Wedstrijdprogramma's

Programma Aalsmeer - Zondag 27 mei

16 mei 2018

Locatie: Bloemhof Aalsmeer, Hornweg 187, Aalsmeer
Start programma: 09.30 uur
Laatst gewijzigd op: 16 mei 2018

L1 Marije Voets L2 Sabina Hoogendijk L3 Marion Ketelaars
  Solo Twirling 1 baton   Solo Twirling 1 baton   Solo Twirling 1 baton
  pre-teen novice   peewee novice   juvenile novice
1 Nienke van Vliet 2 Isa Spanbroek 1 Jasmijn de Graaf
      juvenile beginner    
3 Nina van den Berg 4 Gwenn Brussee 3 Lizzey de Ruiter
  pre-teen beginner       pre-teen intermediate
5 Rianne Kempenaar 6 Romy Koning 5 Fleur Hilgers
      junior novice    
7 Emma Kemper 8 Raimunda Meijer 7 Kirsten Koster
          junior introductie
9 Mayke Dobbe 10 Eveline Keijzer 9 Joy Bremer
      junior beginner    
11 Anouk Bos 12 Rachel Vianen 11 Aimee de Kamper
          senior intermediate
13 Imani Girigorie 14 Femke Ruinard 13 Wendy Hart
15 Laura Coninx 16 Nina Breuren 15 Sabine van Helden
17 Wendy de Graaf 18 Marije Seel 17 Ashley Gerritsen
  junior intermediate        
19 Demi Elstgeest 20 Robin van Wieringen 19 Nancy Dootjes
21 Luna Coninx 22 Puk van der Ende 21 Cynthia Fransen
      senior beginner    
23 Desteney Roos 24 Sonja Vermeulen 23 Kirsten de Ruiter
25 Dynisa Bouwer 26 Ashley de Ruiter 25 Sanne van der Kroef
27 Yanou Bekker 28 Anne Luckfiel 27 Madelief van der Ende
  junior advance        
29 Mireille Bosman 30 Cherelle Kes 29 Yvette Fransen
  senior novice        
31 Larissa Kool 32 Esmeralda Brinkhof 31 Esther Hart
  Solo Twirling 2 baton       Solo Twirling 2 baton
  pre-teen novice       junior beginner
33 Emma Kemper 34 Kelly Goedemans 33 Senna Voermans
  pre-teen beginner        
35 Fleur Hilgers 36 Jolijn Seel 35 Puk van der Ende
      Solo Twirling 2 baton    
      senior intermediate   junior intermediate
37 Anouk Bos 38 Rachelle Gerritsen 37 Demi Elstgeest
  pre-teen intermediate        
39 Kirsten Koster 40 Kirsten de Ruiter 39 Desteney Roos
41 Mayke Dobbe 42 Wendy Hart 41 Yanou Bekker
  senior beginner        
43 Ashley de Ruiter 44 Madelief van der Ende 43 Maureen Brussee
  senior advance       junior advance
45 Daphne van Helden 46 Cynthia Fransen 45 Mireille Bosman
  Duo Twirling    Duo Twirling    Duo Twirling 
  juvenile introductie   senior introductie   pre-teen novice
47 Tessa Klotz & Anouk Evers 48 Esther Hart & Mylene Noordeloos 47 Esther van Vliet & Iris Govaard
  senior beginner   senior intermediate   junior intermediate
49 Rianne Olsthoorn & Femke Ruinard 50 Robin Gleijsteen & Wendy Hart 49 Yanou Bekker & Desteney Roos
  Super-X-Strut       Super-X-Strut
  junior intermediate       pre-teen novice
51 Yanou Bekker 52 Ashley de Ruiter & Kirsten de Ruiter 51 Wendy de Graaf
      Super-X-Strut    
  senior introductie   senior intermediate   pre-teen beginner
53 Robin Gleijsteen 54 Madelief van der Ende 53 Anouk Bos
          senior beginner
55 Danique Arlar 56 Willeke van de Pol 55 Nancy Dootjes
  senior advance        
57 Céline Cheung 58 Daphne van Helden 57 Ashley de Ruiter
  Kids Twirl   Kids Twirl   Kids Twirl
  juvenile    pre-teen    peewee 
59 Teresa Schilling 60 Daphne Ruinard 59 Fien Bax
61 Puck Middelkoop 62 Renée Janmaat 61 Noreen Wei
63 Renske Olieman 64 Naomi Hartensveld 63 Isa Spanbroek
65 Amy Bakker 66 Lianne Piet 65 Roos Kuiper
67 Sabine Zwart 68 Noa Heuzen 67 Nienke van Vliet
69 Maud van Dam     69 Kirsten van den Brink
71 Mandy Wei     71 Zuzanna Gasior
  Solo show Twirl   Small Team twirling   Solo show Twirl
  junior    senior intermediate   senior 
72 Marije Seel 73 Team A De Boomtoppers 74 Moniek Scholte
  Duo Dance Twirl       Duo Dance Twirl
  senior beginner       senior novice
75 Rianne Olsthoorn & Femke Ruinard 76 Team A Vitality 77 Wendy Kruijer & Annoeska van der Meer
  Ensemble Dance Twirl   Duo Dance Twirl   Ensemble Dance Twirl
  juvenile    pre-teen beginner   senior beginner
78 Ensemble D The Moonlight Stars 79 Mayke Dobbe & Rianne Kempenaar 80 Ensemble A De Boomtoppers
  junior beginner        
81 Ensemble C SV Omnia     82 Ensemble A Mavileo
  PAUZE   PAUZE   PAUZE
  Solo Dance Twirl   Solo Dance Twirl   Solo Dance Twirl
  peewee novice   pre-teen beginner   juvenile introductie
83 Isa Spanbroek 84 Laura Coninx 85 Amy Bakker
  juvenile novice       juvenile beginner
86 Renske Olieman 87 Imani Girigorie 88 Romy Koning
89 Jasmijn de Graaf 90 Anouk Bos 91 Fleur van den Hoek
  pre-teen novice       pre-teen intermediate
92 Lianne Piet 93 Meike Volwater 94 Mayke Dobbe
95 Daphne Ruinard 96 Kristel Timmerman 97 Kirsten Koster
          junior advance
98 Marijn van der Geest 99 Nens Könst 100 Mireille Bosman
  junior novice       senior novice
101 Aimee de Kamper 102 Nina van den Berg 103 Liesbeth Hof
      junior introductie    
104 Cynthia van Wijk 105 Charmaine Vogelzang 106 Rianne Olsthoorn
  junior beginner   junior intermediate    
107 Luna Coninx 108 Yanou Bekker 109 Petra Verkruijsen
110 Rachel Vianen 111 Dynisa Bouwer 112 Annoeska van der Meer
          senior beginner
113 Nina Breuren 114 Demi Elstgeest 115 Kelly Goedemans
      senior intermediate    
116 Eveline Keijzer 117 Nancy Dootjes 118 Daniëlle van Klink
119 Senna Voermans 120 Mylene Noordeloos 121 Sonja Vermeulen
122 Desteney Roos 123 Daphne van Helden 124 Anne Luckfiel
125 Enola van Scherpenzeel 126 Kirsten de Ruiter 127 Cherelle Kes
128 Robin van Wieringen 129 Emmaly Bakker 130 Ashley de Ruiter
131 Puk van der Ende 132 Madelief van der Ende 133 Jolijn Seel
134 Femke Ruinard 135 Sanne van der Kroef 136 Ilse Schuijlenburg
  senior introductie        
137 Moniek Scholte 138 Robin Gleijsteen 139 Sabine van Helden
          Small Team Dance Twirl
  senior advance       pre-teen beginner
140 Rachelle Gerritsen 141 Esther Hart 142 Team 1 The Moonlight Stars
      Small Team Dance Twirl    
      juvenile    senior intermediate
143 Willeke van de Pol 144 Small team C De Glazen Stad 145 Team A Vitality
  Large Team   Large Team  
  senior intermediate   juvenile   
146 Large team A De Boomtoppers 147 Juvenile large team Vitality