Wedstrijduitslagen

Uitslag NK TWIRL - Zaterdag 13 januari

13 januari 2018

Twirling 1 baton juvenile kampioensklasse        
1 Floor van der Linden 1,0 2,0 5,0
2 Bastienne den Hartog 4,0 1,0 6,0
3 Kimberley Mets 3,0 3,0 9,0
4 Syrin Gremmer 8,0 4,0 16,0
5 Tessa Veenstra 2,0 7,0 16,0
6 Nathalie Kreukniet 7,0 5,0 17,0
7 Abygail Langerveld 5,0 6,0 17,0
8 Danique Hulzenboom 10,0 8,0 26,0
9 Iris van Zanten 6,0 11,0 28,0
10 Kelly Franken 11,0 9,0 29,0
11 Nienke Drent 9,0 10,0 29,0
         
Twirling 1 baton preteen kampioensklasse      
1 Danique Visker 1,0 1,0 3,0
2 Maybel Willemse 2,0 2,0 6,0
3 Roos den Besten 3,0 3,0 9,0
4 Iris Sassen 6,0 4,0 14,0
5 Lynn van der Zanden 4,0 5,0 14,0
6 Lorena Willemse 5,0 7,0 19,0
7 Lea Andrijevic 7,0 8,0 23,0
8 Kirsten Koster 12,0 6,0 24,0
9 Yanou Bekker 9,0 9,0 27,0
10 Chantal van der Kamp 11,0 10,0 31,0
11 Dewi Kandelaars 10,0 11,0 32,0
         
Twirling 1 baton junior kampioensklasse      
1 Jilena Baggerman 1,0 1,0 3,0
2 Demi van Moerkerk 2,0 2,0 6,0
3 Selina Kok 4,0 3,0 10,0
4 Nina Copier 3,0 5,0 13,0
5 Mireille Bosman 6,0 4,0 14,0
6 Daisy Tetteroo 7,0 6,0 19,0
7 Celina Byrne 5,0 7,0 19,0
8 Mandy van Steenpaal 8,0 8,0 24,0
         
Twirling 1 baton senior kampioensklasse      
1 Lindsey Driessen 1,0 1,0 3,0
2 Sabine Mouthaan 2,0 2,0 6,0
3 Naomi van der Drift 4,0 3,0 10,0
4 Leana Reijers 3,0 4,0 11,0
5 Esmee Nauta 5,0 5,0 15,0
6 Deborah van Broekhoven 6,0 7,0 20,0
7 Melissa van Broekhoven 9,0 6,0 21,0
8 Gerda Cuperus 7,0 9,0 25,0
9 Janneke Heijboer 10,0 8,0 26,0
10 Daphne Homan 8,0 10,0 28,0
11 Esmee van der Vliet 11,0 11,0 33,0
         
Twirling 2 baton preteen kampioensklasse      
1 Danique Visker 1,0 1,0 3,0
2 Roos den Besten 2,0 2,0 6,0
3 Anissa Soussani 5,0 3,0 11,0
4 Iris Sassen 3,0 4,0 11,0
5 Lorena Willemse 6,0 5,0 16,0
6 Kirsten Koster 4,0 6,0 16,0
7 Yanou Bekker 7,0 7,0 21,0
         
Twirling 2 baton Junior Intermediate      
1 Chantal Verschoor      
2 Mandy van Steenpaal      
3 Amber van Ooijen      
4 Dafne van den Hurk      
5 Maureen Brussee      
6 Larissa Leensvaar      
7 Dilana Groenendijk      
         
Twirling 2 baton junior kampioensklasse      
1 Jilena Baggerman 1,0 1,0 3,0
2 Celina Byrne 2,0 2,0 6,0
3 Selina Kok 3,0 3,0 9,0
4 Daisy Tetteroo 5,0 4,0 13,0
5 Mireille Bosman 4,0 5,0 14,0
         
Twirling 2 baton senior intermediate      
1 Michelle Fijma 5,0 1,0 7,0
2 Cynthia Broeders 1,0 3,0 7,0
3 Brenda Kamminga 4,0 2,0 8,0
4 Madelief van der Ende 6,0 4,0 14,0
5 Yvonne Hoogenboom 2,0 6,0 14,0
6 Romy Laterveer 7,0 5,0 17,0
7 Chantal Bor 3,0 9,0 21,0
8 Janneke Heijboer 9,0 7,0 23,0
9 Charissa Geevers 12,0 8,0 28,0
10 Rachelle Gerritsen 11,0 10,0 31,0
11 Kirsten de Ruiter 10,0 12,0 34,0
12 Daniëlle Zappeij 8,0 13,0 34,0
13 Cynthia Schuurman 13,0 11,0 35,0
14 Mandy Velderman 15,0 14,0 43,0
15 Samantha Heijndijk 14,0 15,0 44,0
         
Twirling 2 baton senior kampioensklasse      
1 Sabine Mouthaan 1,0 1,0 3,0
2 Deborah van Broekhoven 2,0 2,0 6,0
3 Sharon Goossens 4,0 3,0 10,0
4 Daphne Homan 3,0 4,0 11,0
         
Duo Twirling juvenile kampioensklasse      
1 Iris van Zanten & Kim Ravenhorst 2,0 1,0 4,0
         
Duo Twirling Junior Intermediate      
1 Valerie Beeldsnijder & Celine Manten      
2 Eva Helmink & Dianne Kerkhof      
3 Larissa Tolle & Rozanna Tolle      
         
Duo Twirling junior kampioensklasse      
1 Demi van Moerkerk & Danique Visker 1,0 1,0 3,0
2 Selina Kok & Daisy Tetteroo 2,0 2,0 6,0
         
Duo Twirling Senior Intermediate      
1 Kyenne Groenendijk & Lindsey Groenendijk      
2 Cynthia Broeders & Renske Hartensveld      
3 Jetske van de Pol & Willeke van de Pol      
4 Melissa van Broekhoven & Mandy Stalenhoef      
5 Iris Opmeer & Desirée de Ruiter      
6 Dafne van den Hurk & Esmee van der Vliet      
7 Rebecca Bouman & Priscilla van Wees      
         
Duo Twirling senior kampioensklasse      
1 Sanne Copier & Naomi van der Drift 3,0 1,0 5,0
2 Lindsey Driessen & Sabine Mouthaan 1,0 2,0 5,0
3 Evy Reijers & Leana Reijers 2,0 3,0 8,0
         
Super-X-Strut preteen kampioensklasse      
1 Maybel Willemse 1,0 1,0 3,0
2 Lynn van der Zanden 3,0 2,0 7,0
3 Roos den Besten 2,0 4,0 10,0
4 Iris Westerveld 5,0 3,0 11,0
5 Iris Sassen 4,0 5,0 14,0
6 Lorena Willemse 6,0 6,0 18,0
7 Elise Vollebregt 7,0 7,0 21,0
8 Yanou Bekker 8,0 8,0 24,0
         
Super-X-Strut Junior Intermediate      
1 Isabel Vogelezang      
2 Julia Jongenelen      
         
Super-X-Strut junior kampioensklasse      
1 Demi van Moerkerk 1,0 1,0 3,0
2 Jilena Baggerman 2,0 2,0 6,0
3 Kyenne Groenendijk 4,0 3,0 10,0
4 Mandy Smits 3,0 4,0 11,0
         
Super-X-Strut senior intermediate      
1 Nikkie van der Luit 1,0 4,0 9,0
2 Melissa van der Veldt 6,0 2,0 10,0
3 Céline Cheung 4,0 3,0 10,0
4 Romy Kellevink 3,0 5,0 13,0
5 Willeke van de Pol 2,0 7,0 16,0
6 Amber Engel 15,0 1,0 17,0
7 Priscilla van Wees 8,0 6,0 20,0
8 Madelief van der Ende 9,0 8,0 25,0
9 Esmee van der Vliet 7,0 9,0 25,0
10 Baukje de Jong 10,0 10,0 30,0
11 Charissa Geevers 5,0 13,0 31,0
12 Lysanne Schoolenberg 11,0 11,0 33,0
13 Apolline Diepenhorst 13,0 12,0 37,0
14 Michelle Zuidam 14,0 14,0 42,0
15 Nikita de Looze 12,0 15,0 42,0
         
Super-X-Strut senior kampioensklasse      
1 Melody Meijer 1,0 1,0 3,0
2 Naomi van der Drift 2,0 2,0 6,0
3 Leana Reijers 4,0 3,0 10,0
4 Lindsey Groenendijk 3,0 4,0 11,0
5 Daphne Homan 6,0 5,0 16,0
6 Fabiënne Boon 5,0 6,0 17,0
7 Mariska Prins 8,0 7,0 22,0
8 Renske Hartensveld 7,0 9,0 25,0
9 Jamila Robbeson 10,0 8,0 26,0
10 Janneke Heijboer 9,0 10,0 29,0
         
Solo Dancetwirl juvenile kampioensklasse      
1 Bastienne den Hartog 3,0 1,0 5,0
2 Floor van der Linden 1,0 2,0 5,0
3 Kimberley Mets 2,0 4,0 10,0
4 Syrin Gremmer 9,0 3,0 15,0
5 Abygail Langerveld 6,0 6,0 18,0
6 Veronique Lemmen 5,0 7,0 19,0
7 Tessa Veenstra 4,0 8,0 20,0
8 Danique Hulzenboom 14,0 5,0 24,0
9 Nens Könst 10,0 10,0 30,0
10 Nienke Drent 13,0 9,0 31,0
11 Nine Hoogink 7,0 12,0 31,0
12 Lisette Wiebes 15,0 11,0 37,0
13 Britt de Groot 11,0 13,0 37,0
14 Iris van Zanten 12,0 14,0 40,0
         
Solo Dancetwirl preteen kampioensklasse      
1 Danique Visker 2,0 1,0 4,0
2 Maybel Willemse 1,0 2,0 5,0
3 Lynn van der Zanden 3,0 3,0 9,0
4 Lorena Willemse 4,0 4,0 12,0
5 Roos den Besten 6,0 5,0 16,0
6 Iris Sassen 5,0 7,0 19,0
7 Lea Andrijevic 8,0 6,0 20,0
8 Anissa Soussani 7,0 8,0 23,0
9 Fleur Hilgers 10,0 9,0 28,0
10 Kirsten Koster 9,0 10,0 29,0
11 Demi Elstgeest 11,0 11,0 33,0
12 Iris Westerveld 12,0 12,0 36,0
13 Fleur Olsthoorn 14,0 13,0 40,0
14 Dewi Kandelaars 15,0 14,0 43,0
15 Yanou Bekker 13,0 15,0 43,0
         
Solo dancetwirl junior intermediate      
1 Kyenne Groenendijk 2,0 2,0 6,0
2 Jytte de Graaf 7,0 1,0 9,0
3 Celine Manten 1,0 7,0 15,0
4 Nancy Dootjes 9,0 5,0 19,0
5 Dafne van den Hurk 14,0 3,0 20,0
6 Valerie Beeldsnijder 13,0 4,0 21,0
7 Julia Hollander 3,0 10,0 23,0
8 Inge van der Heide 12,0 6,0 24,0
9 Dianne Kerkhof 10,0 8,0 26,0
10 Chantal Verschoor 8,0 9,0 26,0
11 Dynisa Bouwer 5,0 11,0 27,0
12 Larissa Leensvaar 6,0 14,0 34,0
13 Emmaly Bakker 4,0 15,0 34,0
14 Jamilla van den Bosch 11,0 13,0 37,0
15 Amber van Ooijen 15,0 12,0 39,0
         
Solo Dancetwirl junior kampioensklasse      
1 Jilena Baggerman 1,0 1,0 3,0
2 Demi van Moerkerk 3,0 2,0 7,0
3 Nina Copier 2,0 3,0 8,0
4 Selina Kok 4,0 4,0 12,0
5 Mireille Bosman 5,0 5,0 15,0
6 Celina Byrne 6,0 6,0 18,0
7 Daisy Tetteroo 7,0 7,0 21,0
8 Mandy Smits 8,0 8,0 24,0
9 Mandy van Steenpaal 9,0 9,0 27,0
         
Solo Dancetwirl senior intermediate      
1 Romy Kellevink 1,0 2,0 5,0
2 Sandra Haarbosch 6,0 1,0 8,0
3 Mandy Stalenhoef 2,0 5,0 12,0
4 Esther Kamminga 4,0 6,0 16,0
5 Imca Pape 12,0 3,0 18,0
6 Mireille Heemstra 5,0 7,0 19,0
7 Yvonne Hoogenboom 15,0 4,0 23,0
8 Renske Hartensveld 3,0 11,0 25,0
9 Sjéra Dijkstra 13,0 8,0 29,0
10 Nadine de Wit 11,0 9,0 29,0
11 Daphne van Helden 10,0 10,0 30,0
12 Cynthia Schuurman 8,0 12,0 32,0
13 Céline Cheung 7,0 13,0 33,0
14 Madelief van der Ende 9,0 14,0 37,0
15 Lieke Overvelde 14,0 15,0 44,0
         
Solo Danctwirl senior kampioensklasse      
1 Sabine Mouthaan 1,0 2,0 5,0
2 Naomi van der Drift 4,0 1,0 6,0
3 Melody Meijer 2,0 3,0 8,0
4 Esmee Nauta 5,0 4,0 13,0
5 Lindsey Driessen 7,0 5,0 17,0
6 Evy Reijers 3,0 7,0 17,0
7 Daphne Homan 6,0 8,0 22,0
8 Deborah van Broekhoven 11,0 6,0 23,0
9 Gerda Cuperus 8,0 10,0 28,0
10 Melissa van Broekhoven 10,0 11,0 32,0
11 Mariska Prins 15,0 9,0 33,0
12 Willeke van de Pol 13,0 12,0 37,0
13 Cynthia Broeders 9,0 14,0 37,0
14 Jamila Robbeson 12,0 13,0 38,0
15 Jetske van de Pol 14,0 15,0 44,0
         
Duo dance twirl Junior Intermediate      
1 Valerie Beeldsnijder & Celine Manten      
         
Duo dance twirl Senior Intermediate      
1 Dafne van den Hurk & Esmee van der Vliet      
2 Michelle v.d. Meulen & Cynthia Schuurman      
3 Kelly Bettonvil & Jinke Oostvogel      
4 Stephanie de Velde Harsehorst & Mariska van der Wal      
5 Iris Opmeer & Desirée de Ruiter      
         
Ensemble dance twirl Junior Intermediate      
1 Ensemble B Celebration      
2 Ensemble B The Yellow Rainbows      
         
Ensemble dance twirl Senior Intermediate      
1 Ensemble A Evolution      
         
Smallteam twirling Junior Kampioensklasse      
1 Junior Twirlteam K.N.A. WK    
2 Twirl team B Inspiration      
3 Team H Surprise      
4 Team B Twirl The Rainbows      
         
Smallteam Dancetwirl Senior Kampioensklasse      
1 Dance team A Inspiration WK    
2 Team A Vitality      
3 Dance team A The Rainbows      
4 Showteam Release      
5 Dance team A Liberté      
6 Small team The Yellow Rainbows      
7 A-Danceteam TOSS      
8 Senior Dance Team Oranje      
9 Team A Accelerando      
10 Senior dance team T.V. Vivace      
         
Pomponteam Senior Kampioensklasse      
1 Pomteam Synergy WK