Wedstrijdprogramma's

Programma Lelystad - Zaterdag 24 februari

14 februari 2018

Locatie: Sporthal De Koploper, Badweg 21, 8223 PA Lelystad
Start programma: 09.30 uur
Laatst gewijzigd op: 22-2-2018

L1 Marij Voets L2 Gerben van Helden L3 Nicole Werkman
  Twirling 1 Baton   Twirling 1 Baton   Twirling 1 Baton
  Senior Beginner   Junior Novice   Juvenile Beginner
1 Daphne Bras 2 Shirley Koel 1 Iris van Zanten
          Pre-teen Novice
3 Esmee de Vries 4 Minou de Groot 3 Sanne van de Kolk
      Senior Intermediate   Pre-teen Beginner
5 VERVALLEN 6 Cynthia Schuurman 5 Laura Coninx
7 Claudia Maas 8 Linda Veninga 7 Linda Steendam
9 Linda Hagen 10 Sabine van Helden 9 Emma Kemper
          Pre-teen Intermediate
11 Annemiek Wanningen 12 Sjéra Dijkstra 11 Kirsten Koster
          Junior Introductie
13 Suzanne Graansma 14 Michelle van der Meulen 13 Anne Kanis
          Junior Beginner
15 Iris Beumer 16 Romy van Veen 15 Anja Steendam
17 Nikki van Bentum 18 Tessa Adam 17 Marlynn Beunk
19 Lisette Westhuis 20 VERVALLEN 19 Liza Zonnebeld
21 Youri Bras 22 Brendan Blokzijl 21 Roos van de Wiel
23 Janine Muijs 24 Daniëlle Zappeij 23 Marije Kooistra
          Junior Intermediate
25 Sanne van der Kroef 26 Kim van Dijk 25 Laura Bastiaannet
27 Mandy Pepping 28 Charlaine van Wilgenburg 27 Chantal van der Kamp
29 Eilina Sonnema 30 Lieke Overvelde 29 Luna Coninx
31 Lisa Dreves 32 Ilonka Zschöttche 31 Demi Elstgeest
          Senior Novice
33 Yvette Pannen 34 Ashley Gerritsen 33 Zelda Welgraven
35 Fee Wever 36 Sanne van Dijk 35 Vera Borren
           
      Solo Twirling 2 Baton    
      Pre-teen Intermediate    
37 Rosalie van Eden 38 Kirsten Koster 37 Christel Foppen
           
  Solo Twirling 2 Baton       Solo Twirling 2 Baton
  Senior Intermediate   Junior Beginner   Pre-teen Novice
39 Cynthia Schuurman 40 Naomi van Zuylen 39 Emma Kemper
      Junior Intermediate   Senior Beginner
41 Daniëlle Zappeij 42 Demi Elstgeest 41 VERVALLEN
      Senior Introductie    
43 Rachelle Gerritsen 44 Linda Veninga 43 Sanne Kogelman
      Duo Twirling    
      Junior Intermediate    
45 Annemiek Wanningen 46 Laura Bastiaannet &  45 Eilina Sonnema
      Chantal van der Kamp    
  Duo Twirling       Duo Twirling
  Juvenile Beginner   Senior Introductie   Senior Intermediate
47 Iris van Zanten & 48 Nikki van Bentum &  47 VERVALLEN
  Kim Ravenhorst   Celine Manten    
  Senior Beginner        
49 Winnie Elmers 50 Marije Kooistra &  49 Kim van Dijk & 
  Hellenique ter Beek   Deveny Trenning   Sanne van Dijk
           
  Super-X-Strut   Super-X-Strut    
  Senior Intermediate   Senior Beginner    
51 Ilonka Zschöttche 52 Michelle van der Meulen 53 Laura den Braber & 
          Manouk Brink
54 Willeke van de Pol        
           
  Kids Twirl   Kids Twirl   Kids Twirl
  Peewee    Juvenile    Pre-teen 
55 Iris Daeseleer 56 Bente Roelofs 55 Dalaina van Keulen Romo
57 Isa Koel 58 Anouk van Mourik 57 Iris Bosch
    59 Lianne Kroon    
    60 Femke Hoffmans    
    61 Naomi Zeeboer    
    62 Elise van Luunen    
    63 Luciana Charel    
    64 Danee Koel    
    65 Eline Baron    
           
  Ensemble Dance Twirl   Ensemble Dance Twirl   Ensemble Dance Twirl
  Juvenile    Junior Beginner   Senior Beginner
66 Ensemble C Stedelijke Harmonie 67 Ensemble B De Vriendschap 68 Ensemble A Twirlpower
      Senior Intermediate    
69 Ensemble D M.S.N. 70 Ensemble A Evolution 71 Ensemble A2 M.S.N.
           
  Duo Dance Twirl   Duo Dance Twirl   Duo Dance Twirl
  Juvenile Introductie   Juvenile Novice   Pre-teen Novice
72 Femke Hoffmans &  73 Noa van Essen &  74 Esmee Vastenburg & 
  Jedidja van Diemen   Naomi Dirksen   Jasmijn Fox
  Junior Beginner   Senior Beginner   Senior Intermediate
75 Naomi van der Veen & 76 Melissa Blom &  77 Winnie Elmers & 
  Ilsa Verhoek   Sanne van der Kroef   Hellenique ter Beek
           
          Solo Show Twirl
          Juvenile 
78 Julia ter Beek &  79 Daphne Bras & 80 Yassira Barouki
  Eloise Ootjers    Youri Bras    
           
  Solo Show Twirl        
  Pre-teen         
81 Anissa Soussani 82 Jacolien Hoogendoorn &  83 Lily Meijvogel
      Mirjam Plomp    
           
      Solo Dance Twirl    
      Peewee Beginner    
84 Fleur van Egteren 85 Maud Keulers 86 Charlene Keiman
           
  P A U Z E       P A U Z E
  Solo Show Twirl   Solo Dance Twirl   Solo Show Twirl
  Junior    Junior Beginner   Senior 
87 Chantal Verschoor 88 Roos van de Wiel 89 Tessa Adam
90 Amber Riksten 91 Marije Kooistra 92 Manon van Acquoy
93 Rilana van Egteren 94 Eloise Ootjers 95 VERVALLEN
96 VERVALLEN 97 Julia ter Beek 98 Deveny Trenning
           
  Solo Dance Twirl        
  Pre-teen Introductie        
99 Ilsa Verhoek 100 Luna Coninx 101 Femke de Bont
  Pre-teen Intermediate   Senior Beginner    
102 Kirsten Koster 103 Maaike van Essen 104 Elviera de Graaf
           
          Solo Dance Twirl
  Junior Introductie       Juvenile Introductie
105 Nina Breure 106 Daphne Bras 107 Femke Hoffmans
  Junior Novice        
108 VERVALLEN 109 Miranda Bouwman 110 Merle van der Bosch
111 Lotte Troost 112 Claudia Maas 113 Kim Ravenhorst
  Senior Intermediate       Pre-teen Beginner
114 Cynthia Schuurman 115 Suzanne Graansma 116 Laura Coninx
117 Sanne van Dijk 118 Yvette Pannen 119 Naomi Kroon
120 Michelle van der Meulen 121 Lisette Westhuis 122 Melissa Kleinjan
123 Charlaine van Wilgenburg 124 Marjon van Essen 125 Sanne van de Kolk
          Junior Intermediate
126 Kim van Dijk 127 Sabine van Helden 128 Celine Manten
           
          Senior Novice
129 Rachelle Gerritsen 130 Fee Wever 131 Jaqueline Mulder
132 Romy van Veen 133 Youri Bras 134 Vera Borren
135 Lieke Overvelde 136 Michelle van Dijk 137 Denise Mulder
           
  Duo Show Twirl        
  Senior         
138 Femke de Bont &  139 Richelle Pieters 140 Zelda Welgraven
  Lindsay Haneveer        
          Duo Show Twirl
          Juvenile 
141 Melody-Ann Jagersma & 142 Sanne van der Kroef 143 Deborah Posthumus & 
  Laurien Jousma       Hester Henstra
      Senior Advance   Pre-teen 
144 Sabine van Helden &  145 VERVALLEN   Anissa Soussani & 
  Charlaine van Wilgenburg     146 Lily Meijvogel
           
          Small Team Dance Twirl
          Senior Beginner
147 Lisa Dreves &  148 Willeke van de Pol 149 A team Stedelijke Harmonie
  Mandy Pepping        
           
  Small Team Dance Twirl   Large Team   Parade Corps
  Senior Intermediate   Pre-teen Beginner   Senior 
150 Senior Dance Team Oranje IJsselmuiden 151 Large team Oranje IJsselmuiden 152 Senior Paradecorps The Flying Stars
           
  Show Twirl Corps        
  Senior         
153 Showtwirl corps Liberation Lelystad