Uitslag Pijnacker 10 jun

PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 09 juni 2012 23:00

Uitslag van de twirlwedstrijd in Pijnacker op 10 juni

Juryleden: Sabina Hoogendijk - Marion Ketelaars - Marij Voets

 


 

  Twirling 1 baton Peewee Beginner  
65,5 Isabel van der Drift SV Omnia Aalsmeer
  Twirling 1 baton Juvenile Beginner  
68,4 Chantal Verschoor Liberté Barendrecht
66,6 Mireille Bosman Arti Langeraar
66,2 Rachel Vianen SV Omnia Aalsmeer
63,8 Chantal Smit Surprise Pijnacker
63,6 Yvanka Wulving SV Omnia Aalsmeer
  Twirling 1 baton Juvenile Intermediate  
75,2 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 1 baton Pre-teen Beginner  
71,2 Yvette Fransen Arti Langeraar
69,1 Anouk Cornet T.V.L. Leidschendam
65,2 Esther Blokker Da Capo Lisse
64,5 Priscilla de Looze Liberté Barendrecht
64,1 Sanne v.d. Schoot T.V.L. Leidschendam
63,2 Julia van der Drift SV Omnia Aalsmeer
  Twirling 1 baton Pre-teen Intermediate  
78,1 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
76,7 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
75,7 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
70,6 Fabiënne Hagman T.V.L. Leidschendam
70,4 Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
70,0 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Pre-teen Advance  
82,3 Femke Janmaat T.V.L. Leidschendam
80,2 Sabine Mouthaan Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 1 baton Junior Beginner  
69,2 Eefke van der Luit SV Omnia Aalsmeer
68,4 Larissa Risseeuw Liberté Barendrecht
67,3 Chelsey Provence T.V.L. Leidschendam
67,1 Melissa Beentjes Da Capo Lisse
66,1 Kelly Jansen T.V.L. Leidschendam
66,0 Yosra Abdelrazek SV Omnia Aalsmeer
65,1 Saskia van den Berg Da Capo Lisse
64,2 Amber Glebbeek SV Omnia Aalsmeer
  Twirling 1 baton Junior Intermediate  
77,4 Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
77,1 Jennifer Wiegman T.V.L. Leidschendam
75,7 Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
75,7 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
75,0 Cynthia Fransen Arti Langeraar
  Twirling 1 baton Junior Advance  
84,3 Daniëlle Bergman Passion Julianadorp
83,2 Lindsey Driessen T.V.L. Leidschendam
81,2 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
80,4 Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Senior Beginner  
68,0 Tatiana Stoop Liberté Barendrecht
64,2 Bianca Baas Liberté Barendrecht
  Twirling 1 baton Senior Intermediate  
78,1 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
75,6 Patricia Spruijt Liberté Barendrecht
75,2 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
74,6 Nikita Eicker Liberté Barendrecht
74,2 Daniëlle Wiegman T.V.L. Leidschendam
72,6 Mandy Stalenhoef Rizado Waalwijk
70,6 Monique v.d. Wiel Rizado Waalwijk
70,6 Serena de Leng Liberté Barendrecht
69,3 Jaimy Stalenhoef Rizado Waalwijk
  Twirling 1 baton Senior Advance  
86,3 Dominique de Bruijn T.V.L. Leidschendam
80,2 Yvonne Hoogenboom The Moonlight Stars Nieuwveen
  Twirling 2 baton Juvenile Intermediate  
73,6 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 2 baton Pre-teen Beginner  
64,2 Julia Fokker Arti Langeraar
  Twirling 2 baton Pre-teen Intermediate  
73,8 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
  Twirling 2 baton Pre-teen Advance  
82,6 Femke Janmaat T.V.L. Leidschendam
81,4 Sabine Mouthaan Les Fleurettes Alblasserdam
  Twirling 2 baton Junior Beginner  
67,8 Kelly Goedemans Da Capo Lisse
  Twirling 2 baton Junior Intermediate  
74,5 Sabine Janmaat The Moonlight Stars Nieuwveen
  Twirling 2 baton Junior Advance  
87,0 Daniëlle Bergman Passion Julianadorp
78,3 Jennifer Wiegman T.V.L. Leidschendam
  Twirling 2 baton Senior Intermediate  
78,2 Chantal Bor Liberté Barendrecht
74,2 Daphne van Helden Liberté Barendrecht
  Twirling 2 baton Senior Advance  
84,3 Dominique de Bruijn T.V.L. Leidschendam
80,3 Yvonne Hoogenboom The Moonlight Stars Nieuwveen
79,9 Daniëlle Wiegman T.V.L. Leidschendam
  Duo twirling Juvenile Beginner  
68,1 Mireille Bosman Bo van Vliet Arti Langeraar
65,5 Kyenne Groenendijk Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
64,1 Evy Keijzer Enola van Scherpenzeel Arti Langeraar
60,4 Mayke Dobbe Sanne van Tol Arti Langeraar
  Duo twirling Pre-teen Beginner  
66,0 Melissa Beentjes Esther Blokker Da Capo Lisse
65,5 Celina Byrne Julia Fokker Arti Langeraar
  Duo twirling Pre-teen Intermediate  
76,1 Naomi van der Drift Anouk Lodder Liberté Barendrecht
72,9 Sabine Mouthaan Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
  Duo twirling Junior Beginner  
65,0 Larissa Risseeuw Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
63,6 Moniek de Boer Sabine Janmaat The Moonlight Stars Nieuwveen
62,5 Saskia van den Berg Kirsten Meulemans Da Capo Lisse
62,3 Amber Glebbeek Eefke van der Luit SV Omnia Aalsmeer
  Duo twirling Junior Advance  
82,5 Lindsey Groenendijk Larissa v.d. Sande Surprise Pijnacker
  Duo twirling Senior Beginner  
70,4 Nikita Eicker Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
  Duo twirling Senior Intermediate  
76,5 Chantal Bor Kimberley Langerveld Liberté Barendrecht
73,5 Fabiënne Boon Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
73,2 Femke Duyvestijn Nina Lek T.V.L. Leidschendam
71,6 Patricia Spruijt Tatiana Stoop Liberté Barendrecht
71,4 Romy v.d. Boer Tamara Bruinen Surprise Pijnacker
68,1 Nikkie van der Luit Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
  Super-X-Strut Juvenile Beginner  
69,0 Bo van Vliet Arti Langeraar
67,0 Mandy Smits Surprise Pijnacker
65,0 Mireille Bosman Arti Langeraar
  Super-X-Strut Juvenile Intermediate  
78,5 Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
72,9 Jilena Baggerman Les Fleurettes Alblasserdam
  Super-X-Strut Pre-teen Beginner  
67,5 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
66,0 Elise Bruinen Surprise Pijnacker
62,5 Lysanne Schoolenberg Liberté Barendrecht
58,0 Fleur van de Berg Da Capo Lisse
  Super-X-Strut Pre-teen Intermediate  
79,0 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Pre-teen Advance  
81,5 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
80,9 Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
  Super-X-Strut Junior Intermediate  
78,1 Arletta Delbecque Surprise Pijnacker
75,1 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
74,4 Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
71,5 Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
  Super-X-Strut Junior Advance  
84,0 Lindsey Driessen T.V.L. Leidschendam
83,5 Lindsey Groenendijk Surprise Pijnacker
79,5 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Senior Beginner  
68,3 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
67,2 Nikkie van der Luit SV Omnia Aalsmeer
65,5 Daphne van Helden Liberté Barendrecht
65,4 Ilona Blootshoofd Liberté Barendrecht
  Super-X-Strut Senior Intermediate  
70,5 Rebecca Bouman Les Fleurettes Alblasserdam
  Super-X-Strut Senior Advance  
84,5 Dominique de Bruijn T.V.L. Leidschendam
82,5 Kimberly Langerveld Liberté Barendrecht
80,3 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
  Basic strut Peewee  
8,4 Renske van de Heuvel Da Capo Lisse
8,3 Nina Seijsener Da Capo Lisse
8,0 Iris Westerveld Surprise Pijnacker
7,5 Nina van den Berg Da Capo Lisse
7,2 Noa Breedijk Da Capo Lisse
6,7 Danique Hulzenboom Surprise Pijnacker
6,5 Lisanne van der Burgt SV Omnia Aalsmeer
  Basic strut Juvenile  
7,5 Femke van de Heuivel Da Capo Lisse
7,0 Chantal Blokker Da Capo Lisse
  Small team twirling Pre-teen Beginner  
70,0 Twirlteam SV Omnia Aalsmeer
  Small team twirling Junior Beginner  
61,5 Twirl team T.V.L. Leidschendam
  Small team twirling Junior Intermediate  
74,2 Twirlteam junior Liberté Barendrecht
  Small team twirling Senior Intermediate  
74,1 Team F Surprise Pijnacker
72,5 Twirlteam 1 Rizado Waalwijk
71,8 Twirlteam senior Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Peewee Beginner  
67,2 Tara Ozinga SV Omnia Aalsmeer
67,0 Kirsten Koster Arti Langeraar
66,4 Isabel van der Drift SV Omnia Aalsmeer
66,3 Roos den Besten Arti Langeraar
66,0 Lara Abdelrazek SV Omnia Aalsmeer
65,6 Laetischa van den Bijtel SV Omnia Aalsmeer
64,5 Resa van Walraven SV Omnia Aalsmeer
  Rhythmic twirl Juvenile Beginner  
70,5 Mireille Bosman Arti Langeraar
69,1 Bo van Vliet Arti Langeraar
67,7 Mandy Smits Surprise Pijnacker
67,6 Chantal Verschoor Liberté Barendrecht
67,1 Megan Steenbergen Liberté Barendrecht
67,0 Celina Byrne Arti Langeraar
66,4 Chantal Smit Surprise Pijnacker
65,6 Rachel Vianen SV Omnia Aalsmeer
64,1 Dynisa Bouwer Surprise Pijnacker
63,8 Ebony van den Bijtel SV Omnia Aalsmeer
  Rhythmic twirl Juvenile Intermediate  
75,0 Demi van Moerkerk Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Pre-teen Beginner  
67,5 Lisa Jaspers Surprise Pijnacker
67,1 Lisa v.d. Boer Surprise Pijnacker
67,0 Julia van der Drift SV Omnia Aalsmeer
65,9 Renee Kolk Surprise Pijnacker
65,5 Priscilla de Looze Liberté Barendrecht
64,7 Yasmine Summers SV Omnia Aalsmeer
63,7 Zoë Bosman Da Capo Lisse
  Rhythmic twirl Pre-teen Intermediate  
75,0 Elise Bruinen Surprise Pijnacker
74,0 Yvette Fransen Arti Langeraar
72,5 Kyenne Groenendijk Surprise Pijnacker
71,7 Kelly Wernke Les Fleurettes Alblasserdam
71,6 Anouk Hulscher Arti Langeraar
69,3 Anouk Cornet T.V.L. Leidschendam
  Rhythmic twirl Pre-teen Advance  
84,9 Femke Janmaat T.V.L. Leidschendam
83,1 Priscilla van Wees T.V.L. Leidschendam
82,5 Naomi van der Drift Liberté Barendrecht
81,2 Selina Kok SV Omnia Aalsmeer
78,5 Sabine Mouthaan Les Fleurettes Alblasserdam
78,2 Anouk Lodder Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Junior Beginner  
70,2 Denise Groenendijk Surprise Pijnacker
70,1 Eefke van der Luit SV Omnia Aalsmeer
65,9 Amber Glebbeek SV Omnia Aalsmeer
65,7 Cynthia Fransen Arti Langeraar
65,7 Yosra Abdelrazek SV Omnia Aalsmeer
65,5 Denise Heemskerk Da Capo Lisse
64,3 Emely Aarsen Surprise Pijnacker
63,9 Dorienne Bruinen Surprise Pijnacker
61,9 Saskia van den Berg Da Capo Lisse
  Rhythmic twirl Junior Intermediate  
75,1 Kelly Verschoor Liberté Barendrecht
75,0 Celine van der Wiel Rizado Waalwijk
74,1 Imca Pape SV Omnia Aalsmeer
73,7 Chelsey Provence T.V.L. Leidschendam
70,6 Larissa Risseeuw Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Junior Advance  
86,8 Lindsey Driessen T.V.L. Leidschendam
82,1 Lindsey Groenendijk Surprise Pijnacker
81,5 Daniëlle Bergman Passion Julianadorp
81,2 Larissa v.d. Sande Surprise Pijnacker
79,7 Nikita de Looze Liberté Barendrecht
77,6 Naomi Hilkes Liberté Barendrecht
77,3 Janneke Heijboer Liberté Barendrecht
  Rhythmic twirl Senior Beginner  
67,0 Tamara Bruinen Surprise Pijnacker
66,3 Pamela Taal Surprise Pijnacker
66,1 Jody van Zwet Liberté Barendrecht
65,8 Jaimy Stalenhoef Rizado Waalwijk
64,6 Patricia Spruijt Liberté Barendrecht
64,2 Romy v.d. Boer Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Senior Intermediate  
77,2 Tatjana van Leersum Liberté Barendrecht
76,4 Fabiënne Boon Liberté Barendrecht
75,8 Mandy Stalenhoef Rizado Waalwijk
75,6 Vicky Huigevoort Rizado Waalwijk
75,5 Serena de Leng Liberté Barendrecht
75,1 Nikita Eicker Liberté Barendrecht
72,8 Nikkie van der Luit SV Omnia Aalsmeer
69,6 Rebecca Bouman Les Fleurettes Alblasserdam
68,4 Bianca der Weduwe Surprise Pijnacker
  Rhythmic twirl Senior Advance  
86,8 Dominique de Bruijn T.V.L. Leidschendam
84,1 Tara Mallien Rizado Waalwijk
81,4 Femke Duyvestijn T.V.L. Leidschendam
80,3 Yvonne Hoogenboom The Moonlight Stars Nieuwveen
79,5 Daniëlle Wiegman T.V.L. Leidschendam
  Small team dance twirl Peewee Beginner  
65,3 Peewee Danceteam Arti Langeraar
63,9 Groep C Da Capo Lisse
63,3 X-Team SV Omnia Aalsmeer
  Small team dance twirl Pre-teen Beginner  
67,6 Team C Surprise Pijnacker
66,4 U-Team SV Omnia Aalsmeer
64,4 Danceteam 1 Arti Langeraar
  Small team dance twirl Junior Beginner  
63,7 Groep D Da Capo Lisse
  Small team dance twirl Junior Intermediate  
74,0 Team B Surprise Pijnacker
  Small team dance twirl Senior Intermediate  
77,8 Dance Team 1 Rizado Waalwijk
76,9 Team D Surprise Pijnacker
  Large team Junior Beginner  
60,3 Groep B Da Capo Lisse
Laatst aangepast op maandag 11 juni 2012 21:41
 
top