Uitslag Dedemsvaart 23 jun

PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 22 juni 2012 23:00

Uitslag van de wedstrijd in Dedemsvaart op 23 juni

Jury: Angelique Hees en Simone Soussani

 


 

  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
62,3 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
65,4 Nicole Hofman De Vecht Terwolde
61,3 Sankavi Seevaratnam Infinity Elburg
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
73,3 Kim Spaan Excelsior Oostendorp
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
69,4 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
68,4 Kim van Eeten Infinity Elburg
67,7 Sanne Droste De Tukkers Losser
67,1 Janieke Stuifzand De Vecht Terwolde
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
75,6 Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
75,0 Esmee Nauta TLM Kollum Kollum
74,2 Rianne van Wieren TLM Kollum Kollum
73,3 Alien Bril Ambition Kampen/Zwolle
73,3 Richard Spaan Infinity Elburg
71,1 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
69,1 Melissa Somsen Talitha Slagharen
68,2 Elise Spijker Talitha Slagharen
66,7 Linda Hagen De Vecht Terwolde
66,6 Anita Pater Infinity Elburg
66,6 Rosanne Benjamins Talitha Slagharen
64,5 Henriëtte van Wezep K.M.D. Elburg
63,8 Margriet Mulder-v.d. Kamp Infinity Elburg
63,0 Maureen Bultman Ambition Kampen/Zwolle
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
75,0 Corina Spaan Infinity Elburg
73,0 Mirjam Dijkhuis De Vecht Terwolde
71,4 Daniëlle Vlieger Ambition Kampen/Zwolle
70,9 Mandy Velderman De Vecht Terwolde
70,2 Emily Magré Infinity Elburg
68,2 Carola Sterling De Vecht Terwolde
  Twirling 1 baton Senior Advance  
86,1 Nicole Werkman Vivre Groningen
82,1 Jacqueline Overmars De Vecht Terwolde
  Twirling 2 baton Senior Beginner  
64,0 Linda Hagen De Vecht Terwolde
  Duo twirling Junior Beginner  
64,8 Daniëlle Scholten Kylie Somsen Talitha Slagharen
61,9 Janita Luimstra Esmee Nauta TLM Kollum Kollum
  Duo twirling Senior Beginner  
61,4 Rianne Menting Willeke Menting De Vecht Terwolde
  Duo twirling Senior Intermediate  
73,1 Jacqueline Overmars Mandy Velderman De Vecht Terwolde
70,0 Henrieke Nagelhout Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
65,3 Nadia Zoet Harmonie Nunspeet
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
75,0 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
  Basic strut Juvenile  
8,2 Odette de Bruin Harmonie Nunspeet
  Small team twirling Senior Beginner  
67,0 Twirlteam 1 Talitha Slagharen
66,3 Twirlteam De Vecht Terwolde
63,5 Twirlteam 2 Talitha Slagharen
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
66,3 Alja Hofman Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
67,0 Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
66,7 Alice Plakke Harmonie Nunspeet
65,5 Priscilla de Ruiter Harmonie Nunspeet
65,3 Eline Evertsen Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
70,0 Nicole Hofman De Vecht Terwolde
69,1 Iris Hoekstra Rhythmgirls Oranje Dokkum
66,6 Fabiënne Bultman Ambition Kampen/Zwolle
66,3 Durkje Cuperus Rhythmgirls Oranje Dokkum
64,8 Nadia Zoet Harmonie Nunspeet
64,7 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
64,7 Shanna van Putten Harmonie Nunspeet
64,6 Desiree de Ruiter Harmonie Nunspeet
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
72,5 Rianne van Wieren TLM Kollum Kollum
68,6 Anita de Vries Rhythmgirls Oranje Dokkum
65,1 Kylie Somsen Talitha Slagharen
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
73,5 Melissa van der Veldt K.M.D. Elburg
73,3 Richard Spaan Infinity Elburg
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
72,1 Mariska v.d. Schootbrugge K.M.D. Elburg
69,1 Maaike Scheper V.E.K. Rijssen
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
76,6 Daniëlle Vlieger Ambition Kampen/Zwolle
75,0 Mandy Velderman De Vecht Terwolde
73,6 Mirjam Dijkhuis De Vecht Terwolde
72,6 Henrieke Nagelhout K.M.D. Elburg
  Rhythmic twirl Senior Advance  
80,3 Jacqueline Overmars De Vecht Terwolde
  Solo - sectie A Jeugd 1  
67,2 Quinty Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
65,8 Amy Hagemeijer Talitha Slagharen
  Solo - sectie A Jeugd 2  
68,5 Julia den Ouden Nooit Gedacht Windesheim
66,4 Marije Kooistra TLM Kollum Kollum
65,2 Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
64,2 Anouk Krops Nooit Gedacht Windesheim
63,7 Gabriëlle Weeren Concordia Elburg
  Solo - sectie A Jeugd 3 Basis  
69,1 Eilina Sonnema TLM Kollum Kollum
69,0 Sankavi Seevaratnam Infinity Elburg
68,1 Thirza Holstege Excelsior Oostendorp
67,7 Mandy Nieuwenhuizen Harmonie Nunspeet
65,7 Melissa Ringnalda Concordia Elburg
65,6 Daphne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
65,6 Ilona van Dieren Concordia Elburg
65,4 Joyce Meijberg Nooit Gedacht Windesheim
64,8 Bianca Welink Prins Willem-Alexander Zwolle
64,8 Joyce Bos K.M.D. Elburg
63,5 Savannah Grolleman Nooit Gedacht Windesheim
  Solo - sectie A Jeugd 3 Midden  
75,0 Kim Spaan Excelsior Oostendorp
  Solo - sectie A Junior Basis  
69,6 Janieke Stuifzand De Vecht Terwolde
69,2 Willeke Menting De Vecht Terwolde
69,0 Joke van Dorp Harmonie Nunspeet
66,6 Eline Witteveen Infinity Elburg
65,8 Mariëlle Spijker Talitha Slagharen
  Solo - sectie A Junior Midden  
76,6 Nienke Pas V.E.K. Rijssen
76,5 Esmee Nauta TLM Kollum Kollum
74,6 Sanne Droste De Tukkers Losser
74,0 Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
71,4 Kim van Eeten Infinity Elburg
  Solo - sectie A Junior Top  
78,3 Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
  Solo - sectie A Senior Basis  
68,0 Rianne Menting De Vecht Terwolde
67,6 Melissa Somsen Talitha Slagharen
66,2 Elise Spijker Talitha Slagharen
65,5 Suzan Hafkamp De Vecht Terwolde
65,3 Margriet Mulder-v.d. Kamp Infinity Elburg
63,8 Mariëlle Hofmeijer Concordia Elburg
62,0 Lisanne van Ravenhorst Nooit Gedacht Windesheim
  Solo - sectie A Senior Midden  
71,8 Emily Magré Infinity Elburg
71,2 Carola Sterling De Vecht Terwolde
70,8 Anita Pater Infinity Elburg
70,5 Rosanne Benjamins Talitha Slagharen
70,1 Linda Hagen De Vecht Terwolde
  Solo - sectie A Senior Top  
79,6 Ilse Reekers Harmonie Nunspeet
77,0 Corina Spaan Infinity Elburg
76,6 Sjéra Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
  Solo - Accessorie Junior Basis  
63,6 Wendy Welink Prins Willem-Alexander Zwolle
  Duo - sectie A Jeugd 1  
62,8 Anouk Doornewaard Marit Doornewaard Concordia Elburg
  Duo - sectie A Jeugd 2  
67,0 Ilza Dokter Lucinda Hengeveld Concordia Elburg
64,9 Alice Plakke Sharon Plakke Harmonie Nunspeet
64,1 Anne Knol Sanne van Pijkeren Concordia Elburg
  Duo - sectie A Jeugd 3 Basis  
64,0 Ilona van Dieren Melissa Ringnalda Concordia Elburg
62,3 Joyce Meijberg Julia den Ouden Nooit Gedacht Windesheim
62,1 Marije Kooistra Eilina Sonnema TLM Kollum Kollum
61,8 Ilse Hoorn Tirsa van der Ouw Crescendo Ruinen
  Duo - sectie A Jeugd 3 Midden  
72,4 Thirza Holstege Kim Spaan Excelsior Oostendorp
70,0 Durkje Cuperus Iris Hoekstra Rhythmgirls Oranje Dokkum
  Duo - sectie A Junior Basis  
72,2 Joke van Dorp Angelique de Ruiter Harmonie Nunspeet
63,5 Danique van den Bosch Janienke Mol Harmonie Nunspeet
62,8 Marissa Scheffer Kim Teggelove Prins Willem-Alexander Zwolle
61,8 Kim van Eeten Daphne van der Lee Infinity Elburg
  Duo - sectie A Senior Basis  
65,6 Manon v.d. Kemp Carmen Stoffers Talitha Slagharen
65,4 Marlieke Oosterink Lisanne van Ravenhorst Nooit Gedacht Windesheim
  Duo - sectie A Senior Midden  
71,1 Celine Dijkstra Sjéra Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
  Ensemble - Sectie A Jeugd 2  
68,4 Anouk Krops Joyce Meijberg Julia den Ouden Marianne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
  Ensemble - Sectie A Jeugd 3 Basis  
69,0 Thirza Holstege Angela Mulder Kim Spaan Excelsior Oostendorp
64,8 Savannah Grolleman Ivana Krops Daphne Roelofs Nooit Gedacht Windesheim
62,6 Marissa Scheffer Kim Teggelove Bianca Welink Wendy Welink Prins Willem-Alexander Zwolle
  Ensemble - Sectie A Junior Midden  
71,2 Rianne Menting Willeke Menting Lieke Overvelde De Vecht Terwolde
  Ensemble - Sectie A Senior Basis  
69,4 Iris Beumer Celine Dijkstra Sjera Dijkstra Prins Willem-Alexander Zwolle
  Ensemble - Sectie A Senior Midden  
70,1 Marissa Benjamins Rosanne Benjamins Melissa Somsen Elise Spijker Talitha Slagharen
  Ensemble - Accessorie Jeugd 3 Basis  
64,6 Fréderique Flinkert Ilse Hoorn Mellanie Runhart Crescendo Ruinen
  Team - sectie A Jeugd 1  
65,8 Jeugdteam Concordia Elburg
62,8 D Team Talitha Slagharen
  Team - sectie A Jeugd 2  
63,5 C-Team Crescendo Ruinen
60,4 D- Team Jubal Dedemsvaart
  Team - sectie A Jeugd 3 Basis  
62,7 C Team TLM Kollum Kollum
61,9 Team C Jubal Dedemsvaart
  Team - sectie A Junior Basis  
70,1 Selectieteam Infinity Elburg
66,2 C Team Talitha Slagharen
  Team - sectie A Senior Basis  
64,0 Team A Revenge Overdinkel
63,9 B Team Talitha Slagharen
61,8 Team B Jubal Dedemsvaart
60,6 Team A Jubal Dedemsvaart
  Team - sectie A Senior Midden  
70,6 B-Team De Vecht Terwolde
Laatst aangepast op zaterdag 23 juni 2012 21:58
 
top