Wedstrijdprogramma's

Zaterdag 16 december - Programma NK TWIRL RUNNER-UP

02 december 2017

Programma NK TWIRL RUNNER-UP - Zaterdag 16 december 2017

Locatie: Pierre de Coubertinlaan 4, 1362 LA Almere
Opening met opmars van de deelnemers en juryleden: 09.15
Start programma: 09:30 uur
Verwachtte eindtijd laatste optreden: 16.30
Laatst bijgewerkt op: 08-12-2017

 

 

LANE 1 LANE 2 09.15 uur
  Small team Dance Twirl   Small team Dance Twirl 09.30 uur
  senior runner-up      
1 vervallen      
2 Dance team Cadenza      
3 Dance team B Liberté      
      juvenile runner-up  
4 vervallen 5 Juvenileteam Evolution  
6 A small team dance Excelsior 7 Team B Surprise  
8 Senioren dance team B Flevo Twirling '94 9 Dance Team 3 Spirit  
10 A Team O.B.K. 11 Dance Team E Inspiration  
      pre-teen runner-up  
12 Team senior Showgroep Xtreme 13 B Small team dance Excelsior  
14 Seniorteam Prins Hendrik 15 Smallteam preteen The Flying Stars  
16 Dance Team B Imagination 17 B Team Amor Musae  
18 Greenline Team Advendo 19 Pre-teen dance team Vitality  
20 Senior team E.V.C. 21 Team 1 The Moonlight Stars  
22 Senior Dance team A.M.D.G. 23 B Team Concordia  
24 A-team Release 25 C-Dance team TOSS  
26 Senioren team Volharding 27 Dance team Fearless  
      junior runner-up  
28 Selectie Majofique 29 Team B Dance The Rainbows  
30 Team Maastrichtse Twirling Stars 31 Junior Team Oranje  
         
  Ensemble Dance twirl   Ensemble Dance twirl 11.50 uur
  pre-teen runner-up   senior runner-up  
33 Ensemble C SV Omnia 32 Ensemble A A.M.D.G.  
35 Ensemble C Surprise 34 Ensemble A1 Talitha  
  junior runner-up      
37 Ensemble B Da Capo 36 Ensemble A Rizado  
39 Ensemble B Imagination 38 Ensemble A Les Fleurettes  
41 Ensemble B Vitality 40 Ensemble A Spirit  
    42 Ensemble A Wilhelmina  
    43 Ensemble A O&V Nuenen  
    44 Ensemble A Flevo Twirling '94  
    45 Ensemble A Accelerando  
    46 Ensemble A DoMuKo  
    47 Ensemble A Excelsior  
  PAUZE     12.38 uur
         
  Small team Twirling   Small team Twirling 13.15 uur
  senior runner-up   junior runner-up  
48 Twirlteam Libertatis Primitiae 49 Twirlteam B Liberté  
50 A-team Excelsior 51 Twirl team Fearless  
52 Twirl team Oranje 53 Juniorenteam Evolution  
54 Team C Show- en Twirlteam Soesterberg      
55 Senior twirlteam The Flying Stars      
56 Twirlteam T.V. Vivace      
57 Twirlteam Excelsior      
         
  Large team   Large team 14.15 uur
  juvenile runner-up   senior runner-up  
59 Large Team B Celebration 58 A-Team Excelsior  
61 Largeteam juvenile The Flying Stars 60 Largeteam Flevo Twirling '94  
  pre-teen runner-up      
63 B-Peloton Release 62 Large team Eemskapel  
65 B Large team Oranje 64 Large team A Celebration  
  junior runner-up      
67 Team 2 Starlight 66 Team B Show- en Twirlteam Soesterberg  
69 B-Team Libertatis Primitiae 68 A Large Team Oranje  
71 Team 1 Excelsior 70 Large team A Dedication  
    72 Team A Desiree N.N.O.  
    73 Team A Illusion  
    74 Team B Accelerando  
        16.18 uur
  Pompon      
  Junior       
75 Pomteam junior Prins Hendrik      
76 Team 3 Starlight     16.30 uur