Wedstrijduitslagen

Uitslag NK TWIRL Runner-up - Zondag 17 december

17 december 2017

  Twirling 1 baton pre-teen runner-up    
1 Demi Elstgeest 3,0 1,0
2 Fleur Hilgers 1,0 2,0
3 Anouk van der Waal 2,0 3,0
4 Senna Baan 4,0 5,0
5 Alina Sipma 13,0 4,0
6 Fleur van Egteren 11,0 6,0
7 Calleigh Visser 9,0 7,0
8 Iekje Nellen 10,0 8,0
9 Emma Lundell 8,0 10,0
10 Desteney Roos 6,0 11,0
11 Jara de Groot 14,0 9,0
12 Lotte Camphens 7,0 13,0
13 Rianne Kempenaar 5,0 15,0
14 Laura Coninx 15,0 12,0
15 Tessa van Ipenburg 12,0 14,0
       
  Twirling 1 baton junior runner-up    
1 Yvette Fransen 1,0 1,0
2 Dilana Groenendijk 5,0 3,0
3 Roos Seppenwoolde 4,0 4,0
4 Liske Tjio 2,0 5,0
5 Marije Kooistra 11,0 2,0
6 Elianne van Lohuizen 7,0 7,0
7 Annefleur Ekstijn 12,0 6,0
8 Gail Heeren 8,0 8,0
9 Rosa de Vente 3,0 12,0
10 Mandy Nieuwenhuizen 10,0 9,0
11 Dione Schoonderwoerd 9,0 11,0
12 Cecile van der Wielen 15,0 10,0
13 Iris Hoekstra 6,0 15,0
14 Manon Verbakel 13,0 13,0
15 Wendy Teiwes 14,0 14,0
       
  Twirling 1 baton senior runner-up    
1 Tessa Adam 2,0 1,0
2 Jennifer van der Weerd 1,0 2,0
3 Froukje Cuperus 10,0 3,0
4 Danielle Verpaalen 6,0 6,0
5 Linda Veninga 14,0 4,0
6 Annemiek Wanningen 8,0 7,0
7 Anne-Marije Hoekstra 7,0 9,0
8 Gabriëlle Vis 5,0 10,0
9 Bibi Klomp 16,0 5,0
10 Elviera de Graaf 4,0 11,0
11 Sabine van Helden 15,0 8,0
12 Eva Roggeband 3,0 15,0
13 Amber van Gelder 11,0 12,0
14 Britt Kwarten 12,0 13,0
15 Kelsey Stok 13,0 14,0
       
  Twirling 2 Baton Pre-teen Runner Up    
1 Iekje Nellen    
2 Desteney Roos    
3 Anouk van der Waal    
4 Fleur Hilgers    
5 Demi Elstgeest    
6 Mayke Dobbe    
7 Senna Baan    
8 Nomi Gratama    
       
  Twirling 2 Baton junior Runner Up    
1 Emmaly Bakker    
2 Alissa de Vries    
3 Elvira Oomen    
4 Dione Schoonderwoerd    
5 Gail Heeren    
6 Julia Hollander    
7 Roos Seppenwoolde    
8 Manon Pap    
9 Corina Kroon    
10 Danique van Drunen    
11 Lotte Tolenaars    
       
  Twirling 2 baton senior runner-up    
1 Anouk van Asten 1,0 2,0
2 Jennifer van der Weerd 5,0 1,0
3 Eveline Minnee 4,0 3,0
4 Els van Vugt 2,0 4,0
5 Astrid Tavares 3,0 6,0
6 Linda Boom 10,0 5,0
7 Laurien Jousma 6,0 10,0
8 Britt Kwarten 15,0 7,0
9 Cerise Metaal 14,0 8,0
10 Yentl van der Tol 12,0 9,0
11 Chelsey Provence 11,0 11,0
12 Loes van Mulken 9,0 12,0
13 Rianne Haverkamp 8,0 13,0
14 Lisanne van Stiphout 7,0 14,0
15 Eilina Sonnema 16,0 15,0
       
  Duo Twirling pre-teen Runner Up    
1 Yanou Bekker & Desteney Roos    
2 Emma Lundell & Kimberley Mets    
       
  Duo Twirling junior Runner Up    
1 Nikola Blok & Catharina Toet    
2 Dewi Kandelaars & Liske Tjio    
3 Lisa Feddema & Julia Hollander    
4 Laura Bastiaannet & Chantal van der Kamp    
5 Ghilaine van Keulen & Cecile van der Wielen    
6 Marlynn Beunk & Sanne Kogelman    
7 Alicia Tholenaars & Calleigh Visser    
       
  Duo Twirling senior Runner Up    
1 Robin Gleijsteen & Wendy Hart    
2 Jessica Blankena & Rianne Haverkamp    
3 Linda Boom & Heleen Dezijn    
4 Cindy van Boven & Lisanne Santbergen    
5 Gabriëlla van Dijk & Iris Timmerman    
6 Savanna de Pree & Davy-lee Noordzij    
7 Soraya Ayaz & Cerise Metaal    
       
  super X-strut Pre-teen Runner-Up    
1 Lea Andrijevic    
2 Calleigh Visser    
3 Iekje Nellen    
       
  super X-strut Junior Runner Up    
1 Tara van den Raad    
2 Joëlla van den Berg    
3 Irine Kleiweg    
4 Dilana Groenendijk    
       
  super X-strut Senior Runner Up    
1 Michelle van der Meulen    
2 Michelle Fijma    
3 Gabriëlle Vis    
4 Nadieh Lohuis    
5 Amber de Man    
6 Savanna de Pree    
7 Verena Hoogstraten    
8 Davy-lee Noordzij    
9 Eva Roggeband    
10 Kelly Bettonvil    
11 Fiona Dorenbos    
12 Lindsay Hornstra    
       
  Solo Dancetwirl Peewee Runner up    
1 Lara Ramos Rodrigues    
       
  Solo dancetwirl pre-teen runner-up    
1 Elise Vollebregt 1,0 1,0
2 Imani Girigorie 5,0 3,0
3 Iekje Nellen 3,0 4,0
4 Lisanne Oostra 8,0 2,0
5 Quinty Nieuwenhuizen 2,0 6,0
6 Nikita de Groot 7,0 7,0
7 Desteney Roos 14,0 5,0
8 Puk van der Ende 12,0 8,0
9 Laura Coninx 11,0 9,0
10 Jaomi Krol 6,0 12,0
11 Enola van Scherpenzeel 10,0 11,0
12 Senna Baan 4,0 15,0
13 Demi Veerman 15,0 10,0
14 Alina Sipma 9,0 13,0
15 Meike Volwater 13,0 14,0
       
  Solo dancetwirl junior runner-up    
1 Marianka van Aalst 4,0 1,0
2 Iris Hoekstra 5,0 4,0
3 Tara van den Raad 12,0 2,0
4 Julia Jongenelen 10,0 3,0
5 Romy Kruyt 6,0 5,0
6 Dione Schoonderwoerd 3,0 8,0
7 Marit v.d. Linden 8,0 6,0
8 Yara Jochems 1,0 11,0
9 Larissa Tolle 13,0 7,0
10 Mandy Nieuwenhuizen 9,0 9,0
11 Larissa van Gestel 7,0 10,0
12 Liske Tjio 2,0 15,0
13 Rosa de Vente 11,0 12,0
14 Cecile van der Wielen 15,0 13,0
15 Irine Kleiweg 14,0 14,0
       
  Solo dancetwirl senior runner-up    
1 Petra van Wieren 1,0 1,0
2 Miranda Bouwman 2,0 4,0
3 Gabriëlle Vis 7,0 2,0
4 Manouk Brink 10,0 3,0
5 Melody-Ann Jagersma 6,0 6,0
6 Soraya Ayaz 4,0 8,0
7 Sanne van der Kroef 5,0 9,0
8 Nikki van Bentum 3,0 10,0
9 Stephanie de Velde Harsehorst 14,0 5,0
10 Daniëlle Verpaalen 12,0 7,0
11 Lizzy van Iersel 8,0 11,0
12 Cindy van Boven 15,0 12,0
13 Eilina Sonnema 13,0 13,0
14 Eveline Minnee 11,0 14,0
15 Chelsey Provence 16,0 15,0
       
  Duo Dancetwirl pre-teen Runner Up    
1 Naomi van der Veen & Ilsa Verhoek    
2 Senna Baan & Anouk van der Waal    
3 Mayke Dobbe & Rianne Kempenaar    
4 Kiné Poetoehena & Naomi Tuinstra    
5 Julia ter Beek & Eloise Ootjers    
       
  Duo Dancetwirl junior Runner Up    
1 Jamilla van den Bosch & Mandy Nieuwenhuizen    
       
  Duo Dancetwirl senior Runner Up    
1 Jeanine Homan & Linda Steenhuis    
2 Karlijn van Hoof & Lizzy van Iersel    
3 Melany Poeste & Kylie Somsen    
4 Anita de Vries & Petra van Wieren    
5 Cindy van Boven & Lisanne Santbergen    
6 Yolinda Hayma & Corien Joostema    
7 Nicole van Duijn & Megan Imanse    
8 Laura den Braber & Manouk Brink    
9 Melissa Blom & Sanne van der Kroef    
10 Jacolien Hoogendoorn & Mirjam Plomp