66,5 Willianne de Graaf Berber v.d. Meer Harmonia De Westereen
62,6 Sjoelle van de Berg Elisa Stoelinga Terra Nova Noordoostpolder
60,4 Aniek van Harten Céline van Munster Terra Nova Noordoostpolder
  Duo - sectie A Junior Basis  
69,0 Brenda Kamminga Esther Kamminga V.I.O.S. Kootstertille
  Duo - sectie A Junior Midden  
72,7 Danique Abbekerk Stephanie de Velde Harsenhorst Flevo Twirling ’94 Flevoland
70,2 Cindy van Boven Lisanne Santbergen Flevo Twirling ’94 Flevoland
  Duo - sectie A Senior Basis  
66,2 Eline van Munsteren Sissy v.d. Veeken Terra Nova Noordoostpolder
65,8 Susan van den Berg Barbera Fiege Terra Nova Noordoostpolder
65,6 Rianna van der Goot Yvonne Roskam Oranje Bolsward
  Duo - sectie A Senior Midden  
73,9 Tine Hoekstra Harriëtte van Sinderen V.I.O.S. Kootstertille
73,2 Tessa Adam Mariska van der Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
72,0 Lindsey Jongman Femke Smit Flevo Twirling ’94 Flevoland
71,4 Anita de Jong Petra Koopman P.C. Majorette Echtenerbrug
  Duo - Accessorie Jeugd 3 Basis  
64,1 Leonie de Jong Marleen de Vries DoMuKo Dokkum
  Duo - Accessorie Junior Gevorderd  
72,0 Corrie Hofman Leny Hofman DoMuKo Dokkum
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
64,7 Aukje Abma Sandra Postma Rianne Sieperda Oranje Bolsward
64,0 Lisanne Koop Joke v.d. Meer Ayleen v.d. Veen Noah v.d. Veen V.I.O.S. Kootstertille
63,5 Yara Hussein Anna Lootsma Esther van der Veer Marleen van der Veer Oranje Bolsward
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
60,6 Isle Agricola Hiske Kelderhuis Hester Oostra Maaike Oostra P.C. Majorette Echtenerbrug
  Ensemble - Sectie A Junior Basis  
63,2 Susan van den Berg Esmee Bonthuis Barbara Fiege Sylvia Reker Terra Nova Noordoostpolder
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
68,5 Tessa Adam Lindsey Jongman Femke Smit Mariska van der Wal Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,4 Danique Abbekerk Tamara de Graaf Stephanie de Velde Harsenhorst Anja de Vries Flevo Twirling ’94 Flevoland
66,2 Kim Deelstra Esmee Tolsma Emma van der Werf Oranje Bolsward
64,1 Rhonda van Dam Eline van Munsteren Sissy van der Veeken Mariska ten Wolde Terra Nova Noordoostpolder
  Team - sectie A Jeugd 1  
60,8 D Team V.I.O.S. Kootstertille
  Team - sectie A Jeugd 2  
66,6 A-Team Harmonia De Westereen
64,5 C-Team Rhythmgirls Oranje Dokkum
63,8 Team S3 Flevo Twirling ’94 Flevoland
62,4 C-Team CMH Menaldum
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
66,0 B-Team V.I.O.S. Kootstertille
65,7 A-Team Euphonia Bakhuizen
65,5 B-Team Rhythmgirls Oranje Dokkum
64,4 Team A CMH Menaldum
61,6 Team 1 Emmeloord Terra Nova Noordoostpolder
  Team - sectie A Junior Basis  
67,6 Juniorenteam Oranje Bolsward
  Team - sectie A Junior Midden  
69,7 A-Team Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Team - sectie A Senior Basis  
66,1 Selectieteam DoMuKo Dokkum
63,1 Seniorenteam P.C. Majorette Echtenerbrug
61,6 Team 2 P.C. Majorette Echtenerbrug
  Team - sectie A Senior Midden  
71,2 Selectieteam V.I.O.S. Kootstertille
  Team - Accessorie Jeugd 1  
65,1 B-Team Harmonia De Westereen
63,5 Team B Euphonia Bakhuizen
  Team - Accessorie Senior Basis  
66,1 Showteam DoMuKo Dokkum
Laatst aangepast op zaterdag 09 juni 2012 19:03
 
top