Wedstrijduitslagen

Uitslag voorronde NK zaterdag 25 november

25 november 2017

de top 15 heeft zich geplaatst voor de volgende ronde

 

 

  Twirling 1 baton pre-teen runner-up
1 Fleur Hilgers The Moonlight Stars
2 Anouk van der Waal Accelerando
3 Demi Elstgeest SV Omnia
4 Senna Baan Accelerando
5 Rianne Kempenaar SV Omnia
6 Desteney Roos Libertatis Primitiae
7 Lotte Camphens Concordia
8 Emma Lundell Spirit
9 Calleigh Visser Liberté
10 Iekje Nellen Surprise
11 Fleur van Egteren Showtwirl Together
12 Tessa van Ipenburg Surprise
13 Alina Sipma Rhythmgirls
14 Jara de Groot Liberté
15 Laura Coninx Vitality
16 Maud Jansen Harmonie Vroomshoop
17 Puk van der Ende Libertatis Primitiae
18 Nomi Gratama Imagination
19 Esmee Veenstra Accelerando
20 Mayke Dobbe SV Omnia
21 Lisanne Oostra Prestige
22 Nikita de Groot Liberté
23 Imani Girigorie Showgroep Xtreme
24 Romy Hartkamp Accelerando
     
  Twirling 1 baton junior runner-up  
1 Yvette Fransen The Moonlight Stars
2 Liske Tjio Imagination
3 Rosa de Vente Volharding
4 Roos Seppenwoolde Twirlmotion
5 Dilana Groenendijk Surprise
6 Iris Hoekstra Rhythmgirls
7 Elianne van Lohuizen Nooit Gedacht
8 Gail Heeren Mobilé
9 Dione Schoonderwoerd Surprise
10 Mandy Nieuwenhuizen Fearless
11 Marije Kooistra F.T.F.
12 Annefleur Ekstijn Liberté
13 Manon Verbakel Imagination
14 Wendy Teiwes Starlight
15 Cecile van der Wielen O&V Nuenen
16 Anja Steendam A.M.D.G.
17 Myrthe Mulders Les Fleurs
18 Alysha Munneke N-joy
19 Leonie Trapman E.M.S.
20 Marlynn Beunk Advendo
21 Julia Jongenelen The Rainbows
22 Nancy van Kooij Surprise
23 Priscilla de Ruiter Fearless
24 Lisanne Koop V.I.O.S.
25 Rachel Vianen SV Omnia
26 Sanne Atmodikromo TOSS
27 Jane Buurlage Unique
28 Luna Coninx Vitality
29 Amber van Liere Libertatis Primitiae
30 Alicia Tholenaars Liberté
31 Kimberley van der Schans TOSS
32 Marianka van Aalst Liberté
33 Judith van der Linden Flevo Twirling '94
34 Nina Geuke Concordia
35 Lotte Tolenaars Starlight
36 Nienke de Weert Eemskapel
37 Tara Slaman Illusion
38 Hanna Vaartjes A.M.D.G.
39 Lindsay Sip Illusion
     
     
  Twirling 1 baton junior intermediate
1 Mandy Smits Surprise
2 Dafne van den Hurk Imagination
3 Jamilla van den Bosch Fearless
4 Inge van der Heide Vivre
5 Sanne van Dijk Oranje
6 Amber van Ooijen Accelerando
7 Jytte de Graaf K.N.A.
8 Dynisa Bouwer Surprise
9 Alissa de Vries Celebration
10 Chantal Verschoor Surprise
11 Larissa Leensvaar Accelerando
12 Nancy Dootjes Release
13 Eva Helmink Celebration
14 Larissa Tolle Imagination
15 Rozanna Tolle Imagination
16 Kimberly van Ruiten The Rainbows
17 Rilana van Egteren Showtwirl Together
18 Maureen Brussee Amazing
19 Dianne Kerkhof Celebration
20 Isabel Vogelezang Oleander
     
     
  Twirling 1 baton senior runner-up  
1 Jennifer van der Weerd Prestige
2 Tessa Adam Liberation
3 Eva Roggeband Imagination
4 Elviera de Graaf Flevo Twirling '94
5 Gabriëlle Vis Liberté
6 Danielle Verpaalen Mobilé
7 Anne-Marije Hoekstra Flevo Twirling '94
8 Annemiek Wanningen Liberation
9 Aurora Koper K.N.A.
10 Froukje Cuperus Rhythmgirls
11 Amber van Gelder Accelerando
12 Britt Kwarten Dedication
13 Kelsey Stok Celebration
14 Linda Veninga Liberation
15 Sabine van Helden The Pink Panthers
16 Bibi Klomp O.B.K.
17 Marije Kok Release
18 Cerise Metaal T.V. Vivace
19 Larissa Risseeuw Liberté
20 Jesse Muijsenberg Younique
21 Laurien Jousma Liberation
22 Eilina Sonnema F.T.F.
23 Joanna van Dijk Maastrichtse Twirling Stars
24 Nadieh Lohuis Concordia
25 Daphne van Esveld Liberté
26 Priscilla de Looze Liberté
27 Nienke Pas Twirlmotion
28 Rianne Haverkamp Twima Lettele
29 Lisanne van Stiphout Imagination
30 Linda Boom Prestige
31 Stephanie de Velde Harsehorst Flevo Twirling '94
32 Melody-Ann Jagersma Liberation
33 Richelle Edens Showgroep Xtreme
34 Lisette Westhuis Advendo
35 Hanneke Franken Flevo Twirling '94
36 Anouk Hoogsteen V.I.O.S.
37 Romy van Veen Liberation
38 Esmeralda Fransen E.M.S.
39 Janine Muijs Excelsior
40 Ellis Bolhuis Excelsior
41 Celine Sweere Amor Musae
42 Lysanne Schoolenberg Liberté
43 Durkje Cuperus Rhythmgirls
44 Lindsay Hornstra Mobilé
45 Ghilaine van Keulen O&V Nuenen
46 Kylie Somsen X-Change
47 Jinke Oostvogel Celebration
48 Sanne van der Kroef Twirlpower
49 Nikki van Bentum Evolution
50 Julia Arnoldussen Imagination
51 Iris Jansen Harmonie Vroomshoop
52 Jolijn Seel The River Girls
53 Britt Bouwman Oleander
54 Marissa Bolhuis Excelsior
55 Amber de Man Libertatis Primitiae
56 Linda Hagen Cadenza
57 Roxanna Remmers Maastrichtse Twirling Stars
58 Cynthia Heikoop E.M.S.
59 Rolina Cleuskens Maastrichtse Twirling Stars
60 Wendy Kleywegt Liberté
61 Anouk van Asten Dedication
62 Nadine Janssen Show- en Twirlteam Soesterberg
63 Valery Kapoen Liberté
64 Bianca Baas Liberté
65 Cherelle Kes De Boomtoppers
66 Romy Bonnes N-joy
67 Deveny Trenning F.T.F.
68 Daniëlle Janssen Show- en Twirlteam Soesterberg
69 Wendy van de Steeg Evolution
70 Sanne Zeeman Illusion
71 Simone Koster Sanadétos
72 Claudia Staal Cadenza
73 Soraya Ayaz T.V. Vivace
     
     
  Twirling 1 baton senior intermediate
1 Emma van Otzel The Rainbows
2 Renske Hartensveld The Rainbows
3 Anne Bierman K.N.A.
4 Esther Kamminga Vivre
5 Baukje de Jong Vivre
6 Madelief van der Ende Libertatis Primitiae
7 Brenda Kamminga Vivre
8 Yvonne Hoogenboom The Moonlight Stars
9 Charissa Geevers Liberté
10 Mandy Stalenhoef The Rainbows
11 Rachelle van Broekhoven The Rainbows
12 Brecht Bootsma Inspiration
13 Michelle Zuidam Spirit
14 Sjéra Dijkstra Liberation
15 Bonita de Ruiter Accelerando
16 Eline Dokter Volharding
17 Cynthia Schuurman Liberation
18 Brenda van der Broek Prins Hendrik
19 Jetske van de Pol Vitality
20 Daniëlle Zappeij Liberation
21 Elvira Ekstijn Liberté
22 Ashley Gerritsen Vitality
23 Kitty van Pelt Spirit
24 Charlaine van Wilgenburg The Pink Panthers
25 Michelle van der Meulen Liberation
26 Fabiënne Boon Liberté
27 Imca Pape Vitality
28 Priscilla van Wees Surprise
29 Sandra Haarbosch The Rainbows
30 Els van Vugt Dedication
31 Harriëtte van Sinderen V.I.O.S.
32 Cynthia Fransen The Moonlight Stars
33 Mandy Velderman Liberation
34 Tamara Verbeek Dedication
35 Elise Tholenaars Liberté
36 Iris Opmeer Accelerando
37 Esther Hart De Boomtoppers
38 Iris van der Ster Liberté
39 Mireille Heemstra Vivre
40 Melanie Ranshuijsen The Yellow Rainbows
41 Lieke Overvelde Cadenza
42 Astrid Tavares Vivre
43 Isabel Floor Illusion
44 Petra van Wieren Rhythmgirls
45 Anouk Cornet Les Fleurettes

 

Twirling 2 baton senior runner-up  
1 Anouk van Asten Dedication
2 Els van Vugt Dedication
3 Astrid Tavares Vivre
4 Eveline Minnee Mavileo
5 Jennifer van der Weerd Prestige
6 Laurien Jousma Liberation
7 Lisanne van Stiphout Imagination
8 Rianne Haverkamp Twima Lettele
9 Loes van Mulken O&V Nuenen
10 Linda Boom Prestige
11 Chelsey Provence Surprise
12 Yentl van der Tol Spirit
13 Aurora Koper K.N.A.
14 Cerise Metaal T.V. Vivace
15 Britt Kwarten Dedication
16 Eilina Sonnema F.T.F.
17 Eva Roggeband Imagination
18 Manon Veldhuis TOSS
     
  Solo dancetwirl pre-teen runner-up  
1 Elise Vollebregt Surprise
2 Quinty Nieuwenhuizen Fearless
3 Iekje Nellen Surprise
4 Senna Baan Accelerando
5 Imani Girigorie Showgroep Xtreme
6 Jaomi Krol Rizado
7 Nikita de Groot Liberté
8 Lisanne Oostra Prestige
9 Alina Sipma Rhythmgirls
10 Enola van Scherpenzeel The Moonlight Stars
11 Laura Coninx Vitality
12 Puk van der Ende Libertatis Primitiae
13 Meike Volwater The Moonlight Stars
14 Desteney Roos Libertatis Primitiae
15 Demi Veerman TOSS
16 Anouk van der Waal Accelerando
17 Noa Breedijk Da Capo
18 Mayke Dobbe SV Omnia
19 Tessa van Ipenburg Surprise
20 Anne Derks Amor Musae
21 Kim Roelofs X-Change
22 Nomi Gratama Imagination
23 Alja Hofman Fearless
24 Naomi Kroon Oranje
     
     
  Solo dancetwirl junior runner-up  
1 Yara Jochems The Rainbows
2 Liske Tjio Imagination
3 Dione Schoonderwoerd Surprise
4 Marianka van Aalst Liberté
5 Iris Hoekstra Rhythmgirls
6 Romy Kruyt Accelerando
7 Larissa van Gestel Rizado
8 Marit v.d. Linden Rizado
9 Mandy Nieuwenhuizen Fearless
10 Julia Jongenelen The Rainbows
11 Rosa de Vente Volharding
12 Tara van den Raad K.N.A.
13 Larissa Tolle Imagination
14 Irine Kleiweg Illusion
15 Cecile van der Wielen O&V Nuenen
16 Chantal Smit Surprise
17 Natasja Bos A.M.D.G.
18 Maaike Eggen Maastrichtse Twirling Stars
19 Luna Coninx Vitality
20 Senna Voermans De Boomtoppers
21 Dione van der Greft Illusion
22 Rachel Vianen SV Omnia
23 Manon Pap Accelerando
24 Ninoska Timmermans Starlight
25 Alysha Munneke N-joy
26 Nienke Witte Les Fleurettes
27 Alicia Tholenaars Liberté
28 Marije Kooistra F.T.F.
29 Annefleur Ekstijn Liberté
30 Nancy van Kooij Surprise
31 Ruby Sanders Maastrichtse Twirling Stars
32 Priscilla de Ruiter Fearless
33 Roos van de Wiel Cadenza
34 Manon Verbakel Imagination
35 Noa Luby Twirlmotion
36 Alice Plakke Fearless
37 Jane Buurlage Unique
38 Anna Mangnoesing TOSS
39 Fleur Rosa Braaksma Release
40 Merel Olsthoorn The Yellow Rainbows
41 Leonie de Jong DoMuKo
     
  Solo dancetwirl junior intermediate  
1 Celine Manten Evolution
2 Kyenne Groenendijk Surprise
3 Julia Hollander The Yellow Rainbows
4 Emmaly Bakker Release
5 Dynisa Bouwer Surprise
6 Larissa Leensvaar Accelerando
7 Jytte de Graaf K.N.A.
8 Chantal Verschoor Surprise
9 Nancy Dootjes Release
10 Dianne Kerkhof Celebration
11 Jamilla van den Bosch Fearless
12 Inge van der Heide Vivre
13 Valerie Beeldsnijder Evolution
14 Dafne van den Hurk Imagination
15 Amber van Ooijen Accelerando
16 Kimberly van Ruiten The Rainbows
17 Lisa Feddema The Yellow Rainbows
     
  Solo dancetwirl senior runner-up  
1 Petra van Wieren Rhythmgirls
2 Miranda Bouwman CMH
3 Nikki van Bentum Evolution
4 Soraya Ayaz T.V. Vivace
5 Sanne van der Kroef Twirlpower
6 Melody-Ann Jagersma Liberation
7 Gabriëlle Vis Liberté
8 Lizzy van Iersel Rizado
9 Aurora Koper K.N.A.
10 Manouk Brink Evolution
11 Eveline Minnee Mavileo
12 Daniëlle Verpaalen Mobilé
13 Eilina Sonnema F.T.F.
14 Stephanie de Velde Harsehorst Flevo Twirling '94
15 Cindy van Boven Flevo Twirling '94
16 Chelsey Provence Surprise
17 Lindsay Hornstra Mobilé
18 Melany Poeste X-Change
19 Lisanne van Stiphout Imagination
20 Simone Didden Showgroep Xtreme
21 Verena Hoogstraten Mavileo
22 Rolina Cleuskens Maastrichtse Twirling Stars
23 Hanneke Franken Flevo Twirling '94
24 Julia Arnoldussen Imagination
25 Daphne van Esveld Liberté
26 Kylie Somsen X-Change
27 Anita Muggen A.M.D.G.
28 Nadieh Lohuis Concordia
29 Annick Vahl A.M.D.G.
30 Robin Gleijsteen De Boomtoppers
31 Tiffany van Bregt Surprise
32 Anouk Hoogsteen V.I.O.S.
33 Romy Bonnes N-joy
34 Yvette Pannen Twirlmotion
35 Wendy van de Steeg Evolution
36 Janienke Mol Fearless
37 Anne-Fleur Fioole Illusion
38 Ghilaine van Keulen O&V Nuenen
39 Gabriëlla van Dijk Show- en Twirlteam Soesterberg
40 Priscilla de Looze Liberté
41 Djarah Kleiweg Illusion
42 Lisanne Santbergen Flevo Twirling '94
43 Mariëlle Kraak Twirlgroep Oldemarkt
44 Joanne Voost Excelsior
45 Sammy Kreuning De Boomtoppers
46 Wendy Kleywegt Liberté
47 Yentl van der Tol Spirit
48 Michelle van Dijk Kunst & Vriendschap
49 Kelly Goedemans Da Capo
50 Riella Cleuskens Maastrichtse Twirling Stars
51 Sharon Edens Showgroep Xtreme
52 Linda Hoogenboom Libertatis Primitiae
53 Iris Timmerman Show- en Twirlteam Soesterberg
54 Denise Roelands Mobilé
55 Karlijn van Hoof Rizado
56 Miranda van der Zwaag DoMuKo
57 Loes van Mulken O&V Nuenen
58 Sylvia Duiveman A.M.D.G.
59 Amber de Man Libertatis Primitiae
60 Maaike Luijendijk Illusion
61 Anita van Leijden Sunshine Eensgezind
62 Deveny Trenning F.T.F.
63 Roxanna Remmers Maastrichtse Twirling Stars
64 Claudia Maas Cadenza
65 Suzanne Graansma F.T.F.
66 Daniëlle Janssen Show- en Twirlteam Soesterberg
67 Lisette Westhuis Advendo
68 Britt Bouwman Oleander
69 Sabine van Helden The Pink Panthers
70 Daphne Bras The Wings
71 Chantal Roorda Release
72 Daniëlle van Klink Mavileo
73 Christel Heukers Diana