Wedstrijdprogramma's

Programma Emmeloord - Zaterdag 26 mei

16 mei 2018

Locatie: Bosbadhal, Boslaan 28, 8302 AB Emmeloord
Start programma: 09.30 uur
Laatst gewijzigd op: 16 mei 2018

L1 Susanne van Deursen L2 Marion Ketelaars L3 Karin de Jong
  Twirling 1 baton   Twirling 1 baton   Twirling 1 baton
Peewee novice  Juvenile introductie Juvenile novice
1 Roos Westerbroek 2 Jamila van der Veen 1 Demi van Diermen
Junior introductie Preteen novice Preteen beginner
3 Elise Frijters 4 Femke Trouw 3 Marit Penninkhof
Senior beginner
5 Celine Sweere 6 Jelita van Diermen 5 Elvira Westerbroek
Junior beginner Junior novice
7 Gerdine Visscher 8 Evelien Mulder 7 Amber van den Blink
Senior intermediate 
9 Mariëlle Kraak 10 Carmen Smit 9 Kim Spaan
11 Hanneke Franken 12 Anne Kanis 11 Elianne van Lohuizen
Junior intermediate
13 Annemiek van Altena 14 Laura Bastiaannet 13 Kim van Dijk
15 Nienke de Weert 16 Chantal van der Kamp 15 Sanne van Dijk
Senior novice
17 Susanne Moedt 18 Juliet Visscher 17 Elviera de Graaf
  Duo twirling   Twirling 2 baton   Duo twirling
Junior intermediate Senior beginner Senior beginner
19 Laura Bastiaannet & Chantal van der Kamp 20 Elianne van Lohuizen 19 Cindy van Boven & Lisanne Santbergen
  Small team twirling
Senior intermediate  Junior beginner
21 Kim van Dijk & Sanne van Dijk 22 Junior twirlteam Oranje IJsselmuiden 21 Mariëlle Kraak & Gerdine Visscher
  Super X-Strut   Super X-Strut
Junior novice Senior beginner Junior beginner
23 Melissa Zwep 24 Twirl team Oranje IJsselmuiden 23 Rianne Sollie
  Kidstwirl   Kidstwirl   Kidstwirl
Peewee  Juvenile  Preteen 
25 Jill Spanhaak 26 Hannah Aikema 25 Laurie Jochems
27 Priscilla Moes 28 Kaylinn Hellinga 27 Chardely Punter
29 Nicole Ponstein 30 Ryanna Veenstra 29 Milou Rijkens
31 Iris Onnink 32 Renske Oostwold 31 Rebekka Aikema
33 Myrthe de Vries 34 Iris Slagter 33 Laura Onnink
35 Sterre Kist 36 Hannah van Eerde 35 Mathilde van den Berg
37 Elin Klaver 38 Nathalie van den Berg 37 Esmee de Vries
39 Meyte van der Meer 40 Iris de Bruin
41 Elisa Veenstra 42 Lotte van der Linde
44 Williene Voerman
46 Peter Rauwerda
48 Fleur Smit
50 Rianne Bosma
  Duo dance twirl    Duo dance twirl    Duo dance twirl 
Juvenile introductie Juvenile novice Preteen introductie
51 Mirjam Damstra & Elsa Sybrandi 52 Charissa van Gelder & Esmee v.d. Bosch 53 Sanne Brontsema & Danique Ekamper
54 Roxan van Gaden & Layoni Timmermans 55 Liset Feenstra & Raisa Wiersma 56 Tessa Ypma & Alja Koning
Junior introductie Preteen novice
57 Ryanna Veenstra & Rianne Bosma 58 Anouk Rauwerda & Chantal Kootstra 59 Lisanne Kooiker & Liesbeth Lemstra
Preteen beginner Senior beginner
60 Yasmine Niemarkt & Lynn Zijlstra 61 Cindy van Boven & Lisanne Santbergen 62 Lisanne Pilat & Faye Sorby
Junior novice Junior beginner
63 Marlies Pieterse & Esmee Pilat 64 Mariët Goedegebuure & Celine Sweere 65 Naomi van der Veen & Ilsa Verhoek
66 Mandy de Haan & Mariska de Haan 67 Annemiek van Altena & Hanneke Franken 68 Gea ten Pas & Marije Terpstra
Senior novice
69 Deveny Lanen & Lyanna Spek 70 Thirza Holstege & Kim Spaan 71 Eline van Munsteren & Marjolein van Munsteren
  Ensemble dance twirl    Ensemble dance twirl 
Preteen beginner Juvenile 
72 Babette Heukers & Melissa Heukers 73 Ensemble C Amor Musae 74 Ensemble D Oranje Bolsward
  Ensemble dance twirl 
Senior beginner
75 Ensemble A1 Eemskapel 76 Ensemble C Eemskapel 77 Ensemble D Flevo Twirling '94
Junior beginner
78 Ensemble A Diana 79 Ensemble B Oranje Bolsward 80 Ensemble D V.I.O.S.
81 Ensemble A Majorette Corps Vollenhove
  PAUZE   PAUZE   PAUZE
           
  Solo dance twirl    Solo dance twirl    Solo dance twirl 
Juvenile introductie Peewee novice  Peewee beginner
82 Rachel Ubels 83 Roos Westerbroek 84 Charissa van Gelder
Juvenile novice Junior introductie
85 Mirthe Stijf 86 Vienna Ponstein 87 Myrthe den Otter
Preteen novice Junior novice
88 Tessa van Baaden 89 Jasmijn Batelaan 90 Tessa Boonstra
91 Lieke Batelaan 92 Klarissa Kramer 93 Deveny Lanen
94 Kirsten Wiersma 95 Marlies van Netten 96 Evelien Mulder
Preteen introductie
97 Femke Trouw 98 Fenne Postma 99 Babette Heukers
100 Madelon Klomp 101 Rebekka Aikema 102 Rhodé Kers
103 Elvira Westerbroek 104 Kyra Vuist 105 Natascha de Bruin
106 Faye Sorby 107 Amarins Wilts 108 Marlies Pieterse
109 Lisanne Pilat 110 Sanne Bodewits 111 Esmee Pilat
Junior beginner
112 Shannen Ponstein 113 Janet Zuidema 114 Aline Stoelinga
Preteen beginner Senior introductie
115 Yasmine Niemarkt 116 Amber van den Blink 117 Anneke van de Wetering
118 Marit Penninkhof 119 Ilse de Vries 120 Ambra Rossi
Senior beginner
121 Amber Smit 122 Hanneke Franken 123 Ilse Regelink
124 Lynn Zijlstra 125 Christel Heukers 126 Mayke Neppelenbroek
Senior novice
127 Joscelyn van de Wiel 128 Lisanne Santbergen 129 Sjoelle van de Berg
130 Ilsa Verhoek 131 Mariët Goedegebuure 132 Kirsten Lassche
133 Naomi Kroon 134 Celine Sweere 135 Susanne Moedt
136 Lisa ter Harkel 137 Annemiek van Altena 138 Sharon Driessen
Senior intermediate 
139 Elviera de Graaf 140 Geke Franken 141 Sheila Huisman
142 Kim van Dijk 143 Cindy van Boven 144 Charise Hansen
145 Fiona Dorenbos 146 Karin Goedegebuure 147 Juliet Visscher
148 Elianne van Lohuizen 149 Nienke de Weert 150 Melanie Reininga
151 Sanne van Dijk 152 Melissa Heukers 153 Marjolein van Munsteren
  Small team dance twirl    Small team dance twirl 
Preteen beginner Junior beginner
154 Marije Kok 155 A-team Oranje Bolsward 156 B-team Release
  Small team dance twirl 
Juvenile  Senior beginner
157 B Team Euphonia 158 A Team Amor Musae 159 A-Dance-Team V.I.O.S.
160 Jeugdteam dance Flevo Twirling '94 161 Senioren dance team B Flevo Twirling '94 162 D Team Oranje Bolsward
163 C-team Diana 164 Senioren Team Terra Nova 165 B-Team Diana
166 D-Team Diana 167 Team A Twirlgroep Oldemarkt 168 Junioren dance team Flevo Twirling '94
  Large team
Senior intermediate  Preteen beginner
169 Smallteam Jeugd Majofique 170 Senior Dance Team Oranje IJsselmuiden 171 B-team Oranje Bolsward
  Solo show twirl 
Preteen 
172 Team B Twirlgroep Oldemarkt 173 Florianne Franken 174 Large team Oranje IJsselmuiden
  Large team   Solo show twirl 
Senior beginner Junior 
175 Large team Eemskapel 176 Amber Smit 177 Lysanne Ewouds