Wedstrijdprogramma's

Programma Enschede - Zondag 27 mei

16 mei 2018

Locatie: Pathmoshal in Enschede, Veilingstraat 20, 7513 CZ Enschede.
Start programma: 09.30 uur
Laatst gewijzigd op: 16 mei 2018

L1 Susanne van Deursen L2 Nicole Werkman
  SOLO TWIRLING 1 BATON    
  juvenile introductie   peewee beginner
1 Lana van 't End 2 Benthe den Hartog
  pre-teen beginner   pre-teen introductie
3 Wietske Beets 4 Eleonora Vorgers
  pre-teen intermediate   pre-teen novice
5 Bastienne den Hartog 6 Amina Höhler
  junior introductie   junior beginner
7 Esmee Reterink 8 Lisanne Koop
  junior novice    
9 Ymke Welgraven 10 Vivian Haunhorst
11 Carenza van der Meulen 12 Ilse ter Beek
13 Lotte Peters 14 Linnea Korbanka
  junior intermediate    
15 Alysha Munneke 16 Nina Geuke
  senior beginner    
17 Charmene Schouwink 18 Alina Sipma
19 Yvette Pannen 20 Lotte Camphens
      senior introductie
21 Donja Markvoort 22 Aranka Koster
      senior novice
23 Romy Bonnes 24 Manuela Oosterkamp
25 Renske Beets 26 Vera Borren
27 Anouk Hoogsteen 28 Zelda Welgraven
      senior intermediate
29 Durkje Cuperus 30 Froukje Cuperus
31 Iris Hoekstra 32 Nadieh Lohuis
33 Kimberley Vorgers 34 Melène Wanschers
  senior advance    
35 Christiane Hustert 36 Christine Krone
    37 Lena Krone
       
  SOLO TWIRLING 2 BATON    
  junior beginner   pre-teen novice
38 Lotte Camphens 39 Wietske Beets
      pre-teen beginner
40 Vivian Haunhorst 41 Bastienne den Hartog
  senior intermediate   senior beginner
42 Christine Krone 43 Durkje Cuperus
      senior advance
44 Lena Krone 45 Christiane Hustert
       
  DUO TWIRLING    
  pre-teen introductie   juvenile introductie
46 Amina Höhler & 47 Aylin Yazar &
  Karina Kelbach   Viktoria Gossmann
  junior introductie   junior beginner
48 Vivian Haunhorst & 49 Iris Hoekstra &
  Linnea Korbanka   Alina Sipma
  senior beginner    
50 Romy Bonnes &    
  Alysha Munneke    
       
  SUPER-X-STRUT    
      pre-teen novice
    51 Benthe Wonnink
  junior novice    
52 Daniek Wissink 53 Daphne Kleine Koerkamp
      senior novice
54 Lotte Peters 55 Rabea Opladen
  junior intermediate   senior intermediate
56 Linnea Korbanka 57 Nadieh Lohuis
       
  KIDS TWIRL    
  peewee    juvenile 
58 Michela Poddi 59 Kristy Geuke
60 Phaedra Desmet 61 Jorien ter Beek
62 Charissa van der Meer 63 Ailin Meijer
64 Kayleigh de Haan 65 Maartje van Steden
66 Soraya Kleine 67 Daniek Collet
68 Julia Bats 69 Priscilla Vergeest
70 Duygu Gundogan 71 Sofie Rijkeboer
72 Daiwy Bijl 73 Elke van Houten
74 Esmee Pater 75 Noa Keeler
      pre-teen 
    76 Anne Neurink
    77 Sara Alarashi
    78 Melischa Alstede
       
  SMALL TEAM TWIRLING    
  senior beginner    
79 Twirlteam A Concordia Albergen    
80 Twirlteam Rhythmgirls    
       
  DUO DANCE TWIRL    
      pre-teen novice
    81 Lana van 't End &
      Eleonora Vorgers
  juvenile novice   junior novice
82 Benthe den Hartog & 83 Sanne Essenstam &
  Berbel den Hartog   Ymke Welgraven
      senior novice
84 Elke van Houten & 85 Manon Kiers &
  Meike Zonnenberg   Sascha Prakken
  junior beginner    
86 Manon van Aart & 87 Lea Senteler &
  Laura Peereboom   Rabea Opladen
  senior beginner    
88 Anouk Greveling & 89 Renske Beets &
  Anouk Timmerman   Manuela Oosterkamp
       
  ENSEMBLE DANCE TWIRL    
  juvenile    pre-teen beginner
90 Ensemble D Concordia Albergen 91 Ensemble C Rhythmgirls
  senior beginner    
92 Ensemble B N-joy 93 Ensemble C Concordia Albergen
      junior beginner
94 Ensemble A Twirl United 95 Ensemble B Concordia Albergen
       
  PAUZE    
       
       
  SOLO SHOW TWIRL    
  senior     
96 Deveny Trenning    
       
  DUO SHOW TWIRL    
      senior 
    97 Christine Krone &
      Lena Krone
       
  SOLO DANCE TWIRL    
  peewee introductie   juvenile introductie
98 Aylin Yazar 99 Viktoria Gossmann
  peewee novice   juvenile novice
100 Senna Emsbroek 101 Samantha de Vries
102 Berbel den Hartog 103 Romee Vergeest
  juvenile beginner   pre-teen introductie
104 Anne Kienhuis 105 Daphne Kleine Koerkamp
      pre-teen novice
106 Lana van 't End 107 Meike Zonnenberg
  junior introductie    
108 Karina Kelbach 109 Laura Roerdink
110 Fleur Meijer 111 Lieke Westera
  junior novice    
112 Danielle Heidkamp 113 Femke Schlatkamp
114 Daisy Bösing 115 Caitlin van der Meulen
116 Tessa Zonnenberg 117 Benthe Wonnink
118 Sanne Schlatkamp 119 Eleonora Vorgers
  junior intermediate   pre-teen intermediate
120 Linnea Korbanka 121 Bastienne den Hartog
  senior novice   junior beginner
122 Renske Beets 123 Alysha Munneke
124 Vera Borren 125 Esmee Reterink
126 Melanie Eckers 127 Lisanne Koop
128 Donja Markvoort 129 Laura Peereboom
130 Zelda Welgraven 131 Carenza van der Meulen
132 Manon Kiers 133 Sanne Essenstam
  senior beginner    
134 Deveny Trenning 135 Lotte Peters
136 Yvette Pannen 137 Alina Sipma
138 Melène Wanschers 139 Manon van Aart
140 Iris Hoekstra 141 Esmée Timmerman
142 Manuela Oosterkamp 143 Ymke Welgraven
144 Nadieh Lohuis 145 Vivian Haunhorst
      senior intermediate
146 Kimberley Vorgers 147 Anita de Vries
148 Anouk Hoogsteen 149 Lena Krone
150 Charmene Schouwink 151 Froukje Cuperus
      senior advance
152 Romy Bonnes 153 Christiane Hustert
154 Zoe Braakhuis    
       
  SMALL TEAM DANCE TWIRL    
      juvenile 
    155 Danceteam DMBE