Wedstrijdprogramma's

Zondag 17 december - Programma NK TWIRL RUNNER-UP

02 december 2017

Programma NK TWIRL RUNNER-UP - Zondag 17 december 2017

Locatie: Pierre de Coubertinlaan 4, 1362 LA Almere
Opening met opmars van de deelnemers en juryleden: 09.15
Start programma: 09:30 uur
Verwachtte eindtijd laatste optreden: 16.10
Laatst bijgewerkt op: 08-12-2017

Bevestigingsbrief NK Twirl Runner-up

 

LANE 1 LANE 2 LANE 3 09.15 opening
  Twirling 1 Baton   Twirling 1 Baton   Twirling 1 Baton 9.30 uur
  junior runner-up   senior runner-up   pre-teen runner-up  
1 Gail Heeren 2 Bibi Klomp 1 Senna Baan  
3 Liske Tjio 4 Gabriëlle Vis 3 Demi Elstgeest  
5 Roos Seppenwoolde 6 Jennifer van der Weerd 5 Desteney Roos  
7 Annefleur Ekstijn 8 Sabine van Helden 7 Alina Sipma  
9 Iris Hoekstra 10 Elviera de Graaf 9 Iekje Nellen  
11 Dione Schoonderwoerd 12 Britt Kwarten 11 Anouk van der Waal  
13 Cecile van der Wielen 14 Kelsey Stok 13 Tessa van Ipenburg  
15 Dilana Groenendijk 16 Amber van Gelder 15 Calleigh Visser  
17 Manon Verbakel 18 Linda Veninga 17 Fleur Hilgers  
19 Elianne van Lohuizen 20 Eva Roggeband 19 Laura Coninx  
21 Marije Kooistra 22 Annemiek Wanningen 21 Lotte Camphens  
23 Yvette Fransen 24 Anne-Marije Hoekstra 23 Jara de Groot  
25 Wendy Teiwes 26 Danielle Verpaalen 25 Fleur van Egteren  
27 Rosa de Vente 28 Froukje Cuperus 27 Emma Lundell  
29 Mandy Nieuwenhuizen 30 Tessa Adam 29 Rianne Kempenaar  
           
  Twirling 2 Baton   twirling 2 baton   Twirling 2 Baton 10.45 uur
  pre-teen runner-up   senior runner-up   junior runner-up  
31 Senna Baan 32 Els van Vugt 31 Dione Schoonderwoerd  
33 Nomi Gratama 34 Eveline Minnee 33 Roos Seppenwoolde  
35 Iekje Nellen 36 Rianne Haverkamp 35 Elvira Oomen  
37 Desteney Roos 38 Cerise Metaal 37 Manon Pap  
39 Demi Elstgeest 40 Astrid Tavares 39 Corina Kroon  
41 Anouk van der Waal 42 Chelsey Provence 41 Alissa de Vries  
43 Mayke Dobbe 44 Eilina Sonnema 43 Lotte Tolenaars  
45 Fleur Hilgers 46 Yentl van der Tol 45 Julia Hollander  
    48 Lisanne van Stiphout 47 Danique van Drunen  
    50 Linda Boom 49 Gail Heeren  
  52 Loes van Mulken 51 Emmaly Bakker  
           
  super X-strut       super X-strut 11.32 uur
  junior runner-up       pre-teen runner-up  
53 Irine Kleiweg 54 Britt Kwarten 53 Iekje Nellen  
55 Dilana Groenendijk 56 Laurien Jousma 55 Calleigh Visser  
57 Joëlla van den Berg 58 Anouk van Asten 57 Lea Andrijevic  
59 Tara van den Raad 60 Jennifer van der Weerd      
            11.53 uur
  Duo Twirling   super X-strut   Duo Twirling  
  junior runner-up   senior runner-up   pre-teen runner-up  
62 Nikola Blok & Catharina Toet 61 Savanna de Pree 62 Emma Lundell & Kimberley Mets  
64 Alicia Tholenaars & Calleigh Visser 63 Michelle van der Meulen 64 Yanou Bekker & Desteney Roos  
          senior runner-up  
66 Marlynn Beunk & Sanne Kogelman 65 Michelle Fijma 66 Soraya Ayaz & Cerise Metaal  
68 Dewi Kandelaars & Liske Tjio 67 Kelly Bettonvil 68 Savanna de Pree & Davy-lee Noordzij  
70 Laura Bastiaannet & Chantal vd Kamp 69 Davy-lee Noordzij 70 Cindy van Boven & Lisanne Santbergen  
72 Ghilaine van Keulen & Cecile vd Wielen 71 Lindsay Hornstra 72 Robin Gleijsteen & Wendy Hart  
74 Lisa Feddema & Julia Hollander 73 Verena Hoogstraten 74 Gabriëlla van Dijk & Iris Timmerman  
    75 Gabriëlle Vis 76 Linda Boom & Heleen Dezijn  
    77 Eva Roggeband 78 Jessica Blankena & Rianne Haverkamp  
    79 Nadieh Lohuis      
    80 Fiona Dorenbos      
    81 Amber de Man     13.00 uur
             
  PAUZE   PAUZE   PAUZE  
  Duo Dancetwirl   Duo Dancetwirl   Duo Dancetwirl 13.45 uur
  pre-teen runner-up   junior runner-up   senior runner-up  
82 Naomi van der Veen & Ilsa Verhoek 83 Jamilla vd Bosch & Mandy Nieuwenhuizen 84 Yolinda Hayma & Corien Joostema  
             
      Solo Dancetwirl      
      peewee runner-up      
85 Kiné Poetoehena & Naomi Tuinstra 86 Lara Ramos Rodrigues 87 Melany Poeste & Kylie Somsen  
      pre-teen runner-up      
88 Mayke Dobbe & Rianne Kempenaar 89 Quinty Nieuwenhuizen 90 Laura den Braber & Manouk Brink  
91 Senna Baan & Anouk van der Waal 92 Puk van der Ende 93 Cindy van Boven & Lisanne Santbergen  
94 Julia ter Beek & Eloise Ootjers 95 Laura Coninx 96 Melissa Blom & Sanne van der Kroef  
  97 Lisanne Oostra 98 Jeanine Homan & Linda Steenhuis  
  99 Imani Girigorie 100 Jacolien Hoogendoorn & Mirjam Plomp  
  101 Demi Veerman 102 Nicole van Duijn & Megan Imanse  
    103 Elise Vollebregt 104 Anita de Vries & Petra van Wieren  
    105 Senna Baan 106 Karlijn van Hoof & Lizzy van Iersel  
             
  Solo Dancetwirl       Solo Dancetwirl  
  senior runner-up       junior runner-up  
107 Chelsey Provence 108 Nikita de Groot 109 Marianka van Aalst  
110 Eilina Sonnema 111 Enola van Scherpenzeel 112 Romy Kruyt  
113 Melody-Ann Jagersma 114 Meike Volwater 115 Liske Tjio  
116 Cindy van Boven 117 Jaomi Krol 118 Julia Jongenelen  
119 Miranda Bouwman 120 Alina Sipma 121 Tara van den Raad  
122 Lizzy van Iersel 123 Desteney Roos 124 Marit v.d. Linden  
125 Eveline Minnee 126 Iekje Nellen 127 Dione Schoonderwoerd  
128 Petra van Wieren     129 Larissa Tolle  
130 Soraya Ayaz   131 Mandy Nieuwenhuizen  
132 Gabriëlle Vis   133 Iris Hoekstra  
134 Stephanie de Velde Harsehorst   135 Rosa de Vente  
136 Daniëlle Verpaalen   137 Irine Kleiweg  
138 Sanne van der Kroef   139 Larissa van Gestel  
140 Nikki van Bentum   141 Cecile van der Wielen  
142 Manouk Brink   143 Yara Jochems 16.10 uur