Wedstrijdprogramma's

Programma Lisse - Zaterdag 26 mei

16 mei 2018

Locatie: Sportcentrum de Waterkanten, Sportlaan 21, 2161 VA LISSE
Start programma: 09.30 uur
Laatst gewijzigd op: 16 mei 2018

L1 Nicole Werkman L2 Marie-Christine Nooijen
  Solo Twirling 1 baton   Solo Twirling 1 baton
  Pre-teen Novice   Juvenile Introductie
1 Renske van den Heuvel 2 Gizem Aday
3 Lieke Siersema 4 Jet Russcher
       
      Juvenile Beginner
5 Nina van den Berg 6 Lily Meijvogel
       
  Pre-teen Introductie    
7 Zerin Yeldrin   Pre-teen Beginner
9 Summer van Vliet 8 Lisa Traa
    10 Lisette Wiebes
       
  Senior Beginner   Junior Introductie
11 Lindsay Sip 12 Noa Breedijk
       
      Junior Beginner
13 Kelly Goedemans 14 Lisa Dekker
15 Daphne Bras 16 Ester van Harten
17 Madelon van Harten 18 Lina Azzihmed
       
      Senior Intermediate
19 Tara Slaman 20 Isabel Floor
21 Youri Bras 22 Brendan Blokzijl
       
      Solo Twirling 2 baton
      Senior Beginner
23 Sanne Zeeman 24 Lindsay Sip
       
  Solo Twirling 2 baton    
  Senior Intermediate    
25 Isabel Floor 26 Madelon van Harten
       
  Duo Twirling   Duo Twirling
  Senior Beginner   Pre-teen Beginner
27 Anne-Fleur Fioole &  28 Nina Seijsener & 
  Maaike Luijendijk   Lisa Traa
       
      Junior Beginner
29 Leanne Houwer & 30 Nina van den Berg &
  Stefanie van der Plas   Noa Breedijk
       
  Senior Intermediate   Petra van Harten & 
31 Isabel Floor &  32 Hanneke Heemskerk
  Dione van der Greft    
       
  Super-X-strut   Super-X-strut
  Senior Intermediate   Senior Beginner
33 Djarah Kleiweg 34 Irine Kleiweg
       
      Solo Show Twirl
      Juvenile 
35 Maaike Luijendijk 36 Cheyenne Griekspoor
37 Anne-Fleur Fioole    
       
  Kids Twirl   Kids Twirl
  Peewee    Juvenile 
39 Esmee Rijkers 40 Rosalie van der Kraats
41 Yeliz Aday 42 Lilia Nieuwland
43 Juliët van Duijn 44 Gizem Aday
45 Shania Barten 46 Cheyenne Meeuwissen
47 Melanie Van de Luyt 48 Nine Vonk
49 Fenna Guijt 50 Nicky Seijsener
51 Isabel van der Plas 52 Tess Grootscholte
53 Lisa de Groot 54 Isabel Scheffers
       
  Pre-teen    
55 Vera de Groot 56 Daphne Timmermans
    58 Sophie Vermeulen
    60 Norah Zwanenburg
    62 Maud Melkert
       
       
  Small Team Twirling   Exhibition Corps
  Junior Beginner   Senior 
63 Groep D Da Capo 64 B-Team Desiree N.N.O.
       
  Ensemble Dance Twirl   Ensemble Dance Twirl
  Juvenile    Senior Beginner
65 Ensemble D Liora 66 Ensemble A Da Capo
67 Ensemble D Da Capo 68 Ensemble A Liora
       
  Duo Dance Twirl   Duo Dance Twirl
  Juvenile Novice   Pre-teen Novice
69 Jayda Opdam &  70 Tess Onderwater & 
  Gwen de Waard   Britt Onderwater
71 Geovanna Schonenberg &  72 Brigitte van der Niet & 
  Samantha Ouwehand   Larissa van der Zwart
73 Cheyenne Griekspoor &  74 Emily Riddle & 
  Mandy Meijvogel   Georgina Riddle
       
  Junior Beginner    
75 Anouk Bader & 76 Tanisha Ouwehand & 
  Femke van Denzen   Mariëlle van Duijn
       
      Senior Beginner
77 Demi van der Plas &  78 Daphne Bras & 
  Priscilla Vooys   Youri Bras
       
  Solo Dance Twirl    
  Juvenile Introductie    
79 Gwen de Waard 80 Irine Kleiweg & 
      Vivien Paulus
  Juvenile Beginner    
81 Jayda Opdam 82 Zoe van Beelen & 
      Sanne Vooys
       
  Pre-teen Introductie   Solo Dance Twirl
83 Mirjam van der Burg   Juvenile Novice
85 Alyssa Kroese 84 Sascha Roest
    86 Shauna Vierbergen
  Pre-teen Novice    
87 Tanisha Ouwehand 88 Eiline Jansen
89 Dewi van Nobelen 90 Sophie Riddle
       
  Pre-teen Intermediate   Junior Introductie
91 Anissa Soussani 92 Nina Seijsener
       
  PAUZE    PAUZE 
  Solo Dance Twirl   Solo Dance Twirl
  Junior Novice   Pre-teen Beginner
93 Sharina Ouwehand   94 Lisette Wiebes
95 Tessa Scheffers 96 Lisa Traa
97 Priscilla Vooys    98 Nina van den Berg
       
  Junior Beginner   Senior Beginner
99 Petra van Harten 100 Djarah Kleiweg
101 Noa Breedijk 102 Kelly Goedemans
103 Lisa Dekker 104 Daphne Bras
       
  Junior Intermediate    
105 Stefanie van der Plas 106 Youri Bras
       
  Senior Novice    
107 Leila Verbeek 108 Anne-Fleur Fioole
109 Fleur van den Berg 110 Nicole van Duijn
111 Joelle Bosma 112 Dione van der Greft
       
  Senior Intermediate    
113 Megan Imanse 114 Vivien Paulus
115 Zoë Dekker 116 Irine Kleiweg
117 Robine Neijssel 118 Maaike Luijendijk
       
  Small Team Dance Twirl    
  Juvenile     
119 C Groep Jeanne d'Arc 120 Demi Vermeer
       
      Small Team Dance Twirl
      Junior Beginner
121 B -team The Wings 122 Groep E Da Capo
123 Groep G Da Capo 124 A-groep Jeanne d'Arc
       
  Large Team    
  Juvenile     
125 Team E Desiree N.N.O. 126 Team B Illusion
       
      Large Team
      Pre-teen Beginner
127 Largeteam Juvenile The Flying Stars 128 Team D Desiree N.N.O.
       
  Senior Beginner    
129 VERVALLEN 130 B-groep Jeanne d'Arc
131 Large team Senior The Flying Stars 132 Groep C Da Capo
       
  Show Twirl Corps   Parade Corps
  Juvenile    Senior 
133 Show twirl corps The Flying Stars 134 C-Team Desiree N.N.O.