Wedstrijdprogramma's

Indeling wedstrijden Q1 2018

05 januari 2018

10/10 = niet geplaatst
10/0 = niet geplaatst omdat inschrijving niet bevestigd is.

56 = geplaatst
Groen = organiseerde vereniging

Alle toekenningen op basis van onderstaand schema zijn verwerkt in het wedstrijd inschrijf systeem.

De wedstrijden van Brielle, Lelystad, Emmeloord, Gramsbergen en Maarssen gaan maandag 8 januari 2018 open voor het verwerken van wijzigingen. 

De wedstrijden van Pijnacker en Noordwijk gaan open op vrijdag 19 januari 2018 voor het verwerken van wijzigingen

Voor vragen over de plaatsingen: wedstrijdsecretariaat@nbta.nl 

Wedstrijd inschrijvingen Q1 2018

  Brielle Lelystad Pijnacker Emmeloord Noordwijk Gramsbergen Maarssen
  18-02-17 24-02-18 4-03-18 17-03-18 18-03-18 24-03-18 25-03-18
               
Accelerando         4    
Advendo   16          
Amazing 6/6 6 31/0   17   26/26
Amor Musae       41/0      
Cadenza   40          
Celebration       91      
CMH   9   6      
Concordia       28      
Concordia   3          
Crescendo       23      
Crescendo   15          
Crescendo-Excelsior           13  
Da Capo     3/0   3/0   55
De Boomtoppers             59
De Vriendschap   6          
Desiree N.N.O. 21            
Dynamix           14  
E.V.C.           27  
Euphonia       10      
Evolution Twirlteam   57         57/57
Excelsior       8      
Excelsior   48         48/48
Excelsior             8
F.T.F.   9          
Fearless       51      
Flevo Twirling '94       78      
Harmonie Vroomshoop       20      
Imagination     63/63       150
Inspiration 11 11          
K.N.A.     2/0   64    
Kunst & Vriendschap   3         3/3
Les Fleurettes 39   21/0        
LiberatiOn   57          
Libertatis Primitiae 204   63        
Liberté 141            
M.S.N.   27   27/27      
Infinity       35      
Mavileo   6     36/36   39
MD Meijel              
Mobilé 28            
Musis Sacrum              
N-joy        50      
Oleander 16            
Oranje       19      
Oranje   40   49/49      
Reflex   14          
Rizado         29/0    
Sempre Crescendo 19            
Show- en Twirlteam Soesterberg             45
Simson             11
Spirit 4   14/14   21   18
Stadtgarde Bocholt 9/9            
Starlight     79   82/82    
Stedelijke Harmonie   27   30/30      
Surprise 20/20   140   11   31
SV Omnia 2000   14 6   9   29/29
Talitha       38      
The Flying Stars   14          
The Moonlight Stars             22
The Pink Panthers   12         29
The Rainbows   4 9   9    
The River Girls             18
The Wings   15   27/27      
The Yellow Rainbows 5           35
TOSS     3/3   39    
TWIRL EQUIPE     190   190    
Twirl United           32  
Twirlgroep Oldemarkt           33  
TwirlPower   20 20/20        
Vitality         105    
Vivre         26   26/26
Volharding       30   33  
Voorne en Putten 12            
X-Change           57